dowolna

Nieruchomości Grodzisk Mazowiecki - Oferty sprzedaży nieruchomości

792 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

792 ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140 m, posadowiony na pięknej, działce ok. 466 m, w świetnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł92 m² 8 369,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. składająca się z 8 lokali w zabudowie bliźniaczej - budynki w stanie developerskim. Doskonała lokalizacja dostęp zarówno do stacji pkp Grodzisk Maz.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 900 zł109,20 m² 9 614,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł5 235 m² 296 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni 5300 m2 zabudowana domem do remontu z lat sześćdziesiątych położona w Grodzisku Mazowieckim. Nieruchomość nie jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 449 000 zł1 768 m² 819,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1768 m w Grodzisku Mazowieckim idealna propozycja dla inwestora lub osób szukających miejsca pod nowoczesną zabudowę w świetnej lokalizacji. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł130 m² 8 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Nowoczesny, bezczynszowy segment o powierzchni użytkowej 114 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Przestronny, środkowy lokal w idealnym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł65 m² 9 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

2 pokoje z możliwością 3 / Stan deweloperski / Centrum miasta / Deptak / Balkon 4,7 m2 / Duże przeszklenia / Funkcjonalny układ / Grodzisk Mazowiecki Ustawne, rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł195 m² 12 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Oferta sprzedaży domu wysoki standard | 195 m | działka 1495 m | radonie | 2 450 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny typu nowoczesna stodoła, wybudowany w 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł110 m² 10 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż lokal o powierzchni użytkowej 110 m2, w czterolokalowym budynku wolnostojącym, z przynależnymi 2 miejscami parkingowymi. Na zagospodarowanej działce ok 350 m2 jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł186 m² 10 209,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Nieruchomość Przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 170 m2, usytuowany na działce o powierzchni 903 m2 Na parterze znajduje się wiatrołap, hol, kotłownia oraz przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł120,30 m² 14 796,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom szeregowy | Grodzisk Mazowiecki | wysoki standard | 150 m potencjału Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy z 2023 roku, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł73 m² 10 957,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Pragniemy zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 1. piętrze zadbanego, 4-piętrowego budynku zlokalizowanego przy ul. Bairda.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł46,90 m² 12 579,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Jasne 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i balkonem | Grodzisk Mazowiecki | 2 min do pkp | idealne również pod biuro. Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo odmalowane i estetycznie udekorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł169 m² 8 224,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Inwestycja dla najbardziej wymagających Klientów ceniących Wysoki Standart życia Nowoczesny kompleks czterech Budynków Klasy Premium w Malowniczej Okolicy Połączenie nowoczesności, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 900 zł113,50 m² 6 783 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:160 m²

Segmenty Nowy ok.114m2.Super Lokalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży segmentów o powierzchni 113 m2 w doskonałej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł160 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 034 m²

Do sprzedania rozpoczęta inwestycja polegająca na budowie domu wolnostojacego o powierzchni 140 m2, na działce 2034 m2 w Kraśniczej Woli. Lokalizacja sprawia, że do centrum miasta Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 900 zł128,14 m² 12 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowocześnie wykończony nowy bliźniak o powierzchni ok. 129m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł92,86 m² 8 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

890 750 zł1 018 m² 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1018 m 4 lokale | Grodzisk Mazowiecki / Milanówek Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1018 m, położona na pograniczu Grodziska Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł90 m² 13 322 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Komfortowy segment z ogrodem na zamkniętym osiedlu Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny segment o powierzchni ok. 90 m, posadowiony na działce ok. 200 m, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł132,85 m² 8 054,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal środkowy )o.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie typu M01 składa się dużego dziennego pokoju wielkości 20m2 połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 079 000 zł124 m² 8 701,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 124 m na działce 620 m lok.3b Rozkład Parteru : 1. Pokój dzienny z jadalnią 27,05 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł59 m² 15 067,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:138 m²

Segment z Ogródkiem Wnętrze zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Spójna paleta barw i jednolita podłoga w całym mieszkaniu optycznie powiększają przestrzeń, tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł104,12 m² 8 250,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Do sprzedania środkowy segment o powierzchni 104,12 m2 w budynku 4 lokalowym z 2026 roku. Nieruchomość położona jest w Grodzisku Maz. na granicy z miejscowością Szczęsne.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł7 350 m² 612,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana w Grodzisku Mazowieckim , o powierzchni 7350 m2, wymiary 90 x 75 x 75 x 118 m, bezpośrednio usytuowana przy drodze asfaltowej. Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł136,60 m² 7 247,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nieruchomość Dom w zabudowie bliźniaczej, na granicy Milanówek-Grodzisk Maz. Na parterze znajduje się wiatrołap, łazienka z prysznicem, półotwarta kuchnia oraz piękny, przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł133,40 m² 7 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok 134m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter: ok 67m2 - Wiatrołap 2,60m2, - korytarz 3,41m2, - łazienka 6,19m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 798 000 zł2 751 m² 653,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana (blisko przystanku wkd) o powierzchni 2751 m2 w Grodzisku Maz. (Jordanowice). Działka częściowo ogrodzona, przy gminnej drodze asfaltowej. Działka kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 900 zł120 m² 7 124 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Bardzo Ładna Okolica. Dobra Lokalizacja. Bliźniak ok.120 m2. Przedstawiamy do sprzedaży nową inwestycję w Grodzisku Mazowieckim Domy w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 900 zł93,40 m² 8 243 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość - 1/2 Bliźniaka w domu jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej. Połowa B. o powierzchni ok. 94 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł900 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni niespełna 1000m2 w samym sercu Grodziska Mazowieckiego ze świetnym dojazdem do Warszawy. Grunt: działka kwadratowa,.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł400 m² 4 497,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:800 m²

Duży dom aktualnie zaadoptowany na hostel, wybudowany w 1996r o powierzchni 400 m2. Podpiwniczony z dwoma odrębnymi garażami. Zagospodarowany ogród na 800 metrowej działce. Hostel składa.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł900 m² 821,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 900 m Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 900 m , zlokalizowana w Grodzisku Mazowieckim. Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł38,93 m² 10 017,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Brief: kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38.93 m w Grodzisku Mazowieckim, na 1. piętrze. Układ z oddzielną kuchnią i balkonem daje świetną bazę do stworzenia wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł90 m² 8 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do kupienia segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni 90mkw. z ogródkiem. Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na pograniczu Milanówka.