dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Grodzisk Mazowiecki

844 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

844 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 329 000 zł169 m² 7 863,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny Dom premium bez skosów (290 cm) | 900m do wkd | Tylko 2 wolne lokale! Szukasz kompromisu między spokojem przedmieść, a szybkim dojazdem do miasta? Marzysz o przestronnym domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł86,11 m² 9 046,57 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:październik 2026

Nowy dom dwukondygnacyjny o powierzchni 86,11 m zlokalizowany w Starej Wsi. Do domu przynależy ogród o powierzchni 100 m . Inwestycja budowana przez ebejot przy ulicy Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 000 zł86,11 m² 9 743,35 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:październik 2026

Nowy dom dwukondygnacyjny o powierzchni 86,11 m zlokalizowany w Starej Wsi. Do domu przynależy ogród o powierzchni 175 m . Inwestycja budowana przez ebejot przy ulicy Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł65,08 m² 10 740,63 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:lipiec 2026

Nowy dom dwukondygnacyjny o powierzchni 65,08 m zlokalizowany w Starej Wsi. Do domu przynależy ogród o powierzchni 150 m . Inwestycja budowana przez ebejot przy ulicy Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 3 Maja

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

810 000 zł97,81 m² 8 281,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego, energooszczędnego mieszkania w spokojnej części Grodziska Mazowieckiego, ale z szybkim dostępem do centrum? Ten nowoczesny segment skrajny z ogródkiem i dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z loggią Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 460 000 zł184 m² 7 934,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dzień dobry, biuro nieruchomości sprzedom oferuje na sprzedaż nowoczesny segment z 2022 roku o powierzchni 184 m , położony w Grodzisku Mazowieckim. Nieruchomość posiada ogród ok.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

441 000 zł36,87 m² 11 960,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie, położone w kameralnym, dwupiętrowym budynku z cegły przy ul. Różanej w Grodzisku Mazowieckim. Powierzchnia mieszkania: 37 m2. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Okulickiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

75 zł/m²107,29 m² 8 047 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o łącznej powierzchni 107,3 m2, z czego użytkowej 85,88 m2 w zabytkowym budynku z 1900 roku (willa Szonertów), w pełni zrewitalizowanym w 2014 roku. Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 990 zł41,09 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 220 zł44,02 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki oraz ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 845 zł43,35 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

300 000 zł1 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działek w Musułach pod budowę wymarzonego domu. Do wyboru jest 6 kształtnych działek-każda po 1000m2 - w kształcie prostokąta. Gdzie? W spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł100 m² 14 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:909 m²

Dom po generalnym remoncie | Grodzisk Mazowiecki | duża działka | gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni zmodernizowany dom jednorodzinny położony przy ul. Mariańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł30 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią i łazienką, położone na 8. piętrze w budynku z windą. Południowa ekspozycja okien zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

580 000 zł52 m² 11 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Grodzisk Mazowiecki -centrum, zadbane i wygodne mieszkanie 52 m2. Zamknięte, kameralne osiedle z monitoringiem i placem zabaw. Trzecie piętro bez windy. : dla kogo? Dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

585 000 zł105 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Tradycyjna murowana technologia. Jedna firma. Pełna obsługa. Tylko 90 dni na wybudowanie Twojego domu do stanu deweloperskiego! Od 2009 roku budujemy domy i mamy na koncie ponad 200 zrealizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

995 000 zł116,04 m² 8 574,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:747 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i solidnie wykonany dom jednorodzinny o powierzchni 116,04 m , z garażem w bryle budynku, położony na przestronnej działce o powierzchni 748.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł149,90 m² 9 272,85 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 6-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, znajdującego się na Osiedlu Na Skraju. Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym, czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł149,90 m² 9 939,96 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 590 000 zł149,90 m² 10 607,07 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

990 000 zł1 000 m² 990 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana położona w Grodzisku Mazowieckim w pobliżu basenu miejskiego i targowiska. Jedna z niewielu pustych działek w tej okolicy. Wszystkie media miejskie. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 430 000 zł127,50 m² 11 215,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 437 m²

Ten dom to propozycja dla osób, które szukają wygodnego miejsca do życia, a nie tylko kolejnych metrów. Duża działka i prosty, funkcjonalny układ dają realne możliwości dopasowania domu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

879 000 zł94 m² 9 351,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż bez prowizji, bez pcc! Nowoczesne lokale w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim Grodzisk Mazowieckim. Idealne dla rodzin z dziećmi komfort, lokalizacja i wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł133 m² 8 646,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Prezentujemy 4-pokojowy segment o powierzchni 133 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ulicy Augustowskiej 1 w Grodzisku Mazowieckiem. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

