dowolna

Domy z aneksem kuchennym Grodzisk Mazowiecki - Lista ofert sprzedaży i najmu

341 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

341 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 000 zł84 m² 8 869,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:68 m²

Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment. Parter (39 m2): - salon o pow. 36 m2- z aneksem kuchennym - wc - wiatrołap Piętro (39 m2): - 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł195 m² 12 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Oferta sprzedaży domu wysoki standard | 195 m | działka 1495 m | radonie | 2 450 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny typu nowoczesna stodoła, wybudowany w 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 900 zł109,20 m² 9 614,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

779 000 zł91,40 m² 8 522,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment środkowy w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 90 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Zdjęcia wnętrz przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł115 m² 7 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Prezentujemy nowoczesny dom na sprzedaż o pow. ok. 115m2 na dużej działce 750m2 usytuowany w malowniczej lokalizacji tuż obok Grodziska Mazowieckiego , idealnej dla rodzin poszukujących spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 900 zł92,30 m² 9 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok.93 m2 na działce ok.280 m2, usytuowanym w domu jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł133,40 m² 7 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok 134m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter: ok 67m2 - Wiatrołap 2,60m2, - korytarz 3,41m2, - łazienka 6,19m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 110 m, usytuowana na działce o powierzchni ok. 500 m, w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 000 zł92,86 m² 9 261,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment zewnętrzny ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł207 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nieruchomość Dom zbudowany na dużej działce w ładnej okolicy. Na działce zostaną postawione w zabudowie bliźniaczej tylko cztery budynki, połączone łącznikiem, który można wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 001 zł83,77 m² 8 821,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:71 m²

Nowoczesny segment/apartament w stanie deweloperskim 83,77 m , 2 poziomy, funkcjonalny układ. Na sprzedaż przestronny, dwupoziomowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Segment środkowy gotowy do zamieszkania. Bez nakładów finansowych , Gotowy do wprowadzenia. Oferujemy do sprzedaży przestronny i zadbany segment o pow. ok. 125 m 2 , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 900 zł109,20 m² 9 614,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł104,77 m² 10 976,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Na sprzedaż segment zewnętrzny o powierzchni ok. 105m, usytuowany w Grodzisku Mazowieckim. Oferujemy Państwu bardzo ładny, komfortowy segment zewnętrzny usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł110 m² 11 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż segment o powierzchni 110m2 przy ulicy 3 maja w Grodzisku Mazowieckim , z ogródkiem ok 200 m2, taras ok 18m2,oraz domkiem na narzędzia. Budynek znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 900 zł128,30 m² 12 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowocześnie wykończony nowy bliźniak o powierzchni ok. 129m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł132,85 m² 8 054,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal środkowy )o.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł128,14 m² 13 110,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny bliźniak 128 m Grodzisk Mazowiecki / Milanówek | Wysoki standard Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i prestiżowej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 900 zł92,30 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka w domu jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej. Połowa B. o powierzchni ok. 92 m2, posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł92,86 m² 8 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł104,12 m² 9 114,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

****** bez prowizji ****** ****** brak podatku pcc (2%) ****** Segmenty Rzymska W otoczeniu zieleni powstaje dom z czterema segmentami o dwóch kondygnacjach, który pomieści całą Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł132,85 m² 8 054,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 349 900 zł122,40 m² 11 029 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż oferujemy elegancki dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 122 m. Nieruchomość położona jest w Grodzisku Mazowieckim, na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł134 m² 10 067,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Jeśli szukasz bliźniaka z garażem w centrum Grodziska a jednocześnie cenisz sobie spokój to ta oferta jest dla Ciebie! Znajdziesz ją tylko u nas! Parter domu to przestrzeń pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 900 zł107,30 m² 7 641 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2 - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 900 zł128,14 m² 12 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł137,85 m² 9 429,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Oferuję do kupienia segment skrajny, gotowy do zamieszkania. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, idealnej do życia i wypoczynku. Dom zaprojektowany z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł104,77 m² 10 976,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 110 m, usytuowana na działce o powierzchni ok. 300 m, w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł133,40 m² 7 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 900 zł141,30 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.141 m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 141 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij