dowolna

Nieruchomości Grodzisk Mazowiecki - Oferty sprzedaży nieruchomości

800 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

800 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tokarzewskiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

580 000 zł63 m² 9 206,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego, w bezpośrednim sąsiedztwie deptaka oraz dworca kolejowego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

800 000 zł2 566 m² 311,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 2566 m w Grodzisku Mazowieckim świetna lokalizacja i duży potencjał! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2566 m, położona w atrakcyjnej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

920 000 zł105 m² 8 758,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:295 m²

Chciałabym zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym dwu-lokalowym położony w bardzo korzystnej lokalizacji Grodziska. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 105m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł152 m² 6 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość - bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 151 m2, usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji blisko wkd. dom nr.2 Ogłoszenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

838 900 zł108 m² 7 768 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2, posadowiony na działce ok.200m2. Bardzo dobra lokalizacja południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 000 zł115 m² 8 231 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Gotowy Do Zamieszkania Dom. Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży segment skrajny o powierzchni. ok. 116 m2, usytuowany na ładnej działce w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

829 900 zł132 m² 6 287 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni ok. 131 m2, posadowiony na przestronnej ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 290 000 zł267 m² 8 576,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:76 m²

Kamienica w sercu Grodziska Mazowieckiego idealna inwestycja! Doskonała jako nieruchomość pod wynajem lub przestrzeń mieszkalno-usługową Kluczowe informacje: -Powierzchnia całkowita: 267.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rusałki

Bairda,Grodzisk Mazowiecki

740 000 zł53 m² 13 962,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do sprzedania wykończone mieszkanie o powierzchni 53 metrów z przestronnym dużym balkonem typu loggia, pojemną komórką lokatorską, dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 041 900 zł154 m² 6 765,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Urokliwe miejsce wygodne do życia! Szczęsne, to dobrze skomunikowana i prężnie rozwijająca się okolica Grodziska Mazowieckiego, charakteryzuje się pięknymi terenami zielonymi i bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 900 zł115 m² 8 260 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

459 000 zł33 m² 13 867,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w Grodzisku Maz. Nowocześnie urządzone, meble i agd w cenie! Gotowe do zamieszkania lub dalszego wynajmu. Oferta tylko W naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Grodzisk Mazowiecki

Łąki,Grodzisk Mazowiecki

790 000 zł3 007 m² 263 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do sprzedaży dom na działce o powierzchni 3007 m2. Odnośnie domu - dom ma powierzchnię około 100 m2 składa się z trzech widnych pokoi, widnej kuchni, widnej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

779 000 zł114 m² 6 863,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Nowoczesny segment 113,5 m na pograniczu Milanówka komfort, styl i świetna lokalizacja w cenie 779 000 zł! Jeśli marzysz o przestronnym, funkcjonalnym i nowoczesnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł46 m² 17 560,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż eleganckie, nowe mieszkanie w sercu Grodziska Mazowieckiego 45,5 m | 2 pokoje | taras | kominek | miejsce garażowe Na sprzedaż nowe eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 199 900 zł296 m² 7 427 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł160 m² 6 563 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 160 m2. Przedstawiam do Sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 650 000 zł146 m² 11 301,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący w centrum Grodziska Mazowieckiego! Powierzchnia domu 146 m 2. Duża działka 1200 m 2. Media : prąd, woda, gaz, szambo Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 290 000 zł100 m² 12 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Dom po remoncie do wprowadzenia. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący, parterowy na wysokim podpiwniczeniu o powierzchni ok.100 m2 , posadowiony na działce 425.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł152 m² 6 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:245 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 150 000 zł138 m² 8 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w sercu Grodziska Mazowieckiego, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczych Stawów Walczewskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

855 900 zł901 m² 949,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Grodzisku Mazowieckim Spokojna, cicha część Grodziska, bardzo blisko centrum Powierzchnia terenu 901m2 Doskonałe wymiary 26mx36m na wybudowanie wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł296 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

800 000 zł120 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 566 m²

Parterowy dom na dużej działce Twój azyl spokoju w Grodzisku Mazowieckim. Szukasz miejsca, gdzie codzienność zwalnia tempo, a każdy dzień zaczyna się od śpiewu ptaków i zapachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł150 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Grodzisku Mazowieckim! Lokalizacja: grodzisk Mazowiecki, cicha i spokojna okolica, blisko centrum miasta. Powierzchnia: 150 m Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

585 900 zł63 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Centrum Grodziska Maz. - do sprzedania mieszkanie o powierzchni 63m2 na 2-gim piętrze. Kamienica z 2007 r. wybudowana z ceramiki, bardzo dobrze ocieplona (styropian 40 cm). Idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 100 000 zł114 m² 9 649,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:535 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie dwulokalowej 4-pokojowy, z zadbanym ogródkiem z rynku wtórnego, zlokalizowany w spokojnej, cichej części Grodziska Mazowieckiego; świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł1 104 m² 715,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana w najbardziej pożądanej lokalizacji Grodziska Maz. blisko wkd. Powierzchnia: 1104 m2, wym. 24 x 46 m. W mpzp pow. zabudowy 40%, zabudowana 50%, do 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 670 000 zł128 m² 13 047 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż Nowoczesny bliźniak w Grodzisku Mazowieckim! Oferujemy na sprzedaż nowocześnie wykończony bliźniak z 2021 roku, o powierzchni ok. 130 m, z garażem w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

669 000 zł78 m² 8 576,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do sprzedania kompaktowy segment dwupoziomowy z ogródkiem w Grodzisku Maz. W tej ofercie lokal ok. 78 m2 po podłodze ( użytkowa ok. 75 m2) w zabudowie szeregowej czterolokalowej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

439 000 zł39 m² 11 167,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: widna kawalerka w centrum Grodziska Mazowieckiego idealna dla pary lub na inwestycję! Powierzchnia użytkowa: 33,45 m Dodatkowo: piwnica: 5,86 m dodatkowa przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

870 000 zł120 m² 7 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 120 m2. Przedstawiam do Sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

719 900 zł92 m² 7 791 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:85 m²

Nowa inwestycja w Bardzo Dobrej Lokalizacji. Przedstawiamy do sprzedaży nowy Segment Środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 92 m2, posadowiony na ładnej działce. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

690 000 zł76 m² 9 079 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment skrajny w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 76 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta na działce o pow. 250 m2. Rozkład Domu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cegielniana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

590 000 zł48 m² 12 421 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mamy przyjemność zaprezentować gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy przy ul. Cegielnianej w Grodzisku Mazowieckim, z wygodnym dostępem do miejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 000 zł130 m² 5 761,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym położony w świetnej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego! Do sprzedaży dom o powierzchni 130 m2 posadowiony na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Centrum,Grodzisk Mazowiecki

405 900 zł41 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe z możliwością aranżacji jako 2 pokojowe o powierzchni 41 m2 (w tym kom. lok. 4m2), zlokalizowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku, który wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

647 000 zł51 m² 12 686,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. W kuchni oraz łazience ogrzewanie podłogowe. Do mieszkania przynależą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł130 m² 6 146,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż segment w inwestycji "segmenty na Jaworowej" w Grodzisku Mazowieckim. Segment znajduje się na nowo powstałym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 000 zł65 m² 10 742,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie w idealnej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie z 2016 roku w bloku bez windy o powierzchni 65 m2 składa się z salonu.