dowolna

Domy z poddaszem Grodzisk Mazowiecki - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

143 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 299 000 zł169 m² 7 686,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny Dom premium bez skosów (290 cm) | 900m do wkd | Szukasz kompromisu między spokojem przedmieść, a szybkim dojazdem do miasta? Marzysz o przestronnym domu, w którym nie uderzasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł116,04 m² 8 574,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:747 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i solidnie wykonany dom jednorodzinny o powierzchni 116,04 m , z garażem w bryle budynku, położony na przestronnej działce o powierzchni 748.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 430 000 zł127,50 m² 11 215,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 437 m²

Ten dom to propozycja dla osób, które szukają wygodnego miejsca do życia, a nie tylko kolejnych metrów. Duża działka i prosty, funkcjonalny układ dają realne możliwości dopasowania domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

879 000 zł94 m² 9 351,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż bez prowizji, bez pcc! Nowoczesne lokale w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim Grodzisk Mazowieckim. Idealne dla rodzin z dziećmi komfort, lokalizacja i wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 460 000 zł184 m² 7 934,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dzień dobry, biuro nieruchomości sprzedom oferuje na sprzedaż nowoczesny segment z 2022 roku o powierzchni 184 m , położony w Grodzisku Mazowieckim. Nieruchomość posiada ogród ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł100 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:909 m²

Dom po generalnym remoncie | Grodzisk Mazowiecki | duża działka | gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni zmodernizowany dom jednorodzinny położony przy ul. Mariańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł116,04 m² 8 574,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:747 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 500 000 zł120 m² 20 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż - 1000 m działki - 2 500 000 zł. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony na pięknej działce o powierzchni 1000 m . Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 200 000 zł116 m² 10 344,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż piękny dom pod lasem w Grodzisku Mazowieckim. Informacje ogólne: rodzaj zabudowy: segment środkowy Powierzchnia użytkowa domu: 116m2 Powierzchnia działki: 220 m2 Rok budowy: 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł104 m² 8 644 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Segment środkowy, kameralna inwestycja W Grodzisku Mazowieckim w otoczeniu zieleni powstaje dom z czterema segmentami o dwóch kondygnacjach, który pomieści całą Twoją rodzinę.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 900 zł180 m² 9 999,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom na sprzedaż | Grodzisk Mazowiecki | blisko Stawów Walczewskiego oraz wkd Dom o powierzchni użytkowej ok. 180 m oraz powierzchni całkowitej ok. 320 m, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł131 m² 10 603,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż wyjątkowy lokal szeregowy w Grodzisku Mazowieckim 131 m komfortu i funkcjonalności Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal szeregowy położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł131 m² 10 603,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł91,40 m² 8 522,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment środkowy w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 90 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Zdjęcia wnętrz przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 900 zł180 m² 9 999,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł117,53 m² 10 627,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny, bezczynszowy segment środkowy z 2019 roku, położony w Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość jest w pełni wykończona i gotowa do zamieszkania, bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł100 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł110 m² 10 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż lokal o powierzchni użytkowej 110 m2, w czterolokalowym budynku wolnostojącym, z przynależnymi 2 miejscami parkingowymi. Na zagospodarowanej działce ok 350 m2 jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom wolnostojący

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

900 000 zł120 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 294 m²

Dom wolnostojący w centrum Grodziska Maz. Pow. użytkowa ok. 120 m2 Kształtna działka o pow. 1300 m2. Na parterze: - 2 pokoje - widna kuchnia ze spiżarnią - łazienka - z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 900 zł143,20 m² 7 680,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Segment w atrakcyjnej okolicy. Segment środkowy o powierzchni ok.143 m2, Zlokalizowany w otoczeniu zielonej, spokojnej okolicy w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł104,12 m² 9 114,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

****** bez prowizji ****** ****** brak podatku pcc (2%) ****** Segmenty Rzymska W otoczeniu zieleni powstaje dom z czterema segmentami o dwóch kondygnacjach, który pomieści całą Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 000 000 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedania dwa domy w Grodzisku Mazowieckim dwa kilometry centrum nowe osiedle domów jednorodzinnych jeden ok 120m2-4pokoji stan deweloperski działka 400m,cena 1100.000, działka 400m cena.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:121 m²

Na sprzedaż segment 125m2 w bardzo atrakcyjnej, spokojnej, bezpiecznej części Grodziska Mazowieckiego. Na wyciągnięcie ręki basen, targowisko, szpital, szkoła podstawowa, wkd (800m). 5-pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł295 m² 5 932 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:644 m²

Wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem Grodzisk Mazowiecki, działka 644 m, dwa domy Na sprzedaż oferujemy niezwykle funkcjonalną i pełną możliwości nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Paryska

Kaprys,Grodzisk Mazowiecki

1 699 000 zł168,41 m² 10 088,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:637 m²

Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak o powierzchni 156 m , położony w spokojnej i zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość została wybudowana według projektu Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł96,75 m² 10 326 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Narożny segment w stanie deweloperskim o powierzchni 96,75 m2, położony w spokojnej okolicy Grodziska Maz. przy ul. Urbanistów. Inwestycja Rembeka to kameralne przedsięwzięcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł135 m² 9 629 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy wyjątkowy Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo zaaranżowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł195 m² 12 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Oferta sprzedaży domu wysoki standard | 195 m | działka 1495 m | radonie | 2 450 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny typu nowoczesna stodoła, wybudowany w 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 298 900 zł137,60 m² 9 440 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu Grodziska Mazowieckiego, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych Stawów Walczewskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł91,40 m² 8 522,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł91,40 m² 8 522,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł130 m² 8 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Nowoczesny, bezczynszowy segment o powierzchni użytkowej 114 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Przestronny, środkowy lokal w idealnym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł104,12 m² 8 250,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji Segment z Ogrodem i Garażem: twój Nowy Dom Blisko Natury, zaledwie 35 Minut od Warszawy! Inwestycja idealna dla rodzin ceniących przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment Skrajny! Nowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 160 m2. Przedstawiam do Sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szczegóły ogłoszenia

843 000 zł55,72 m² 15 129,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:507 m²

Zachęcam do zakupu pięknego, narożnego segmentu, położonego w cichej i malowniczej części Grodziska Mazowieckiego. Segment narożny w pierwszej linii, usytuowany na blisko 250 metrowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł120 m² 14 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Wyjątkowy segment premium | 150 m z poddaszem | garaż | ogród | Grodzisk Mazowiecki Zapraszamy do zakupu eleganckiego segmentu o podwyższonym standardzie, położonego w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł168,41 m² 10 088,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:637 m²

Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak o powierzchni 156 m , położony w spokojnej i zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość została wybudowana według projektu "dom.