dowolna

Mieszkania umeblowane Grodzisk Mazowiecki - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 350 zł61 m² 54,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodny dwupoziomowy apartament z balkonem w samym centrum Grodziska Mazowieckiego. Pełna infrastruktura miejska na wyciągnięcie ręki. Do dyspozycji najemcy ok. 61 m2 - znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cegielniana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

466 000 zł37 m² 12 526,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 37,2 m Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku ( brak windy): istnieje możliwość przerobienia mieszkania na 2 pokoje. Mieszkanie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja okazja oferuje do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym z windą z 2023 roku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

649 000 zł56 m² 11 507,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3 pokojowe w spokojniej i zielonej okolicy na ogrodzonym osiedlu. Mieszkanie z dwiema sypialniami oraz salonem z aneksem kuchennym. Mieszkanie posiada duży balkon 5,5m. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 800 zł34 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz apartament o powierzchni 34m2 położony w doskonałej lokalizacji - w sercu Grodziska Mazowieckiego! Do kwoty najmu należy doliczyć czynsz w wysokości 478zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

669 000 zł67 m² 9 985,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 67m2 w Grodzisku Mazowieckim, usytuowane na trzecim piętrze w bloku z windą, w doskonałej lokalizacji. Gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

586 458 zł63 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 63,06 m2: lokalizacja: centrum Grodziska Mazowieckiego Położenie: 2 piętro kamienicy Układ pomieszczeń: -2 pokoje -kuchnia -łazienka -pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

600 000 zł53 m² 11 321 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu do sprzedania mieszkanie w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego Mieszkanie 53m2, trzypokojowe usytuowane na trzecim piętrze w bloku na ulicy Bałtyckiej mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żydowska

Łąki,Grodzisk Mazowiecki

815 000 zł74 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Chciałabym zaprezentować Państwu atrakcyjne ,blisko 75-metrowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Platinum w Grodzisku Mazowieckim, przy ulicy Żydowskiej. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bairda

Bairda,Grodzisk Mazowiecki

527 000 zł48 m² 10 979,20 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do zakupu 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 48m2 znajdującego się w cichej i spokojnej części Grodziska Mazowieckiego przy ulicy T. Bairda. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tokarzewskiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

585 900 zł63 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego, w bezpośrednim sąsiedztwie deptaka oraz dworca kolejowego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 700 zł65 m² 41,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie w idealnej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie dostępne od 1 października 2024 r., a możliwość obejrzenia pod koniec września.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Żyrardowska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

199 000 zł22 m² 8 943,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Kawalerka 22,25 m2 | Pierwsze Piętro | Wyposażona | Do Zamieszkania | Bezczynszowa | Niskie Koszty Utrzymania | Gotowa do Wprowadzenia | Garaż | Pomieszczenie Gospodarcze | Schowek | Bardzo Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grunwaldzka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

689 000 zł63 m² 10 988,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie położone w zielonej części Grodzisk Mazowieckiego. Doskonała lokalizacja, blisko centrum, szkoła, przedszkole, place zabaw, przychodnia, galerie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

585 000 zł53 m² 10 996,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż duże i widne 2-pokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim, ul. Teligi 5a, osiedle Kopernika Cena: 585 000 zł Metraż: 53,2 m Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

574 000 zł36 m² 15 726 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Małe, przytulne mieszkanie w samym centrum miasta. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze w nowym bloku z windą. Okna skierowane na cichą ulicę. Jeżeli cenisz sobie prywatność to mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 września 2024 przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m2 w Grodzisku Mazowieckim, w okolicach ulicy Teligi. Balkon, wózkownia! Umeblowane! oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaśminowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

680 000 zł61 m² 11 147,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojowe mieszkanie wraz z oddzielną dobrze doświetloną kuchnią w Grodzisku Maz. przy ul. Jaśminowej. Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żydowska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

619 999 zł52 m² 11 987,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim zaraz przy stacji pkp. Szybki wyjazd na A2. Zamknięte/monitorowane osiedle z placem zabaw na patio. Mieszkanie kupione w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 000 zł37 m² 81,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa pokoje na osiedlu Bairda w nowym bloku. Salon z kuchnią z którego mamy wyjście na duży taras. Sypialnia z dużą szafą. Miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

690 000 zł37 m² 18 434,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Grodzisku Mazowieckim. Cechy nieruchomości: wykończenie gwarantujące gotowość do natychmiastowego zamieszkania. Nowy blok z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

570 000 zł60 m² 9 509,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 59,94m2 zlokalizowane w Grodzisku Maz. Drugie piętro w budynku trzykondygnacyjnym, rok budowy 2014r, okna pcv, na podłogach panele i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

600 000 zł38 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem 10m2, jest przestronne, jasne, ciche, ciepłe, zapewnia spokój i kameralność. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

540 000 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Przepiękne, umeblowane mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim. Blok 3-piętrowy z windą w bardzo spokojnej dzielnicy Grodziska, z jednoczesną bliskością do wszelkich udogodnień. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 500 zł65 m² 54,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę w formie najmu okazjonalnego, mieszkanie o powierzchni 64,51m2 znajdujące się z miejscowości Szczęsne, ul. Orla koło Grodziska Mazowieckiego. Obiekt, w którym mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie po odświeżeniu, pomalowaniu , w pełni umeblowane , zostawiam sprzęt , salon , sypialnia , łazienka , duża kuchnia z jadalnią. Więcej na priv

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopernika

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

589 000 zł60 m² 9 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni 60m2 w Grodzisku Mazowieckim przy ulicy Kopernika. Nieruchomość położona w kameralnej i bardzo cichej części ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

669 000 zł67 m² 9 985,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żyrardowska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

430 000 zł28 m² 15 357,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż duża i widna kawalerka o metrażu w centrum Grodziska Mazowieckiego zlokalizowana przy ul. Żyrardowskiej. Apartamentowiec z 2008r. zlokalizowany jest 500m od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 700 zł50 m² 54,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia Mieszkanie 2-Pokojowe w Grodzisku Mazowieckim. Mamy przyjemność zaoferować do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na parterze, położone w dogodnej lokalizacji w Grodzisku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cegielniana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

689 000 zł48 m² 14 505,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 47,5m2 w cichej i spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Gotowe do wprowadzenia lub jako idealna inwestycja pod dalszy wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 500 zł37 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z dużym tarasem, zlokalizowane w nowoczesnym bloku w Grodzisku Mazowieckim. Lokal składa się z przestronnego salonu z wyjściem na taras (10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

760 000 zł67 m² 11 343,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 67m2 w Grodzisku Mazowieckim, usytuowane na trzecim piętrze w bloku z windą w doskonałej lokalizacji. Gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narutowicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

4 000 zł67 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 67m2 w Grodzisku Mazowieckim, usytuowane na trzecim piętrze w bloku z windą w doskonałej lokalizacji. Gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cicha

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

390 000 zł34 m² 11 470 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Kawalerka 34 m2 | Oddzielna Kuchnia | Łazienka po Remoncie | Pierwsze Piętro | Spokojna i Cicha Okolica | Niski Czynsz 280 zł | Kawalerka znajduje się na pierwszym piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 600 zł48 m² 54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Bałtyckiej w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkanie świeżo wykończone, wyposażone w nowe meble i sprzęty agd. Skład Przedmiotu Najmu stanowi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

540 000 zł38 m² 14 099,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

795 000 zł67 m² 11 865,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

540 000 zł60 m² 8 925,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentowana nieruchomość znajduje się przy ul. Sienkiewicza w centrum Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki i wc o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cegielniana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

689 000 zł48 m² 14 505,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007