dowolna

Domy z kominkiem Grodzisk Mazowiecki - Lista ofert sprzedaży i najmu

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł135 m² 9 629 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy wyjątkowy Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo zaaranżowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 348 000 zł125 m² 10 784 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zaprojektowany z myślą o wygodzie, funkcjonalności i codziennym komforcie całej rodziny. To propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł254 m² 5 452,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 138 m²

Ofertę Prowadzi Jacek Bednarek   Biuro Andrzejczyk Nieruchomości Warszawa ul.Tyszkiewicza 13 lok.U5 Zapraszam do kontaktu 7 dni w tygodniu Dom 250 m2 na dużej działce 3138 m2 - 2,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł152 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 152 m , położony na działce o powierzchni 444 m , zlokalizowany w cichej i spokojnej części Grodziska Mazowieckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł141,50 m² 6 996,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Nowa inwestycja w Grodzisku Mazowieckim, dom w zabudowie dwu-lokalowej w stanie deweloperskim wraz z przynależną działką. Lokalizacja gwarantująca jednocześnie dostęp do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 650 000 zł295 m² 5 593,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:644 m²

Na sprzedaż Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego! Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego idealne dla dwóch rodzin lub pod inwestycję Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł135 m² 12 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Lokal gotowy do zamieszkania, pięknie wykończony, z pasją i dbałością o każdy szczegół. Każdy zakątek domu jest przemyślanie zagospodarowany. Dom funkcjonalny, w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł158 m² 9 905,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Rodzinny dom z ogrodem w Grodzisku Mazowieckim! Szukasz domu, który łączy komfort, spokój i bliskość natury, a jednocześnie pozwala szybko dojechać do Warszawy? Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:121 m²

Na sprzedaż segment 125m2 w bardzo atrakcyjnej, spokojnej, bezpiecznej części Grodziska Mazowieckiego. Na wyciągnięcie ręki basen, targowisko, szpital, szkoła podstawowa, wkd (800m). 5-pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 566 m²

Na sprzedaż trafia niebywale atrakcyjna oferta 120m2 domu parterowego na działce o powierzchni 2566m2. Do domu zostały podłączone media tj. woda, prąd, kanalizacja. Nieruchomość znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł157 m² 9 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni ok.158 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 800 m2, usytuowany w atrakcyjnym rejonie Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł84,10 m² 11 866,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie szeregowej ul. Sienna | Grodzisk Mazowiecki | rok budowy 2011 Na sprzedaż komfortowy i nowocześnie wykończony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł160 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:854 m²

Odkryj niezwykłą ofertę sprzedaży wolnostojącego domu położonego w spokojnej, zielonej enklawie Grodziska Mazowieckiego idealne miejsce dla tych, którzy cenią komfort, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł157 m² 9 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł140 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Natolin, 5 minut od centrum Grodziska. Nieruchomość Funkcjonalny, nowocześnie zaaranżowany segment środkowy o powierzchni około 140 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł157 m² 9 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł137,85 m² 9 429,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Oferuję do kupienia segment skrajny, gotowy do zamieszkania. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, idealnej do życia i wypoczynku. Dom zaprojektowany z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 129 000 zł143 m² 7 895,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Wprowadź się już w tym roku! Idealny dom dla rodziny z dziećmi komfort, przestrzeń i doskonała lokalizacja Grodziska Mazowieckiego. Na sprzedaż nowoczesny dom 1/2 bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł110 m² 10 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż lokal o powierzchni użytkowej 110 m2, w czterolokalowym budynku wolnostojącym, z przynależnymi 2 miejscami parkingowymi. Na zagospodarowanej działce ok 350 m2 jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł186 m² 10 209,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nieruchomość Przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 170 m2, usytuowany na działce o powierzchni 903 m2 Na parterze znajduje się wiatrołap, hol, kotłownia oraz przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł90 m² 13 322 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Komfortowy segment z ogrodem na zamkniętym osiedlu Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny segment o powierzchni ok. 90 m, posadowiony na działce ok. 200 m, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł155 m² 4 839 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 961 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 155 m2 zlokalizowany w północnej części Grodziska Mazowieckiego. Budynek z 2003r. Dom składa się z salonu z kominkiem, dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł157 m² 9 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Nieruchomość Na sprzedaż funkcjonalny segment o powierzchni ok. 125 m , położony na zadbanym, ogrodzonym osiedlu z bramą wjazdową, w spokojnej i bezpiecznej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł134 m² 7 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:793 m²

Do sprzedania dom w Grodzisku Mazowieckim blisko centrum. Świetna lokalizacja. Blisko sklepy, szkoła, hala sportowa, galeria handlowo-usługowa. Dom znajduje się w ustronnej okolicy. Został.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł207,30 m² 10 608 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przestronny dom urządzony według indywidualnych pomysłów, z wykorzystaniem oryginalnych elementów dekoracyjnych. Idealny dom dla rodziny 2+4 dzięki dobremu rozmieszczeniu pomieszczeń. Usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szczegóły ogłoszenia