dowolna

Domy przy lesie Grodzisk Mazowiecki - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

69 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

69 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

580 000 zł128 m² 4 549 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

W ofercie piękny dom. Połówka bliźniaka 127,5 m2 w malowniczej podgrodziskiej miejscowości. Kształtna działka ok. 650 m2. Kilka drzew. Nieruchomość znajduje się cichej malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

689 000 zł156 m² 4 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Zapraszamy na Prezentację - Przedstawiamy Do sprzedaży ładny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 156 m2, usytuowany na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 1485 m2. W ww.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

679 900 zł140 m² 4 874 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom- 1/2 bliźniaka - Bardzo Ładna Bryła Budynku - Przestronny i bardzo funkcjonalny Dom o powierzchni ok 139 m2, usytuowany na dużej, przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 210 000 zł210 m² 5 762 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 655 m²

Dom w Osowcu, wolnostojący 190 m2, posadowiony na działce 1650 m2 blisko lasu. Nieruchomość budowana " dla siebie" z użyciem dobrej jakości materiałów. W skład parteru wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

680 000 zł140 m² 4 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

680 500 zł141 m² 4 826 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

495 000 zł70 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:105 m²

Formalność: budynek sprzedawany jest przez osobę prywatną, cena: 495 000 zł, kupujący zwolniony z podatku pcc 2% (tylko do końca stycznia 2022r.) Prowizję pośrednika ponosi w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

390 000 zł95 m² 4 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom parterowy w zabudowie bliźniaczej, położony w bardzo dobrej lokalizacji w zielonej części Grodziska Mazowieckiego, bardzo blisko centrum, z dostępem do całej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł145 m² 5 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania dom w stanie deweloperskim o pow. 145 m2 na obszernej i słonecznej działce o pow. 1500 m2. Budynek zbudowany z bloczków gazobetonowych, solidnie ocieplony, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Okazja! dom w cenie działki. Wolnostojący, mieszkalny, parterowy dom całoroczny o pow. użytkowej 51,5 m2 położony na pięknej, zalesionej sosnami działce o pow. 1400 m2 w Osowcu gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 250 m²

Mamy do zaoferowania wyjątkowy dom wybudowany w 2010r położony w Szczęsne- miejscowości bezpośrednio przylegającej do Grodziska Mazowieckiego. Dom o konstrukcji parterowej, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 820 m²

Dom w stanie surowym do sprzedania Marynin -800 metrów od trsy katowickiej (28 km od Pałacu Kultury). Dom 11x11 m pow ok 200 metrów (dachowka ceramiczna). Powierzchnia dzialki 1820.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

429 000 zł149 m² 2 879,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Budynek w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Na terenie miasta Grodzisk Maz. a nie jak większość innych ogłoszeń kilka kilometrów od miasta. Położony w południowej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

348 000 zł305 m² 1 140,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom jednorodzinny z garażem wybudowany wg projektu bp archon+ "dom w kokosach" na nowym kameralnym osiedlu k/grodziska Mazowieckiego. Powierzchnia użytkowa - 169m2, całkowita - 305m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

278 000 zł98 m² 2 836,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedaż bezpośrednia. Kupujący nie płaci pcc - wystawiam fakturę vat. Sprzedam dom parterowy o powierzchni 98 m2, z możliwością wykorzystania poddasza użytkowego o pow. 70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

585 000 zł190 m² 3 078,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Sprzedam dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym, garaż, 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki, spiżarka, jadalnia, kotłownia, garderoby, kominek - budowany dla siebie, przeznaczony dla rodziny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 190 000 zł255 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Okazja! sprzedaż bezpośrednia, dom w Grodzisku Mazowieckim. Unikalne połączenie lokalizacji w centrum Grodziska Mazowieckiego z wyjątkowym spokojem, ciszą i zasobami natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miła

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł220 m² 3 859,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom o pow. 220m2 na działce 850m2, w Centrum Grodziska Mazowieckiego. Doskonały również dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Dom wybudowany w 2000r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 900 zł250 m² 15,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Do wynajęcia wolno-stojący dom w Grodzisku Mazowieckim. Zamieszkały od 2004 roku.Centrum Grodziska a jednocześnie wyjątkowo ciche i spokojne miejsce. Działka z dwóch stron otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zamoyskiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 300 zł98 m² 23,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:124 m²

Wynajmę bez pośredników segment w Grodzisku Maz. o pow. 98 m2. Wygodny i ładnie urządzony ogród z tarasem przed domem. Dom jest bardzo ładnie wykończony, w pełni wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

397 000 zł350 m² 1 134,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom 350m - 25 minut od centrum Warszawy. Piękny dom w otulinie leśnej k. Grodziska Mazowieckiego. Spokojna okolica, dom dwupoziomowy, bardzo ciepły, duże okna, widne i ustawne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

980 000 zł274 m² 3 576,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 795 m²

dom do zamieszkania w środku ewentualna kosmetyka np.malowanie, z zewnątrz budynek otynkowany elewacja we własnym zakresie,dom posiada 3 sypialnie,łazienkę,toaletę,kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chałubińskiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 200 zł122 m² 18,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom segmentowy, położony w pięknej i cichej okolicy, około 1 km od centrum Grodziska Mazowieckiego. Szybki dojazd autobusem do stacji pkp i wkd do Warszawy około 30 min. . Parter: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

800 000 zł188 m² 4 255,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Do sprzedaży dwa domy wolno stojące o powierzchni 138 m2 i 50 m2, usytuowane na jednej działce w Grodzisku Mazowieckim, wybudowane w 2006r. z cegły ceramicznej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Laski

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

410 000 zł90 m² 4 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Obecna oferta stanowi segmenty 90m2 przy ulicy Reymonta oraz nowo powstałe segmetny o powierzchni 140m2 przy ulicy Umińskiego w Grodzisku Mazowieckim Specyfkacja techniczna Segmentów Piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Dom wolnostojący w sąsiedztwie domów jednorodzinnych w cichej spokojnej okolicy. Tylko 700 m od centrum miasta. Może być przeznaczony do zamieszkania przez dwie rodziny (dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 190 000 zł426 m² 2 795,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 673 m²

Ładny dom w cichej, zielonej, ekologicznej okolicy Grodziska Mazowieckiego. Sarenki, zające, żabki, skowronki, dudek. Nadaje się do zamieszkania od zaraz. Powierzchnia albo dla dużej rodziny (albo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

350 000 zł120 m² 2 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

dom wolno stojący na działce1500m2 z poddaszem mieszkalnym ocieplony w środkurozprowadzona woda i prąd tynki wylewki w ulicy gaz i telefon

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

750 001 zł290 m² 2 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Piękny dom w otulinie leśnej k. Grodziska Mazowieckiego. Spokojna okolica, dom dwupoziomowy, bardzo ciepły, duże okna, widne i ustawne pomieszczenia. W całym domu ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

780 000 zł251 m² 3 107 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedaż bez pośrednika. Dom w stanie surowym położony na dużej działce w pobliżu Grodziska Mazowieckiego. Atutem nieruchomości jest duży garaż, może pomieścić dwa samochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

690 000 zł202 m² 3 415,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 208 m²

Do sprzedania ekonomiczny dom o atrakcyjnej bryle i funkcjonalnym wnętrzu dla 4-6 osobowej rodziny. Zbudowany na obrzeżach miasta około 1km do centrum Grodziska Mazowieckiego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kleeberga

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł156 m² 5 064,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

dom z klimatem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 100 000 zł160 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Zadbany dom wolnostojący , położony w sąsiedztwie domów jednorodzinnych w cichej i spokojnej okolicy, 700 m od centrum miasta. Dom o powierzchni 160 m2, działka 1220 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, ul. 3 Maja

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

5 000 zł450 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Dom w dobrym stanie w bardzo dobrym miejscu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zamoyskiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

530 000 zł98 m² 5 408,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Segment środ w Grodzisku Mazowieckim o pow 98 m2. Bardzo ładnie zagospodarowany ogródek o powierzchni 60 m2. Klasyczny rozkład pomieszczeń, na parterze część dzienna z salonem (35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

880 000 zł200 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 315 m²

Dom jednorodzinny - może służyć jako dwurodzinny - w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych na działce 3315 m kw. Wspaniała lokalizacja: 30 m do przystanku kolejki wkd (40 minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

820 000 zł188 m² 4 361,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Dom w stylu Angielskim na prestizowym osiedlu Villa Czarny Las. Dzialka - piekna zadbana i zagosporodowana. Do centrum Warszawy - 34 km Do Grodziska - 7 km

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Na Laski

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo starannie i elegancko wykonany segment. Dom jest położony kilkaset metrów od stacji wkd (szybkie połączenie do Dworca Centralnego), i niedaleko pkp. Budowa z cegły ceramicznej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

760 000 zł216 m² 3 518,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 700 m²