Nowy dom Jordanowice, ul. Józefa Montwiłła 6
Józefa Montwiłła 6, Jordanowice, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
- 980 000 zł
- 126,22 m²
- 7 764,22 zł/m²
Biuro sprzedaży
Skontaktuj się
Nowy dom Jordanowice, ul. Józefa Montwiłła 6
zaktualizowane:
11 maja 2026
Nowy dom Jordanowice, ul. Józefa Montwiłła 6
Inwestycja: Osiedle Montwiłła
Zaktualizowane: 11 maja 2026
980 000 zł 126,22 m² 7 764,22 zł/m²
I kwartał 2028
dom szeregowy
4
177 m²
garaż
Zobacz na mapie
Termin realizacji:
I kwartał 2028Rodzaj domu:
dom szeregowyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
177 m²Miejsce postojowe:
garażSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: nowy dom na sprzedaż
- Cena: 980 000 zł (7 764,22 zł/m²)
- Termin realizacji: I kwartał 2028
- Status oferty: dostępne
- Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
- Charakterystyka domu 126,22 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: deweloperski
- Budynek: dom szeregowy
- Działka: 177 m²
- Powierzchnia dodatkowa: taras (10 m²), ogródek (45 m²)
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: gazowe
- Miejsce/a postojowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce)
na podjeździe (1 miejsce) - Bezpieczeństwo: teren ogrodzony, monitoring
- Źródło: oferta dewelopera: aHouse Development, zaktualizowane: 11.05.2026
- sygnatura ogłoszenia: 15
Lokalizacja
- Inwestycja: Osiedle Montwiłła
- Adres: Józefa Montwiłła 6, Jordanowice, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne
- Na terenie inwestycji: ogrzewanie podłogowe, wideodomofon, rekuperacja, ponadstandardowa wysokość pomieszczeń, Żaluzje zewnętrzne
- W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, szkoła średnia, restauracja, kawiarnia, pub, basen, boisko, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, supermarket, targ, stacja benzynowa, plac zabaw, sklep spożywczy, pediatra, stadion, lodowisko
Opis nieruchomości
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego domu w zabudowie szeregowej.
Parter domu składa się z salonu z aneksem kuchennym, WC i (...)

Inwestycja realizowana przez:
aHouse Development
Biuro sprzedaży
Nadarzyńska 25
Grodzisk Mazowiecki 05-825
| Dom13 | 121,58 m² | 8 636,29 zł/m² | 5 | 1 050 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 13 |
| Dom14 | 126,24 m² | 7 366,92 zł/m² | 5 | 930 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 14 |
| Dom16 | 121,58 m² | 9 376,54 zł/m² | 5 | 1 140 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 16 |
| Dom2 | 125,92 m² | 7 703,30 zł/m² | 4 | 970 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 2 |
| Dom3 | 126,24 m² | 7 762,99 zł/m² | 5 | 980 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 3 |
| Dom4 | 121,58 m² | 9 705,54 zł/m² | 5 | 1 180 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 4 |
| Dom5 | 121,58 m² | 9 705,54 zł/m² | 5 | 1 180 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 5 |
| Dom6 | 125,92 m² | 7 862,13 zł/m² | 4 | 990 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 6 |
| Dom7 | 126,24 m² | 7 842,21 zł/m² | 5 | 990 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 7 |
| Dom8 | 121,58 m² | 9 705,54 zł/m² | 5 | 1 180 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 8 |
| Dom9 | 121,58 m² | 9 787,79 zł/m² | 5 | 1 190 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 9 |
| Dom10 | 125,92 m² | 7 862,13 zł/m² | 4 | 990 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 10 |
| Dom11 | 126,24 m² | 7 842,21 zł/m² | 5 | 990 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 11 |
| Dom12 | 121,58 m² | 9 705,54 zł/m² | 5 | 1 180 000 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| 12 |
Biuro sprzedaży
722 102...
722 102 102