dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Grodzisk Mazowiecki

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł180 m² 5 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Niewielki, parterowy dom z końca lat 70-tych, w bardzo dobrym miejscu, w centrum Grodziska. Dom nadaje się do zamieszkania i jest zamieszkały, ale bez wątpienia jakiś remont by mu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł296 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawiamy Dom na sprzedaż na Peryferiach Grodziska. Dom powierzchni ok. 200 m (pow. całkowita) / 172 m (pow. użytkowa), na przestronnej działce ponad 2000 m2. Wszystkie media miejskie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zacisze

Chopina,Grodzisk Mazowiecki

1 199 000 zł99 m² 12 111,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:135 m²

Załatwione dokumenty do zakupu! Elegancki Segment 5 pokoi położony: *7 min pieszo od wkd, nie słychać wkd *5 min od książenic *w cichej i zielonej części Grodziska *dobry wjazd na A2 i S8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

969 900 zł150 m² 6 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom wolnostojący w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska Maz. Powierzchnia całkowitej ok. 150 m2, usytuowany na działce o powierzchni 444m2. Rozkład domu : Parter : - Wiatrołap 1,55m2 - Hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 289 900 zł103 m² 12 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom po remoncie do wprowadzenia. Dom wolnostojący, parterowy na wysokim podpiwniczeniu o powierzchni ok.103 m2 , posadowiony na działce ok. 425 m2 w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 549 900 zł201 m² 7 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Dom z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej ,idealny dla Rodziny lub firmy. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom o powierzchni ok. 200m2 ,z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 449 900 zł219 m² 6 620,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:882 m²

Na sprzedaż - parterowy dom z dużą działką i poddaszem do aranżacji | Adamowizna k. Grodziska Mazowieckiego Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu - w sąsiedztwie Dworku Adama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

969 900 zł150 m² 6 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 549 900 zł201 m² 7 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 150 000 zł117 m² 9 789,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Segment na sprzedaż - Grodzisk Mazowiecki, ul. 3 maja, gotowy do wprowadzenia. Na sprzedaż funkcjonalny i zadbany segment mieszkalny, położony w doskonałej lokalizacji w Grodzisku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł296 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 449 000 zł450 m² 5 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:930 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny i funkcjonalny dom o pow. ok 450 m 2 posadowiony na działce 930 m2 zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim. Rozkład domu jest następujący ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, al. Mokronoskich

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 169 000 zł258 m² 4 531,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Do sprzedaży dom z lat 80-tych położony w doskonałej części Grodziska Mazowieckiego - przy ul. Mokronoskich. Jest to idealna propozycja zarówno do zamieszkania jak i prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 649 900 zł128 m² 12 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowocześnie wykończony nowy bliźniak o powierzchni ok. 129m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł296 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 300 000 zł141 m² 9 219,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Zadbany i gotowy do zamieszkania segment z ogrodem - 141 m w doskonałej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim Budynek nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 449 000 zł450 m² 5 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:930 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

969 900 zł150 m² 6 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Mokronoskich

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 169 000 zł258 m² 4 531,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Tylko u nas! Do sprzedaży dom z lat 80-tych położony w doskonałej części Grodziska Mazowieckiego - przy ul. Mokronoskich Jest to idealna propozycja zarówno do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 289 900 zł104 m² 12 451 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom po remoncie - do wprowadzenia. Dom wolnostojący, parterowy na wysokim podpiwniczeniu o powierzchni ok.104 m2 , posadowiony na działce ok. 420 m2 w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 449 000 zł450 m² 5 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:930 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł296 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł296 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 230 000 zł105 m² 11 670 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105 m, położony na działce 290 m w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 250 000 zł93 m² 13 470 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:166 m²

Skrajny segment o powierzchni 92,80 m2 plus poddasze położony w spokojnej okolicy Grodziska Maz. przy ul. Architektów. Na osiedlu Rembeka mamy w ofercie segment skrajny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

969 900 zł150 m² 6 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 549 900 zł201 m² 7 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 230 000 zł105 m² 11 670 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 549 900 zł201 m² 7 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł180 m² 5 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 230 000 zł105 m² 11 670 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 600 000 zł202 m² 7 920,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:352 m²

Przestronny i klimatyczny bliźniak 202 m w spokojnej, zielonej części Grodziska Mazowieckiego idealny dla rodzin szukających komfortu i funkcjonalnego układu. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

969 900 zł150 m² 6 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 449 000 zł450 m² 5 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:930 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł296 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 230 000 zł105 m² 11 670 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 549 900 zł201 m² 7 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 150 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij