dowolna

Domy na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki - Oferty sprzedaży domów

545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

545 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 349 000 zł169 m² 7 982,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny Dom premium bez skosów (290 cm) | 900m do wkd | Tylko 2 wolne lokale! Szukasz kompromisu między spokojem przedmieść, a szybkim dojazdem do miasta? Marzysz o przestronnym domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł149,90 m² 9 939,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 6-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, znajdującego się na Osiedlu Na Skraju. Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym, czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł149,90 m² 9 272,85 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł149,90 m² 9 272,85 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

o nowych ogłoszeniach

1 460 000 zł184 m² 7 934,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dzień dobry, biuro nieruchomości sprzedom oferuje na sprzedaż nowoczesny segment z 2022 roku o powierzchni 184 m , położony w Grodzisku Mazowieckim. Nieruchomość posiada ogród ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł145 m² 8 268,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom z dużą działką pod Warszawą zarezerwuj w promocyjnej cenie! Oddanie jeszcze w tym roku! W tej inwestycji posiadamy również domy gotowe do odbioru w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł230 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 737 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 230 m2 w tym garaż dwustanowiskowy 36,7 m2 położony na działce 1737 m2 (działka narożna) przy ul. Akwarelowej w Odrano Woli k. Grodziska Maz.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł100 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:909 m²

Dom po generalnym remoncie | Grodzisk Mazowiecki | duża działka | gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni zmodernizowany dom jednorodzinny położony przy ul. Mariańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł86,11 m² 9 046,57 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:październik 2026

Nowy dom dwukondygnacyjny o powierzchni 86,11 m zlokalizowany w Starej Wsi. Do domu przynależy ogród o powierzchni 100 m . Inwestycja budowana przez ebejot przy ulicy Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł67,20 m² 9 806,55 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Nowy dom dwukondygnacyjny o powierzchni 67,57 m zlokalizowany w Starej Wsi. Do domu przynależy ogród o powierzchni 70 m . Inwestycja budowana przez ebejot przy ulicy Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł65,08 m² 10 740,63 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Nowy dom dwukondygnacyjny o powierzchni 65,08 m zlokalizowany w Starej Wsi. Do domu przynależy ogród o powierzchni 150 m . Inwestycja budowana przez ebejot przy ulicy Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł116,04 m² 8 574,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:747 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i solidnie wykonany dom jednorodzinny o powierzchni 116,04 m , z garażem w bryle budynku, położony na przestronnej działce o powierzchni 748.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

879 000 zł94 m² 9 351,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż bez prowizji, bez pcc! Nowoczesne lokale w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim Grodzisk Mazowieckim. Idealne dla rodzin z dziećmi komfort, lokalizacja i wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 430 000 zł127,50 m² 11 215,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 437 m²

Ten dom to propozycja dla osób, które szukają wygodnego miejsca do życia, a nie tylko kolejnych metrów. Duża działka i prosty, funkcjonalny układ dają realne możliwości dopasowania domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł96,75 m² 11 886,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:212 m²

Na sprzedaż ostatni dostępny dom (lokal A na projekcie) w nowoczesnym budynku jednorodzinnym dwulokalowym, zlokalizowany w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego przy ulicy Nadrzecznej 9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

995 000 zł116,04 m² 8 574,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:747 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł140 m² 11 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Dom wolnostojący na sprzedaż w Grodzisku Mazowieckim. Powierzchnia działki 1013 m2, powierzchnia foremna w prostokącie. Dom piętrowy o powierzchni 140 m2. Na parterze znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Józefa Montwiłła 6

Jordanowice Grodzisk Mazowiecki

1 140 000 zł121,58 m² 9 376,54 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie szeregowej. Parter domu składa się z salonu z aneksem kuchennym, gabinetu i łazienki. Na piętrze za to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Józefa Montwiłła 6

Jordanowice Grodzisk Mazowiecki

980 000 zł126,22 m² 7 764,22 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej. Parter domu składa się z salonu z aneksem kuchennym, wc i przestronnego garażu. Na piętrze za to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Józefa Montwiłła 6

Jordanowice Grodzisk Mazowiecki

990 000 zł125,92 m² 7 862,13 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2028

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł105 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Tradycyjna murowana technologia. Jedna firma. Pełna obsługa. Tylko 90 dni na wybudowanie Twojego domu do stanu deweloperskiego! Od 2009 roku budujemy domy i mamy na koncie ponad 200 zrealizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 100 000 zł131 m² 8 396,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Krótko: na sprzedaż prawa połowa domu w zabudowie bliźniaczej Gdzie: 3 km od Grodziska Mazowieckiego w cichej i spokojnej okolicy Osowca - w uliczce z widokiem na drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 500 000 zł120 m² 20 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż - 1000 m działki - 2 500 000 zł. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony na pięknej działce o powierzchni 1000 m . Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 900 zł278,30 m² 10 779,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Na sprzedaż Dom jednorodzinny w m. Szczęsne | 278 m | działka 3400 m, wyjątkowa nieruchomość dla osób, które marzą o dużej przestrzeni, prywatności i możliwości wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 389 000 zł131 m² 10 603,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż wyjątkowy lokal szeregowy w Grodzisku Mazowieckim 131 m komfortu i funkcjonalności Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal szeregowy położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł120,30 m² 14 796,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom szeregowy | Grodzisk Mazowiecki | wysoki standard | 150 m potencjału Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy z 2023 roku, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł135,16 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł91,40 m² 8 522,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment środkowy w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 90 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Zdjęcia wnętrz przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł110 m² 9 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż połowa nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 110 m, usytuowana na działce o powierzchni ok. 500 m, w bardzo atrakcyjnej i spokojnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

744 900 zł81 m² 9 196,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowoczesny segment w Grodzisku Mazowieckim | Ogródek | 2 miejsca postojowe | Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego segmentu środkowego położonego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł125,30 m² 7 972,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Promocja! Do sprzedania połowa bliźniaka w świetnej lokalizacji Grodziska Maz. wśród nowej zabudowy! Blisko do wkd oraz autobusu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Parter: -wiatrołap -korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 900 zł180 m² 9 999,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom na sprzedaż | Grodzisk Mazowiecki | blisko Stawów Walczewskiego oraz wkd Dom o powierzchni użytkowej ok. 180 m oraz powierzchni całkowitej ok. 320 m, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł104 m² 9 413 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Segment skrajny, kameralna inwestycja W Grodzisku Mazowieckim w otoczeniu zieleni powstaje dom z czterema segmentami o dwóch kondygnacjach, który pomieści całą Twoją rodzinę.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł117,53 m² 10 627,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny, bezczynszowy segment środkowy z 2019 roku, położony w Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość jest w pełni wykończona i gotowa do zamieszkania, bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł100 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł104,77 m² 10 976,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Na sprzedaż segment zewnętrzny o powierzchni ok. 105m, usytuowany w Grodzisku Mazowieckim. Oferujemy Państwu bardzo ładny, komfortowy segment zewnętrzny usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł72,13 m² 13 309,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy o powierzchni ok.72 m. Segment położony jest w urokliwej okolicy, otoczony zielenią, w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 900 zł180 m² 9 999,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 276 855 zł133,20 m² 9 586 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:372 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży Bliźniaka położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak pcc oraz prowizji dla biura nieruchomości. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 182 455 zł136,70 m² 8 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:128 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 900 zł141,30 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.141 m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 141 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł115 m² 7 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Prezentujemy nowoczesny dom na sprzedaż o pow. ok. 115m2 na dużej działce 750m2 usytuowany w malowniczej lokalizacji tuż obok Grodziska Mazowieckiego , idealnej dla rodzin poszukujących spokoju.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij