Mieszkanie, ul. Sadowa

Sadowa, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • 475 000 zł
  • 47,20 m²
  • 10 063,56 zł/m²

Zdjęcie

Piotr Strzelecki

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Sadowa

Sadowa, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

zaktualizowane:
19 maja 2026

475 000 zł

47,20 m²

10 063,56 zł/m²

Mieszkanie, ul. Sadowa

Zaktualizowane: 19 maja 2026

475 000 zł 47,20 m² 10 063,56 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 47,20 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Czynsz: 600 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Domnet Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 6991/2791/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest stylowe mieszkanie 3 pokojowe w centrum Grodziska Mazowieckiego na spokojnym osiedlu. Do mieszkania przynależy piwnica.

W pobliżu najważniejsze punkty usługowe, gastronomiczne, szkoły oraz przedszkola.
W bliskiej odległości Park miejski. (...)

Agent

Piotr Strzelecki

508 330...

508 330 127

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

508 330...

508 330 127

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.