dowolna

Mieszkania umeblowane Grodzisk Mazowiecki - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Praska

Kaprys,Grodzisk Mazowiecki

1 249 000 zł98 m² 12 744,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność przedstawić nowoczesne, gotowe do wprowadzenia 4 - pokojowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej w Grodzisku Mazowieckim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

XX-lecia,Grodzisk Mazowiecki

560 000 zł48 m² 11 789,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na czwartym piętrze w cichej, zielonej okolicy Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Łąki,Grodzisk Mazowiecki

395 000 zł28 m² 14 107,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kawalerka z przestronną kuchnią blisko centrum Grodziska Mazowieckiego ul. Narutowicza 9a Na sprzedaż ustawna, jasna kawalerka o łącznej powierzchni 28 m , położona w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żydowska

Centrum,Grodzisk Mazowiecki

680 000 zł51 m² 13 209 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie o powierzchni 51,48 m ( 2 pokoje), położone na 3. piętrze w budynku z 2014 roku. Budynek posiada windę. Zamknięte, kameralne osiedle z ochroną i placem zabaw na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

595 000 zł63 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szukasz mieszkania w Centrum Miasta ? Mam nadzieje że ta oferta zaspokoi Twoje oczekiwania! Mieszkanie o powierzchni 63m2 w Centrum Grodziska Mazowieckiego na 2-gim piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kraszewskiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

960 000 zł78 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe komfortowe 3 pokojowe, ogród 200M Sprzedam wyjątkowe mieszkanie 78 m2, 3 pokojowe z dużym ogródkiem 200m2, parterowe. Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie w odnowionej kamienicy centrum miasta Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania, położonego w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bairda,Grodzisk Mazowiecki

659 000 zł52 m² 12 673,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedstawiam do sprzedaży komfortowe, mieszkanie w spokojnej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego zlokalizowane przy ul. Rusałki. Przestronne, 2-pokojowego mieszkania położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu mieszkanie zlokalizowane w bloku (nowe budownictwo) w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone i jest w bardzo dobrym stanie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

705 000 zł52 m² 13 557,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w bloku z 2013 roku, bez windy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Getta

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

765 000 zł52 m² 14 697 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym jak i świetne mieszkanie do prowadzenia wygodnego życia dla siebie, znajdujące się w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio przestronne, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55 m , położone na 4., najwyższym piętrze w bloku z windą w spokojnej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 165 000 zł88 m² 13 163,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament 88,5 m w nowoczesnym apartamentowcu Szukasz przestrzeni z charakterem i klimatem? Ten apartament z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 3 Maja

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

990 000 zł116 m² 8 534,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Przytulny segment z ogrodem - oaza spokoju blisko miasta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego segmentu o powierzchni 116m , położonego w spokojnej okolicy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Getta

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 999 zł52 m² 14 409 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Grodzisk Mazowiecki

697 000 zł62 m² 11 241,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Prezentujemy w swojej ofercie 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Super lokalizacja, blisko do wkd i pkp, niedaleko basen i hala sportowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

385 000 zł38 m² 10 131,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego, w cichej i zielonej okolicy wśród stawów. Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Obrońców Getta

Centrum,Grodzisk Mazowiecki

498 400 zł28 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Sprzedam nowe w pełni umeblowane, dotychczas niezamieszkałe, jednopokojowe mieszkanie w bloku w samym centrum Grodziska Mazowieckiego. Wysoki standard wykończenia, przestronne, dużo miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

675 000 zł56 m² 12 053,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie w sercu Grodziska Mazowieckiego! Na sprzedaż przytulne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 56 m, położone w doskonałej lokalizacji centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania w odnowionej kamienicy, położonej w samym sercu miasta. Mieszkanie składa się z: -przytulnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

675 000 zł74 m² 9 121,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem o powierzchni użytkowej 74 m, położone w świetnej lokalizacji Grodzisk Mazowiecki, przy ul. Szczerkowskiego. Układ mieszkania: 4 ustawne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczerkowskiego

Bairda,Grodzisk Mazowiecki

639 000 zł60 m² 10 602,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w cichej okolicy przy ulicy Szczerkowskiego w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkanie ma aż 60,27m2 oraz przynależną piwnicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

349 000 zł27 m² 12 978,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie w miejscowości znajdującej się ok. 4 km. od Grodziska Mazowieckiego w Chrzanowie Małym - komfort, funkcjonalność i dużo zieleni! Na 3 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

710 000 zł72 m² 9 833,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o pow. 72 m2, po remoncie w 2022r położone w Grodzisku Mazowieckim Szukasz przestronnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bairda,Grodzisk Mazowiecki

650 000 zł57 m² 11 437,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3-pokojowe mieszkanie z balkonem Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,83 m , położone na czwartym piętrze nowoczesnego budynku z windą z 2016 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 54 m2 w dobrej lokalizacji, blisko szkoła, przedszkole, kościół , place zabaw dla dzieci. Cicha i spokojna okolica, dużo zieleni przy jednoczesnym szybkim dojeździe do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł52 m² 14 367,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, przedstawiamy Państwu ofertę pięknego mieszkania na parterze o powierzchni 52,2 m2 z tarasem 5,1 m2. Mieszkanie skierowana na południowy wschód składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

890 000 zł68 m² 13 088,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu mieszkaniowym w Grodzisku Mazowieckim blisko centrum. Lokal znajduje się na trzecim piętrze ( z windą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

575 000 zł46 m² 12 486,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentujemy eleganckie mieszkanie o powierzchni 46,05 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczerkowskiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

630 000 zł60 m² 10 453 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne mieszkanie na osiedlu Kopernika w Grodzisku mazowieckim. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze kameralnego 3-pietrowego bloku przy osiedlowej, cichej uliczce Szczerkowskiego. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

586 458 zł63 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przestronne mieszkanie w centrum Grodziska Mazowieckiego 63,06 m | 2 pokoje | 2. piętro | Gotowe do zamieszkania Wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Grodziska Mazowieckiego idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł67 m² 11 925,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o 3 pokojach, zlokalizowane na parterze w jednej z najlepszych i najbardziej zielonych części Grodziska Mazowieckiego. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Łąki,Grodzisk Mazowiecki

470 000 zł30 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż kawalerka w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni ok. 30m , położona na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żyrardowska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 800 zł33 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieaktualne Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym! nowe = będziesz pierwszym lokatorem! Blisko Centrum Grodziska Mazowieckiego! oferta tylko W naszym biurze! Ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Koniecznie obejrzyj film z mieszkania! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m w Grodzisku Mazowieckim, położone na 2. piętrze niskiego, zadbanego bloku z lat 80-tych (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 000 zł34 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą wynajmu mieszkania w odnowionej kamienicy, położonej w samym centrum miasta. Mieszkanie składa się z przytulnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Mikołaja Kopernika,Grodzisk Mazowiecki

670 000 zł60 m² 11 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 60 m , na którą składają się: - przestronny salon z wyjściem na loggię, - dwie oddzielne sypialnie, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na 3 pietrze (winda) Istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w garażu podziemnym. W pobliżu: - stacja pkp (650m) - stacja wkd (750m) - szkoła podstawowa i średnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

560 000 zł48 m² 11 789,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu wyjątkowo przestronnego trzy pokojowego mieszkania o powierzchni 47,5m2 zlokalizowanego na czwartym piętrze w cichej i spokojnej części Grodziska Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 400 zł69 m² 49,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem w Grodzisku Mazowieckim nieopodal szpitala. Pełna infrastruktura miejska na wyciągnięcie ręki. Do dyspozycji najemcy 69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Łąki,Grodzisk Mazowiecki

425 000 zł32 m² 13 281,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kawalerka z przestronną kuchnią i świetną lokalizacją - Grodzisk Mazowiecki, ul. Narutowicza 9a Na sprzedaż jasna, ciepła i ustawna kawalerka (32 m łącznie z komórką.