765 000 zł54 m² 14 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest stylowe mieszkanie 3 pokojowe w centrum Grodziska Mazowieckiego blisko dworca pkp. Do mieszkania przynależy komórka oraz miejsce garażowe. W pobliżu najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bairda,Grodzisk Mazowiecki

485 000 zł35,50 m² 13 661,97 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 35,5 m2 na ul. Bairda 52. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki z wc, oddzielnej kuchni i przedpokoju. Duży balkon ok. 7 m2 Ułożenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 000 zł145 m² 8 268,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny dom z dużą działką pod Warszawą zarezerwuj w promocyjnej cenie! Oddanie jeszcze w tym roku! W tej inwestycji posiadamy również domy gotowe do odbioru w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 500 000 zł230 m² 10 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 737 m²

Dom wolnostojący o powierzchni 230 m2 w tym garaż dwustanowiskowy 36,7 m2 położony na działce 1737 m2 (działka narożna) przy ul. Akwarelowej w Odrano Woli k. Grodziska Maz.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł49,24 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia : Bardzo przytulne, rozkładowe mieszkanie o pow. 49,24 m 2 z balkonem w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Żydowskiej Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kaprys,Grodzisk Mazowiecki

1 167 000 zł147 m² 7 938,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom rodzinny o powierzchni 147 m z ogrodem 280 m w spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość położona w lokalizacji wybieranej przez osoby pracujące w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Łąki,Grodzisk Mazowiecki

688 400 zł48,95 m² 14 063,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Strefa Dobrych Nieruchomości prezentuje: nowoczesne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na zamkniętym osiedlu w Grodzisku Mazowieckim! Szukasz mieszkania które spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 100 000 zł131 m² 8 396,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Krótko: na sprzedaż prawa połowa domu w zabudowie bliźniaczej Gdzie: 3 km od Grodziska Mazowieckiego w cichej i spokojnej okolicy Osowca - w uliczce z widokiem na drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 500 000 zł120 m² 20 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 036 m²

Wyjątkowy dom na sprzedaż - 1000 m działki - 2 500 000 zł. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony na pięknej działce o powierzchni 1000 m . Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z aneksem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

890 000 zł74,37 m² 11 967,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem sprzedaży jest apartament 4 pokojowy w centrum Grodziska Mazowieckiego blisko dworca pkp. Do mieszkania przynależy komórka oraz miejsce garażowe. W pobliżu najważniejsze punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

950 000 zł125,30 m² 7 573,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Oferujemy do sprzedaży ostatni dostępny lokal zewnętrzny, położony w budynku jednorodzinnym 2 lokalowym o niepowtarzalnej architekturze, zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

635 000 zł48 m² 13 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Nowoczesne 48m po remoncie Gotowe do zamieszkania, blisko wkd Mam przyjemność zaoferować jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane na idealnym pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł58,39 m² 11 971,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż oferuję jasne i przestronne mieszkanie położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal znajduje się w zadbanym budynku, na zamkniętym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

860 000 zł74 m² 11 621,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nieruchomość Funkcjonalne, dopracowane w każdym detalu mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni ok. 74 m , położone na ostatnim, 4. piętrze w kameralnym budynku w centrum Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł51,84 m² 10 802,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

2 pokoje | balkon | oddzielna kuchnia | piwnica | świetna lokalizacja - Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 47,64 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

449 900 zł35 m² 12 854,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela. To dwustronne mieszkanie z balkonem znajduje się na 2 bloku piętrze przy ul. Teligi w Grodzisku Maz. Mieszkanie posiada księgę wieczystą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł73 m² 10 958,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 73 m , położone na 1 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł115 m² 7 373,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Przestrzenne mieszkanie o pow. użytkowej 90 m2 (pow. całkowita 115 m2) usytuowane na os. Bairda w Grodzisku Maz. Na pierwszym poziomie znajduje się: - pokój dzienny - z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

969 000 zł140 m² 6 928 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Bliźniaki na granicy Milanówka i Grodziska Maz. Masz dosyć zgiełku miasta? Marzysz o poranku z kawą na tarasie? Pozwól, że przedstawię Ci miejsce, które urzeka spokojem, a zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Szczęsna

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 565 000 zł158 m² 9 905,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szukasz idealnego miejsca, które łączy komfort, spokój i bliskość natury, a jednocześnie umożliwia szybki dojazd do Warszawy? Ta nieruchomość to prawdziwa perełka! Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

490 000 zł39 m² 12 564,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przedmiotem sprzedaży jest jasne i funkcjonalne mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z kw o powierzchni 39 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Sienkiewicza. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

979 000 zł104 m² 9 413 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Segment skrajny, kameralna inwestycja. Działka 320 M2. W Grodzisku Mazowieckim w otoczeniu zieleni powstaje dom z czterema segmentami o dwóch kondygnacjach, który pomieści całą.