dowolna

Nieruchomości Grodzisk Mazowiecki - Oferty sprzedaży nieruchomości

800 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

800 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 249 000 zł118 m² 10 627,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny, bezczynszowy segment środkowy z 2019 roku, położony w Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość jest w pełni wykończona i gotowa do zamieszkania, bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

390 000 zł30 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie jednopokojowe z oddzielną kuchnią i łazienką, położone na 8. piętrze w budynku z windą. Południowa ekspozycja okien zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

999 000 zł136 m² 7 334,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy! Oferujemy segment zewnętrzny o powierzchni 135 m z garażem, wykończony w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 100 000 zł131 m² 8 396,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:804 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Osowcu, gmina Grodzisk Mazowiecki , każdy o pow. użytkowej 130,86 m 2 na działce 804 m 2. Zakończenie budowy grudzień 2024, stan developerski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 900 zł136 m² 8 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - Segment w stanie deweloperskim (lokal Zewnętrzny Prawy Skrajny) o powierzchni około 136 m2 , posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 400 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 190 000 zł651 m² 3 364,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 038 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz przestronnego i funkcjonalnego domu pod Warszawą? Cenisz sobie bliskość natury, a jednocześnie dobry dojazd do centrum wydarzeń? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 090 000 zł140 m² 7 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowoczesny dom 140 m z garażem | duże przeszklenia | działka 466 m | rekuperacja | zakończenie 2026 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny zaprojektowany według indywidualnej koncepcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bairda

Bairda,Grodzisk Mazowiecki

600 000 zł62 m² 9 708,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Komfortowe mieszkanie z balkonem | Grodzisk Mazowiecki, ul. Bairda | blisko centrum Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,80 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

729 900 zł91 m² 8 064,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Przedstawiona fotografia ma charakter poglądowy i obrazuje wcześniejszy etap realizacji. Segment wewnętrzny o pow. 90,51 m na działce 320 m2 usytuowany w bardzo ładnej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

709 000 zł53 m² 13 377,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grodzisk mazowiecki - mieszkanie gotowe do wprowadzenia| 53 m | duży balkon | zielona okolica | place zabaw, przedszkole | bez prowizji! Gdzie? Ul. Teligi Spokojna okolica, pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

779 000 zł91 m² 8 522,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment środkowy w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 90 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Zdjęcia wnętrz przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

889 000 zł58 m² 15 277,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58,19 m , położone w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 3 maja, w kameralnym budynku z 2020 roku, składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł109 m² 9 633,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiam do zakupu skrajny segment o powierzchni ok. 108, m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m - garaż w bryle Parter -wiatrołap ok. 3,35 m -hol + schody ok. 7,33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

950 000 zł133 m² 7 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok 134m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter: ok 67m2 - Wiatrołap 2,60m2, - korytarz 3,41m2, - łazienka 6,19m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

729 900 zł91 m² 8 064,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

729 900 zł91 m² 8 064,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

729 900 zł91 m² 8 064,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

889 000 zł59 m² 15 067,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:138 m²

Segment z Ogródkiem Wnętrze zaprojektowane z dbałością o każdy detal. Spójna paleta barw i jednolita podłoga w całym mieszkaniu optycznie powiększają przestrzeń, tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 900 zł91 m² 8 285,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Segment zewnętrzny o pow. 90,51 m na działce 320 m2 usytuowany w bardzo ładnej, cichej części miasta Grodzisk Mazowiecki. Stan deweloperski. - kupujący nie płaci podatku pcc. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

930 000 zł135 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Segment środkowy gotowy do zamieszkania. Bez nakładów finansowych , Gotowy do wprowadzenia. Oferujemy do sprzedaży przestronny i zadbany segment o pow. ok. 125 m 2 , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 449 000 zł450 m² 5 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:930 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny i funkcjonalny dom o pow. ok 450 m 2 posadowiony na działce 930 m2 zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim. Rozkład domu jest następujący ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

729 900 zł90 m² 8 065,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Getta

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

720 000 zł52 m² 13 832,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż prywatne gotowe do wprowadzenia się od zaraz mieszkanie o powierzchni 52,05 m (2 pokoje), zlokalizowane w centrum Grodziska Mazowieckiego przy ul. Obrońców getta 19/27,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

939 000 zł122 m² 7 677,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Dom w otulinie parkowej części Grodziska Mazowieckiego. Stan deweloperski. Kupujący nie płaci podatku pcc. Odbiór budynków II kwartał 2025r. Parter: wiatrołap 2,9 m2, łazienka 4,9 m2, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Getta

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

765 000 zł52 m² 14 697,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | 52,5 m | Centrum Grodziska Mazowieckiego Na sprzedaż oferuję w pełni wykończone i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 52,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

950 000 zł142 m² 6 713,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Na sprzedaż bliźniaki o powierzchni użytkowej 123,8 m2 5-pokojowe, funkcjonalne, usytułowane w bardzo klimatycznej, wyjątkowo spokojnej okolicy. Do każdej połówki przynależy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Centrum,Grodzisk Mazowiecki

1 149 000 zł96 m² 11 968,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie w segmencie o powierzchni 78 m, z garażem o powierzchni 18 m, położone w spokojnej i doskonale skomunikowanej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

410 000 zł45 m² 9 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z charakterem 45,78 m | 2 pokoje | I piętro | kamienica Szukasz mieszkania, które nie jest z katalogu kopiuj - wklej, tylko ma duszę? Proszę bardzo. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cegielniana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

559 000 zł48 m² 11 768,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 47.5m2 zlokalizowane na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku na ulicy Cegielnianej. Mieszkanie dwustronne, składające się z dużego salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

930 000 zł135 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Centrum,Grodzisk Mazowiecki

1 550 000 zł1 768 m² 876,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1768 m, położona w Grodzisku Mazowieckim, w bardzo dobrej lokalizacji z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Dla nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 149 000 zł96 m² 11 724,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:43 m²

Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny segment powierzchni 96 m, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość wykończona pod klucz gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Różana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

441 000 zł37 m² 11 918,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim po remoncie 37m na pierwszym piętrze i dwa miejsca parkingowe przed blokiem z bramą na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

932 000 zł81 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Chciałabym zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjne, 81-metrowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Diamentowym w Grodzisku Mazowieckim, przy ulicy Bałtyckiej. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

885 000 zł156 m² 5 673 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Rozpoczynamy sprzedaż, świeżo zakończonej inwestycji oddanej do użytkowania, która obejmuje dwa budynki w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Budynki usytuowane są w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 690 000 zł130 m² 13 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Oferuje do sprzedaży przestronny dom jednorodzinny, wybudowany w 2017 roku, położony na działce o powierzchni 1100 m przy bocznej ulicy od ul. 3 maja. Powierzchnia parteru to około 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 090 000 zł140 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140 m, posadowiony na pięknej, działce ok. 466 m, w świetnym rejonie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij