dowolna

Małe domy Grodzisk Mazowiecki - Oferty sprzedaży i najmu domów do 100m2

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

729 900 zł91 m² 8 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. , stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

659 900 zł72 m² 9 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowe lokale w stanie deweloperskim - Lokal Mieszkalny o powierzchni ok. 72 m2 usytuowany w ładnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł86 m² 9 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom na bardzo ładnej Działce w Pięknym Rejonie. Przedstawiamy Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 86mkw, usytuowany w pięknym rejonie miasta. Zdjęcia to wizualizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 900 zł65 m² 13 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Przedstawiamy do sprzedaży bardzo rozkładowy i atrakcyjny Segment Naroży z rynku wtórnego o powierzchni ok.64 m2, usytuowany na działce ok 245 m2, położony w samym sercu Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 900 zł92 m² 9 208 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka w domu jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej. Połowa B. o powierzchni ok. 92 m2, posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

660 000 zł76 m² 8 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 76 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter ok. - wiatrołap 4,68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł78 m² 10 884,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Biuro Nieruchomości ew zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży segmentu w Grodzisku Mazowieckim, który przeszedł generalny remont i jest gotowy do zamieszkania. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom jest o powierzchni ok.91m2, w Stanie deweloperskim z pompą ciepła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 900 zł85 m² 9 443 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny Segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 85 m2, posadowiony na działce ok.150 m2. lokal nr.2 Bardzo dobra lokalizacja południowej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

734 900 zł91 m² 8 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. /Lokal nr 2, lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

870 000 zł83 m² 10 481,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:168 m²

Na sprzedaż stylowy dom w zabudowie szeregowej Grodzisk Mazowiecki, 85 m gotowy do wprowadzenia! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł86 m² 9 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

659 900 zł72 m² 9 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł86 m² 9 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

734 900 zł90 m² 8 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

575 000 zł55 m² 12 545,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do sprzedania mieszkanie 55 m na parterze domu dwurodzinnego z osobnym wejściem i osobna działką w centrum Grodziska Maz. Nieruchomość znajduje się przy drodze asfaltowej Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 900 zł92 m² 8 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 900 zł92 m² 8 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 900 zł92 m² 8 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 900 zł92 m² 8 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 900 zł92 m² 8 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka w domu jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej. Połowa B. o powierzchni ok. 92 m2, posadowiona jest na działce ok.200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 900 zł92 m² 8 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 900 zł92 m² 8 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł78 m² 8 961,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do sprzedania kompaktowy segment dwupoziomowy z ogródkiem w Grodzisku Maz. W tej ofercie lokal ok. 78 m2 po podłodze ( użytkowa ok. 75 m2) w zabudowie szeregowej czterolokalowej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 900 zł92 m² 8 341 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

825 000 zł92 m² 8 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa inwestycja w Bardzo Dobrej Lokalizacji. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Segment Zewnętrzny w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 92 m2, posadowiony na ładnej działce. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 900 zł85 m² 10 033 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 85 m2, posadowiony na działce ok.300m2. lokal nr.2 Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 900 zł65 m² 13 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł92 m² 8 116 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 800 zł83 m² 11 416 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Przedstawiamy do sprzedaży segment w atrakcyjnej okolicy. Segment środkowy o powierzchni ok.83m2 z działką ok 80m2 Zlokalizowany w otoczeniu zielonej, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

755 000 zł92 m² 8 207 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowa inwestycja w Bardzo Dobrej Lokalizacji. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 92 m2, posadowiony na ładnej działce. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł86 m² 9 849 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 900 zł92 m² 8 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka w domu jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej. Połowa B. o powierzchni ok. 92 m2, posadowiona jest na działce ok.250.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł85 m² 10 022 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

839 900 zł85 m² 9 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:870 m²

Dom wolnostojący ze starodrzewem na działce. Przedstawiamy do sprzedaży dom parterowy o pow.ok.85 m 2 , posadowiony na działce ok. 870 m 2 , usytuowany w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

660 000 zł76 m² 8 684 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

630 000 zł72 m² 8 702 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij