dowolna

Nowe domy Grodzisk Mazowiecki

306 ogłoszeń

306 ogłoszeń

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł136,60 m² 7 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Nowoczesny bliźniak Grodzisku Mazowieckim, usytuowany w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Dom o powierzchni ok.136,6m2, usytuowany na działce ok 540m2. Rozkład pomieszczeń : Parter: -.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie w bliskim sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

854 900 zł141,30 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.141 m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 141 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z tarasem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 000 zł104,12 m² 9 114,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Do sprzedania skrajny segment o powierzchni 104,12 m2 w budynku 4 lokalowym z 2026 roku. Nieruchomość położona jest w Grodzisku Maz. na granicy z miejscowością Szczęsne.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

769 900 zł113,50 m² 6 783 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:160 m²

Segmenty Nowy ok.114m2.Super Lokalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży segmentów o powierzchni 113 m2 w doskonałej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł135,16 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? To idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim ( lokal.

Szczegóły ogłoszenia

854 900 zł141,30 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł140 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140 m, posadowiony na pięknej, działce ok. 466 m, w świetnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł133,40 m² 7 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok 134m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter: ok 67m2 - Wiatrołap 2,60m2, - korytarz 3,41m2, - łazienka 6,19m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł124 m² 8 701,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy nowoczesny dom w stanie deweloperskim 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 124 m na działce 620 m lok.3b Rozkład Parteru : 1. Pokój dzienny z jadalnią 27,05 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł64,40 m² 11 630 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 144 m²

NA sprzedaż mieszkanie W budynku W zabudowie wielorodzinnej Narożne mieszkanie w stanie pełnym deweloperskim z elementami białego montażu o powierzchni 64,40 m2, wysoki parter,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 197 000 zł136,70 m² 8 756,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:119 m²

Nowoczesne osiedle w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment. Parter (o pow. 80 m2) - salon 26 m2- z aneksem kuchennym - sypialnia 9 m2 - łazienka 6,4 m2 - komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł104,12 m² 9 114,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji Zamieszkaj tam, gdzie natura spotyka się z wygodą. Oferujemy kameralną inwestycję składającą się z czterech dwukondygnacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł76,25 m² 8 655,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Do sprzedania, bliźniak w stanie deweloperskim o powierzchni 76,25m2. Do lokalu przynależny ogródek. Rozkład domu: parter: - wiatrołap 4,68 m2 - Salon z aneksem 26,60m2 - wc 3,56m2 - Pom.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł106,57 m² 7 975,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:237 m²

Zapraszam do zakupu lokalu w Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 106,57 m2 składający się z 4 pokoi. Na parterze znajdują się: przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł160,47 m² 7 789,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 081 m²

Przedsprzedaż : Opis inwestycji : Tym razem kolejne nasze osiedle w Musułach 15 nowoczesnych domów wolnostojących parterowych zostanie zrealizowane przy ul. Granicznej w powiecie grodziskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł169 m² 8 224,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Inwestycja dla najbardziej wymagających Klientów ceniących Wysoki Standart życia Nowoczesny kompleks czterech Budynków Klasy Premium w Malowniczej Okolicy Połączenie nowoczesności, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

959 900 zł135,40 m² 7 089 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz miejsca, gdzie codzienność będzie komfortowa, a weekendy pełne relaksu? Idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim - Segment Mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł135 m² 7 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Segment narożny parterowy z użytkowym poddaszem. Zakup od dewelopera - kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Stan deweloperski - wszystkie media miejskie, ogrzewanie gazowe. Na poziomie zero.

Szczegóły ogłoszenia

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł72,40 m² 9 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Nowa Inwestycja. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. Przedstawiamy do sprzedaży Nowe lokale w stanie deweloperskim - Lokal Mieszkalny o powierzchni ok. 72 m2 usytuowany w ładnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł140 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Szczegóły ogłoszenia

854 900 zł141,30 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł126 m² 8 325,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny segment skrajny z ogrodem, tarasem i garażem Grodzisk Mazowiecki, świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalny segment skrajny w bardzo atrakcyjnej, spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł135,16 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Szczegóły ogłoszenia

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment Skrajny! Nowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 160 m2. Przedstawiam do Sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł133 m² 9 766,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:247 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży segment zewnętrzny w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 137m2 z działką ok, 300m2 w Grodzisku Mazowiecki. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

819 900 zł107,30 m² 7 641 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2 - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł125 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:275 m²

Nieruchomość Na parterze znajduje się wiatrołap, hol, przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni aż 30m2 oraz osobna toaleta. Na piętrze są cztery sypialnie (10/13,5/13,5/10m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł92,86 m² 8 604 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok.93m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter : ok 44,97m2 - wiatrołap 4,99m2, - korytarz 2,98m2, - łazienka 6,71m2, -.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Domy Grodzisk Mazowiecki, tylko rynek pierwotny

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij