dowolna

Domy z balkonem Grodzisk Mazowiecki - Baza ogłoszeń sprzedaży i wynajmu

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem

Kaprys,Grodzisk Mazowiecki

1 167 000 zł147 m² 7 938,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom rodzinny o powierzchni 147 m z ogrodem 280 m w spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość położona w lokalizacji wybieranej przez osoby pracujące w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł133 m² 8 646,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Prezentujemy 4-pokojowy segment o powierzchni 133 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Augustowskiej 1 w Grodzisku Mazowieckiem. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 219 000 zł110 m² 11 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment narożny 110 m z ogrodem 200 m Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy segment narożny o powierzchni 110 m , położony w spokojnej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 348 000 zł125 m² 10 784 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zaprojektowany z myślą o wygodzie, funkcjonalności i codziennym komforcie całej rodziny. To propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom wolnostojący

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 650 000 zł295 m² 5 593,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:644 m²

Na sprzedaż Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego! Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego idealne dla dwóch rodzin lub pod inwestycję Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł133 m² 9 766,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży segment zewnętrzny w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 137m2 z działką ok, 300m2 w Grodzisku Mazowiecki. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 550 000 zł150 m² 10 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego domu, który nie tylko spełnia najwyższe standardy estetyki, ale także oferuje funkcjonalność idealną dla każdej rodziny. Stworzony z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł207 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nieruchomość Dom zbudowany na dużej działce w ładnej okolicy. Na działce zostaną postawione w zabudowie bliźniaczej tylko cztery budynki, połączone łącznikiem, który można wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 090 000 zł136,70 m² 7 973,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:105 m²

Nowoczesne osiedle w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment. Parter (o pow. 80 m2) - salon 26 m2- z aneksem kuchennym - sypialnia 9 m2 - łazienka 6,4 m2 - komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł186 m² 10 209,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nieruchomość Przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 170 m2, usytuowany na działce o powierzchni 903 m2 Na parterze znajduje się wiatrołap, hol, kotłownia oraz przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł84 m² 8 559,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:67 m²

Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment. Parter (39 m2): - salon o pow. 36 m2- z aneksem kuchennym - wc - wiatrołap Piętro (39 m2): - 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 130 000 zł142,70 m² 7 918,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Do sprzedania wygodny dom w zabudowie bliźniaczej w Grodzisku Mazowieckim. Osobna kw na działkę, nie ma współwłasności. Budynek położony w spokojnej okolicy z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 900 zł186 m² 10 214,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:903 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł116 m² 10 431,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Stylowy segment w Grodzisku Mazowieckim wysoki standard, świetna lokalizacja! Jeśli szukasz komfortowego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko miasta ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Centrum,Grodzisk Mazowiecki

1 850 000 zł650 m² 2 846,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na sprzedaż atrakcyjny budynek o powierzchni 650 m, położony w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł105 m² 12 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszam do zakupu. Klimatyczny segment w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego na zamkniętym osiedlu. Rozkład pomieszczeń: parter: - salon z wyjściem do ogrodu - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł81 m² 8 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:42 m²

Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment. Parter (39 m2): - salon o pow. 35 m2- z aneksem kuchennym - wc - wiatrołap Piętro (42 m2): - 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Centrum,Grodzisk Mazowiecki

1 900 000 zł300 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:839 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z 2004 roku, położony w spokojnej okolicy. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, gotowa do zamieszkania. Układ: 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

725 000 zł84 m² 8 630,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:67 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 130 000 zł148,57 m² 7 605,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Nowoczesny dom dla rodziny Grodzisk Mazowiecki. Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym o powierzchni 148,57 m , zaprojektowany z myślą o komforcie życia.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł276 m² 8 297,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:76 m²

Do sprzedania, kamienica w centrum miasta o powierzchni całkowitej 276m2. Świetne miejsce pod inwestycję: lokal usługowy + Dwa mieszkania gotowe do wprowadzenia. Nieruchomość składa się:.

Chopina,Grodzisk Mazowiecki

1 150 000 zł133 m² 8 646,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Centrum,Grodzisk Mazowiecki

1 900 000 zł300 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:839 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z 2004 roku, położony w cichej okolicy, wśród zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, gotowa do zamieszkania. Rozkład: -6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 348 000 zł125 m² 10 784 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 200 000 zł242 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 267 m²

Wolnostojący dom 242 m na wyjątkowej działce 2267 m idealne miejsce dla osób, które chcą żyć blisko natury, nie rezygnując z wygód miasta. To solidny, ciepły i funkcjonalny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1400 m zabudowana budynkiem o powierzchni 160 m, położona w ścisłym centrum miasta. To doskonała propozycja dla inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 348 000 zł125 m² 10 784 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Centrum,Grodzisk Mazowiecki

1 900 000 zł300 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:839 m²

Na sprzedaż dom przestronny w Grodzisku Mazowieckim. Dom położony w cichej i spokojnej okolicy, otoczony wyłącznie innymi domami jednorodzinnymi. Zbudowany został z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

990 000 zł159 m² 6 214,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Do sprzedania lokal skrajny w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej w Grodzisku Mazowiecki położone nieopodal centrum Grodziska i wkd. Lokal z garażem, pow. 159,3 m2 na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

990 000 zł159 m² 6 214,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Do sprzedania lokale w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej w Grodzisku Mazowiecki położone nieopodal centrum Grodziska i wkd. Lokale z garażami, pow. 159,3 m2 na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 000 zł125 m² 7 612,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

W ofercie lokale w zabudowie bliźniaczej 4- lokalowej w Grodzisku Maz. w atrakcyjnej lokalizacji blisko przystanku wkd. Wyjątkowe miejsce, inwestor z dużym doświadczeniem, solidny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 160 000 zł135 m² 8 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż segment środkowy w szeregowce w Wólce Grodziskiej, w odległości pieszej od centrum i pkp! Miejsce przyjazne dzieciom - 700 m zaledwie od żłobka i przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

830 000 zł60 m² 13 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Cena do negocjacji Wyjątkowa propozycja dla osób szukających alternatywy do mieszkania w bloku. Lokal 60m2 , 3 pokoje , salon za aneksem kuchennym, ogród , podjazd na ok 3-4 samochodów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 000 zł125 m² 7 612,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

W ofercie lokale w zabudowie bliźniaczej 4- lokalowej w Grodzisku Maz. w atrakcyjnej lokalizacji blisko przystanku wkd. Wyjątkowe miejsce, inwestor z dużym doświadczeniem, solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 000 zł125 m² 7 612,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:660 m²

Do sprzedania dom wolnostojący w centrum Grodziska Maz. w cichej uliczce. Budynek ma ok. 150 m2 pow. mieszkalnej plus wysoka piwnica z garażem i kotłownią (parter oraz piętro pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

830 000 zł60 m² 13 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży segmentu z możliwością przekształcenia na lokal mieszkalny Lokalizacja: grodzisk Mazowiecki Powierzchnia segmentu: 60 m Powierzchnia działki: 240 m Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 000 zł125 m² 7 612,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 060 000 zł143 m² 7 412,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej stan deweloperski Grodzisk Mazowiecki Lokalizacja - w okolicy Sfera Park Idealny dom dla rodziny z dziećmi komfort, przestrzeń i doskonała lokalizacja! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

990 000 zł159 m² 6 214,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okólna

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 000 zł153 m² 7 183,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Do sprzedania dom/segment! , Cicha okolica , atrakcyjną działką i gotowym ogrodem. Dom usytuowany jest w pięknej okolicy, działka przylega bezpośrednio do lasu na spokojnym osiedlu ( 4.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij