dowolna

Domy z tarasem Grodzisk Mazowiecki - Lista ogłoszeń najmu i sprzedaży

363 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

363 ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 900 zł93,40 m² 8 243 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka w domu jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej. Połowa B. o powierzchni ok. 94 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł205 m² 8 292,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiam Państwu duży dom w zabudowie bliźniaczej, położony w zachodnim rejonie Grodziska Mazowieckiego. Cena podlega negocjacji. Dom posiada 5 sypialni, duży salon, 3 garderoby, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł157 m² 9 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni ok.158 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 800 m2, usytuowany w atrakcyjnym rejonie Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł90 m² 8 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do kupienia segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni 90mkw. z ogródkiem. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na pograniczu Milanówka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 110 m, usytuowana na działce o powierzchni ok. 500 m, w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł135,16 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł117,53 m² 10 627,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny, bezczynszowy segment środkowy z 2019 roku, położony w Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość jest w pełni wykończona i gotowa do zamieszkania, bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł120,30 m² 14 796,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom szeregowy | Grodzisk Mazowiecki | wysoki standard | 150 m potencjału Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy z 2023 roku, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł104,77 m² 10 976,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Na sprzedaż segment zewnętrzny o powierzchni ok. 105m, usytuowany w Grodzisku Mazowieckim. Oferujemy Państwu bardzo ładny, komfortowy segment zewnętrzny usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Nieruchomość Na sprzedaż funkcjonalny segment o powierzchni ok. 125 m , położony na zadbanym, ogrodzonym osiedlu z bramą wjazdową, w spokojnej i bezpiecznej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł134 m² 7 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:793 m²

Do sprzedania dom w Grodzisku Mazowieckim blisko centrum. Świetna lokalizacja. Blisko sklepy, szkoła, hala sportowa, galeria handlowo-usługowa. Dom znajduje się w ustronnej okolicy. Został.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł120 m² 14 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Wyjątkowy segment premium | 150 m z poddaszem | garaż | ogród | Grodzisk Mazowiecki Zapraszamy do zakupu eleganckiego segmentu o podwyższonym standardzie, położonego w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł195 m² 12 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Oferta sprzedaży domu wysoki standard | 195 m | działka 1495 m | radonie | 2 450 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny typu nowoczesna stodoła, wybudowany w 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,60 m² 8 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. /Lokal nr 2, lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł86,20 m² 9 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł89,47 m² 11 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Narożny segment w stanie deweloperskim o powierzchni 89,47 m2, położony w spokojnej okolicy Grodziska Maz. przy ul. Urbanistów. Inwestycja Rembeka to kameralne przedsięwzięcie.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł207,30 m² 10 608 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przestronny dom urządzony według indywidualnych pomysłów, z wykorzystaniem oryginalnych elementów dekoracyjnych. Idealny dom dla rodziny 2+4 dzięki dobremu rozmieszczeniu pomieszczeń. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 900 zł149,02 m² 9 394,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 149,02 m , stanowiący część budynku dwulokalowego, położony w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł96,75 m² 10 326 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Narożny segment w stanie deweloperskim o powierzchni 96,75 m2, położony w spokojnej okolicy Grodziska Maz. przy ul. Urbanistów. Inwestycja Rembeka to kameralne przedsięwzięcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 009 zł81,01 m² 8 999 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:42 m²

Nowoczesny segment/apartament w stanie deweloperskim 81 m , 2 poziomy, funkcjonalny układ. Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł104,77 m² 10 976,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawiamy Dom na sprzedaż na Peryferiach Grodziska. Dom powierzchni ok. 200 m (pow. całkowita) / 172 m (pow. użytkowa), na przestronnej działce ponad 2000 m2. Wszystkie media miejskie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 900 zł136,20 m² 8 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - Segment w stanie deweloperskim (lokal Zewnętrzny Prawy Skrajny) o powierzchni około 136 m2 , posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 400 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

744 900 zł81 m² 9 196,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowoczesny segment w Grodzisku Mazowieckim | Ogródek | 2 miejsca postojowe | Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego segmentu środkowego położonego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 900 zł109,20 m² 9 614,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł130 m² 13 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferuje do sprzedaży przestronny dom jednorodzinny, wybudowany w 2017 roku, położony na działce o powierzchni 1100 m Powierzchnia parteru to około 90 m. Dom przeszedł adaptację poddasza,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł350 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferuję do kupienia duży dom z ogrodem o powierzchni 5000 m2. Dom usytuowany pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a Błoniem. Bardzo dobra lokalizacja, do przystanku autobusowego 150 m, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kaprys,Grodzisk Mazowiecki

979 000 zł104 m² 9 413,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Dom w zabudowie szeregowej 104m2 w zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Duża działka 320m2. Nowa inwestycja w spokojnej, zalesionej części miasta. Zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 079 000 zł124 m² 8 701,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 124 m na działce 620 m lok.3b Rozkład Parteru : 1. Pokój dzienny z jadalnią 27,05 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²