dowolna

Nieruchomości Grodzisk Mazowiecki - Oferty sprzedaży nieruchomości

799 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

799 ogłoszeń

725 000 zł52,05 m² 13 928,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z loggią w centrum Grodziska Mazowieckiego gotowe do zamieszkania! Komfortowe, jasne i stylowe 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania nowe mieszkanie z rynku pierwotnego w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie typu M01 składa się dużego dziennego pokoju wielkości 20m2 połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł106,57 m² 7 975,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Zapraszam do zakupu lokalu w Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 106,57 m2 składający się z 4 pokoi. Na parterze znajdują się: przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 180 000 zł126 m² 9 365,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:490 m²

Oferujemy do sprzedaży segment o powierzchni 126 m2, zlokalizowany w atrakcyjnej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim. Do budynku należy działka o powierzchni 490 m2. Przed domem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł140 m² 8 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok.143 m, położony na działce 470m w Grodzisku Mazowieckim. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł104,12 m² 9 114,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji Zamieszkaj tam, gdzie natura spotyka się z wygodą. Oferujemy kameralną inwestycję składającą się z czterech dwukondygnacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł900 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni niespełna 1000m2 w samym sercu Grodziska Mazowieckiego ze świetnym dojazdem do Warszawy. Grunt: działka kwadratowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 197 000 zł136,70 m² 8 756,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:119 m²

Nowoczesne osiedle w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment. Parter (o pow. 80 m2) - salon 26 m2- z aneksem kuchennym - sypialnia 9 m2 - łazienka 6,4 m2 - komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment Skrajny! Nowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 160 m2. Przedstawiam do Sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie w bliskim sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł79,46 m² 12 583,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Grodzisk Mazowiecki piękne mieszkanie na parterze w nowym budynku - na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 79,46 m2 usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku. Rozkład mieszkania: - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 900 zł165 m² 6 666,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kamienica w centrum Grodziska Mazowieckiego Plac Wolności | Idealna pod inwestycję! Na sprzedaż kamienica z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w samym sercu Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł220 m² 8 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 296 m²

Wolnostojący dom w centrum Grodziska Mazowieckiego przy Stawach Walczewskiego Dla kogo? Dla rodziny dwupokoleniowej. Dwa oddzielne lokale. Dla przedsiębiorcy chcącego cały budynek zaadaptować na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 000 zł140 m² 8 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł350 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferuję do kupienia duży dom z ogrodem o powierzchni 5000 m2. Dom usytuowany pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a Błoniem. Bardzo dobra lokalizacja, do przystanku autobusowego 150 m, 3 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł136,70 m² 7 973,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:105 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

949 000 zł104,12 m² 9 114,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Do sprzedania skrajny segment o powierzchni 104,12 m2 w budynku 4 lokalowym z 2026 roku. Nieruchomość położona jest w Grodzisku Maz. na granicy z miejscowością Szczęsne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 390 000 zł169 m² 8 224,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Inwestycja dla najbardziej wymagających Klientów ceniących Wysoki Standart życia Nowoczesny kompleks czterech Budynków Klasy Premium w Malowniczej Okolicy Połączenie nowoczesności, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 900 zł109,20 m² 9 614,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż atrakcyjny, narożny segment o powierzchni ok. 109 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 250 m, zlokalizowany w cichej i zielonej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł2 519 m² 972,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam regularną dużą działkę z dostępem do wszystkich mediów, w sąsiedztwie sklepów i szkół, blisko pkp. Adres: grodzisk Mazowiecki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

999 000 zł136 m² 7 334,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy! Oferujemy segment zewnętrzny o powierzchni 135 m z garażem, wykończony w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

999 000 zł136 m² 7 334,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

734 900 zł90 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

734 900 zł90 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 150 000 zł100 m² 11 454,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Wyjątkowa nieruchomość W standardzie premium Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny lokal mieszkalny w budynku w zabudowie bliźniaczej, położony w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

734 900 zł90 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł296 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 750 000 zł295 m² 5 932 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:644 m²

Wyjątkowa nieruchomość z dużym potencjałem Grodzisk Mazowiecki, działka 644 m, dwa domy Na sprzedaż oferujemy niezwykle funkcjonalną i pełną możliwości nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 250 000 zł296 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł900 m² 944,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana w Grodzisku Mazowieckim Lokalizacja: cicha, spokojna, bezpieczna okolica, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, dobrze skomunikowana, łatwy dojazd do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

970 000 zł137 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 449 000 zł450 m² 5 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:930 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny i funkcjonalny dom o pow. ok 450 m 2 posadowiony na działce 930 m2 zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim. Rozkład domu jest następujący ;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

734 900 zł90 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

819 900 zł107 m² 7 641 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2 - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

734 900 zł90 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

769 900 zł113 m² 6 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:160 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży segmentów o powierzchni 113 m2 w doskonałej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim. Każdy segment znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 900 zł136 m² 8 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Dom - Segment w stanie deweloperskim (lokal Zewnętrzny Prawy Skrajny) o powierzchni około 136 m2 , posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 400 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 099 900 zł136 m² 8 076 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²