dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Grodzisk Mazowiecki

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Dom Grodzisk Mazowiecki

Centrum,Grodzisk Mazowiecki

1 980 000 zł307 m² 6 449,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do sprzedania kamienica usytuowana w ścisłym Centrum Grodziska Mazowieckiego. Budynek jest obiektem mieszkalno - usługowym , w zwartej zabudowie śródmiejskiej, czterokondygnacyjny, wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł157 m² 9 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni ok.158 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 800 m2, usytuowany w atrakcyjnym rejonie Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Centrum,Grodzisk Mazowiecki

1 900 000 zł300 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:839 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z 2004 roku, położony w spokojnej okolicy. Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, gotowa do zamieszkania. Układ: 6 pokoi, kuchnia, 2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 565 000 zł157 m² 9 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Segment środkowy gotowy do zamieszkania. Bez nakładów finansowych , Gotowy do wprowadzenia. Oferujemy do sprzedaży przestronny i zadbany segment o pow. ok. 125 m 2 , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł128,14 m² 13 110,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny bliźniak 128 m Grodzisk Mazowiecki / Milanówek | Wysoki standard Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i prestiżowej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 900 zł201,20 m² 7 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Dom z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej ,idealny dla Rodziny lub firmy. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom o powierzchni ok. 200m2 ,z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł84,10 m² 11 866,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie szeregowej ul. Sienna | Grodzisk Mazowiecki | rok budowy 2011 Na sprzedaż komfortowy i nowocześnie wykończony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 000 000 zł200 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do sprzedania dwa domy w Grodzisku Mazowieckim dwa kilometry centrum nowe osiedle domów jednorodzinnych jeden ok 120m2-4pokoji stan deweloperski działka 400m,cena 1100.000, działka 400m cena.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł242 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 267 m²

Dom z potencjałem na dużej działce przestrzeń, cisza i komfort życia! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zachowasz wygodny dostęp do wszystkiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł120,30 m² 14 796,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom szeregowy | Grodzisk Mazowiecki | wysoki standard | 150 m potencjału Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy z 2023 roku, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 289 000 zł146 m² 8 828,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż nowoczesna połowa bliźniaka 130 m , gotowa do zamieszkania Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni ok. 130 m , położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł105 m² 12 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszam do zakupu. Klimatyczny segment w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego na zamkniętym osiedlu. Rozkład pomieszczeń: parter: - salon z wyjściem do ogrodu - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 900 zł201,20 m² 7 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł117,53 m² 10 627,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny, bezczynszowy segment środkowy z 2019 roku, położony w Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość jest w pełni wykończona i gotowa do zamieszkania, bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł210 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość 1/2 domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej w Grodzisku Mazowieckim. Dom wybudowany w mieście, ale z uwagi na otoczenie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

845 000 zł102 m² 8 284,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy do sprzedaży, segment środkowy z użytkowym poddaszem zlokalizowany w atrakcyjnej dzielnicy mieszkaniowej w Grodzisku Mazowieckim. Teren ogrodzony na którym znajduje się plac.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 900 zł125,40 m² 10 765 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Segment środkowy gotowy do zamieszkania. Bez nakładów finansowych. Oferujemy do sprzedaży przestronny i zadbany segment o pow. ok. 126 m2, zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 560 000 zł160 m² 9 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Odkryj miejsce, gdzie elegancja spotyka się z funkcjonalnością, a spokój natury harmonizuje z bliskością miejskiej infrastruktury. Prezentujemy wyjątkową posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł117,53 m² 10 627,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł137,85 m² 9 429,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Oferuję do kupienia segment skrajny, gotowy do zamieszkania. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, idealnej do życia i wypoczynku. Dom zaprojektowany z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 900 zł128,30 m² 12 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowocześnie wykończony nowy bliźniak o powierzchni ok. 129m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł120,30 m² 14 796,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł110 m² 11 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment narożny 110 m z ogrodem 200 m Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż funkcjonalny i komfortowy segment narożny o powierzchni 110 m , położony w spokojnej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

969 900 zł150,40 m² 6 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom wolnostojący w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska Maz. Powierzchnia całkowitej ok. 150 m2, usytuowany na działce o powierzchni 444m2. Rozkład domu : Parter : - Wiatrołap 1,55m2 - Hall.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł90 m² 13 322 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Komfortowy segment z ogrodem na zamkniętym osiedlu Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny segment o powierzchni ok. 90 m, posadowiony na działce ok. 200 m, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5