dowolna

Mieszkania umeblowane Grodzisk Mazowiecki - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

480 000 zł38 m² 12 631,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

mieszkanie 37,50m2 w centrum Grodziska Mazowieckiego przy ul. H Sienkiewicza. W promieniu 200-300m znajdują się: galeria Grodova, centrum Kultury, targowisko oraz pływalnia miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł38,80 m² 15 438,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni 39,80 m . Nieruchomość usytuowana jest na zadbanym, kameralnym osiedlu zamkniętym. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

765 000 zł54 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest stylowe mieszkanie 3 pokojowe w centrum Grodziska Mazowieckiego blisko dworca pkp. Do mieszkania przynależy komórka oraz miejsce garażowe. W pobliżu najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

580 000 zł52 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Grodzisk Mazowiecki -centrum, zadbane i wygodne mieszkanie 52 m2. Zamknięte, kameralne osiedle z monitoringiem i placem zabaw. Trzecie piętro bez windy. : dla kogo? Dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 100 zł49,24 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia : Bardzo przytulne, rozkładowe mieszkanie o pow. 49,24 m 2 z balkonem w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Żydowskiej Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z aneksem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

890 000 zł74,37 m² 11 967,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest apartament 4 pokojowy w centrum Grodziska Mazowieckiego blisko dworca pkp. Do mieszkania przynależy komórka oraz miejsce garażowe. W pobliżu najważniejsze punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł58,39 m² 11 971,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż oferuję jasne i przestronne mieszkanie położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal znajduje się w zadbanym budynku, na zamkniętym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

860 000 zł74 m² 11 621,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nieruchomość Funkcjonalne, dopracowane w każdym detalu mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni ok. 74 m , położone na ostatnim, 4. piętrze w kameralnym budynku w centrum Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł51,84 m² 10 802,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2 pokoje | balkon | oddzielna kuchnia | piwnica | świetna lokalizacja - Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 47,64 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł73 m² 10 958,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73 m , położone na 1 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 000 zł33,30 m² 90,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie (blisko dworca pkp oraz wkd) o powierzchni 33,30 mkw, znajdujące się na pierwszym piętrze w budynku z 2021 r. zlokalizowanym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sadowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

475 000 zł47,20 m² 10 063,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest stylowe mieszkanie 3 pokojowe w centrum Grodziska Mazowieckiego na spokojnym osiedlu. Do mieszkania przynależy piwnica. W pobliżu najważniejsze punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

795 000 zł61 m² 13 032,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 61 m2. Usytuowane na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

606 000 zł50 m² 12 120 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam, mieszkanie w Centrum Grodziska Mazowieckiego o powierzchni 50m2, które znajduje się na drugim piętrze - czteropiętrowego bloku. Posiada funkcjonalny układ, tj. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł81,93 m² 14 036,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne, duże, eleganckie i w pełni wyposażone mieszkanie z klimatyzacją. Salon z aneksem, dwie sypialnie, łazienka, garderoba. Blok z 2020 roku blisko centrum miasta. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

485 000 zł38 m² 12 763,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje blisko wkd po wymianie instalacji! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane na 4. piętrze w bloku. Najważniejsze atuty: instalacje: w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

820 000 zł67 m² 12 238,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni 67 m2, usytuowanego na parterze w dwupiętrowym budynku w samym sercu Grodziska. Lokum to idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

710 000 zł58,39 m² 12 159,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie położone przy ulicy Żydowskiej blisko pkp w Grodzisku mazowieckim na osiedlu Platinum Na sprzedaż funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 58,39 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

591 000 zł48 m² 12 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-142 Mieszkanie po generalnym remoncie do szybkiego wydania! Oferuję do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie typu M-4 z balkonem typu ,francuski, o powierzchni 48 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 150 000 zł100,40 m² 11 454,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa nieruchomość W standardzie premium Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny lokal mieszkalny w budynku w zabudowie bliźniaczej, położony w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Forsycji

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 900 zł80 m² 11 248,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Forsycji. Opis mieszkania: powierzchnia: 80 m . Piętro: parter w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

919 000 zł65 m² 14 138,46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki, blisko stacji pkp | 65 m | Nowy budynek 2024 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni ok. 65 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeremchowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

844 000 zł100,50 m² 8 398,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Marzysz o zamieszkaniu w domu? Do sprzedania nieruchomość mieszkalna dwupoziomowa w sześciolokalowym budynku, położonym na terenie ogrodzonym. Przykładowe wizualizacje obrazują, jak.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł59,10 m² 9 475,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone w Grodzisku Mazowieckim, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Sprzedaż odbywa się w systemie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Łąki,Grodzisk Mazowiecki

745 000 zł56 m² 13 303,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie o powierzchni 56 m ( 2 pokoje), położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z 2014 roku. Zamknięte osiedle w Grodzisku Mazowieckim. Wykończone pod klucz, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Żyrardowska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

854 000 zł67 m² 12 746,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nieruchomość Na sprzedaż nowoczesne, starannie wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,5 m , zlokalizowane w budynku z 2020 roku w Grodzisku Mazowieckim. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować do wynajmu przytulne, ciche mieszkanie w samym centrum Grodziska Mazowieckiego! Bardzo wysoki standard wykończenia! Koszt: 2900 + opłaty 750 Wysoki standard, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Okulickiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

7 900 zł136,10 m² 58,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Grodzisk Mazowiecki | apartament dwupoziomowy | 4 pokoje | taras 50 m2 | garaż | brak wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Dwupoziomowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, z dużym prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 700 zł34 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie położone w centrum miasta, przy cichej i spokojnej ulicy. Lokal idealny dla singla lub pary, dostępny od zaraz. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

590 000 zł46,90 m² 12 579,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Jasne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i balkonem | Grodzisk Mazowiecki | 2 min do pkp | idealne również pod biuro. Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo odmalowane i estetycznie udekorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

461 000 zł34 m² 13 558,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Numer oferty w biurze 91-141 Mieszkanie po generalnym remoncie do szybkiego wydania! Oferuję do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie typu M-2 z balkonem z przestronną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł73 m² 10 957,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Pragniemy zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 1. piętrze zadbanego, 4-piętrowego budynku zlokalizowanego przy ul. Bairda.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł52,05 m² 13 928,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

DO sprzedania : bardzo ładne , rozkładowe I klimatyczne mieszkanie O powierzchni 52,05 M 2. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd ( lodówko.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

730 000 zł56,65 m² 12 886,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nieruchomość Na sprzedaż jasne funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,65 m2 położone na ostatnim piętrze w 4 piętrowym budynku z windą w Grodzisku Mazowieckim Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 999 zł118,50 m² 8 016,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż jasne i przestronne 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 118,5 m2. Znajduje się na ostatnim piętrze w 4-piętrowym bloku z 2000 roku, przy ulicy Teligi 1,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

470 000 zł30 m² 15 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferuję do kupienia piękną kawalerkę w wysokim standardzie w centrum Grodziska Mazowieckiego! Nieruchomość o powierzchni 30m2 składa się z: - przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 600 zł82 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 82 m położone przy ul. Leśnej w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze 3-kondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

507 000 zł48 m² 10 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaoferować 3 pokojowe mieszkanie w centrum Grodziska Mazowieckiego Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Nadarzyńska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 44 m położone na ostatnim, 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Tkackiej w Grodzisku Mazowieckim. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

936 880 zł66,92 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Grodzisk Mazowiecki "apartamenty Sienkiewicza" - do sprzedaży trzypokojowy, komfortowy, gotowy do wprowadzenia apartament o powierzchni 67m2 z dwoma miejscami parkingowymi w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 950 zł42,05 m² 70,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od już Funkcjonalne, nowoczesne i wygodne mieszkanie z balkonem od strony południowej. Zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Diamentowym. Około 10 minut pieszo do stacji pkp. Świetnie.