dowolna

Domy z poddaszem Grodzisk Mazowiecki - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

143 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

143 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł110 m² 6 817 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 110 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 649 900 zł204 m² 12 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny dom wolnostojący w zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący parterowy o pow. ok. 200 m2 , posadowiony na działce o powierzchni ok. 1.500 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 075 001 zł240 m² 4 479,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:907 m²

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą domu wolnostojącego, który znajduje się w Grodzisku Mazowieckim W skrócie: dom jest zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 650 000 zł204 m² 12 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł159 m² 4 959,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do sprzedania lokale w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej w Grodzisku Mazowiecki położone nieopodal centrum Grodziska blisko Stawów Walczewskiego i wkd. Lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 250 000 zł190 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:944 m²

W ofercie sprzedaży nietuzinkowy dom wolnostojący w Grodzisku Maz. przy cichej asfaltowej ulicy. Budynek z 2000 r. o powierzchni 190 m2 posadowiony jest na działce 944 m2. Rozkład - parter-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

819 900 zł120 m² 6 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 120 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł159 m² 4 959,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do sprzedania lokale w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej w Grodzisku Mazowiecki położone nieopodal centrum Grodziska i wkd. Lokale z garażami, pow. 159,3 m2 na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

830 000 zł131 m² 6 326 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 131 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 750 000 zł240 m² 7 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 265 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 240m2, usytuowany na dużej działce o powierzchni 2265m2. Dom ten został wybudowany w 1984 roku i jest dobrze ocieplony. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

830 000 zł131 m² 6 326 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 098 900 zł147 m² 7 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bardzo Ładny Dom ok.147m2. Zielona Okolica. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom Wolnostojący w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 147 m2, posadowiony na ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

829 900 zł131 m² 6 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 130 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Centralna

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 500 000 zł442 m² 7 925,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Unikatowy dom na przepięknej działce Z możliwościami inwestycyjnymi Oferuję bardzo przestronny i wolnostojący dom na przepięknej działce, kończącej się 25m linią brzegową nad strumyku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

829 900 zł131 m² 6 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

830 000 zł131 m² 6 326 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 590 000 zł100 m² 15 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Urokliwy dom w idealnej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Oferujemy do sprzedaży segment skrajny ( ostatni) w stanie deweloperskim w czterolokalowym budynku położonym w Grodzisku Mazowieckim. Doskonała lokalizacja- blisko szkoła, przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 290 000 zł253 m² 5 100,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 025 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

685 000 zł92 m² 7 445,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:153 m²

Do sprzedania ostatni segment w Grodzisku Mazowieckim! Segmenty są w świetnej lokalizacji, solidnie wykonane, mają funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz przystępną cenę. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 795 000 zł214 m² 8 387,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż oferujemy przepiękny dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem położony w urokliwym Grodzisku Mazowieckim. Ten wyjątkowy obiekt jest idealny dla rodziny, która ceni sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł83 m² 8 421,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do sprzedania domy mieszkalne z ogródkami w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej w Grodzisku Maz. Lokal o powierzchni 83 m2 + wysokie poddasze usytuowane są na działkach 160 m2. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

W ofercie domy mieszkalne z ogródkami w zabudowie dwulokalowej w Grodzisku Maz. Do sprzedania lokal skrajny o powierzchni 83 m2 + poddasze ( razem 110 m2) usytuowany na działce ponad 260.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Czeremchowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 200 000 zł97 m² 12 371,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Przytulny, bezczynszowy, narożny segment z tarasem i ogródkiem na bezpiecznym osiedlu z parkiem. Duży salon z jadalnią oraz wyjściem na taras i ogródek oraz 3 sypialnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

829 900 zł131 m² 6 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

980 000 zł113 m² 8 672,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Dzień dobry, zapraszamy do zapoznania się z ofertą przepięknie zlokalizowanego narożnego domu w zabudowie szeregowej. Dom znajduje się w cichej i malowniczej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł150 m² 5 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 160 m2. Przedstawiam do Sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł150 m² 5 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

829 900 zł131 m² 6 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:603 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł150 m² 5 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 100 000 zł182 m² 6 043,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:575 m²

Do sprzedania duży dom w zabudowie bliźniaczej w Kadach tuż przy granicy z Grodziskiem Maz. Powierzchnia mieszkalna 147 m , całkowita 182 m2 z garażem i pomieszczeniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł290 m² 7 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 817 m²

Inteligentny dom W otoczeniu zieleni dane techniczne: przestronny, wolnostojący dom o łącznej powierzchni 290 m2 + garaż na dwa samochody. Dom położony na dużej, przepięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 350 000 zł110 m² 12 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość nowy segment skrajny o powierzchni ok 112 m2 posadowioną na działce ok 365 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska Maz gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 290 000 zł190 m² 6 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:944 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Staszica

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

930 000 zł91 m² 10 242,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego segmentu środkowego, położonego w samym sercu Grodziska Mazowieckiego. Lokalizacja jest wyjątkowo dogodna, zapewniająca łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł159 m² 4 959,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł159 m² 4 959,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

880 000 zł121 m² 7 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 121 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

770 000 zł94 m² 8 157 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy Do sprzedaży funkcjonalny Dom w zabudowie szeregowej - Segment ok. 95m2 usytuowany na zamkniętym osiedlu - Segment może być też o powierzchni ok. 105 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

819 900 zł120 m² 6 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij