Apartament, ul. Okulickiego
Okulickiego, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
- 7 900 zł
- 136,10 m²
- 58,05 zł/m²
Małgorzata Nowic...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Okulickiego
Okulickiego, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
zaktualizowane:
19 maja 2026
Apartament, ul. Okulickiego
Zaktualizowane: 19 maja 2026
7 900 zł 136,10 m² 58,05 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/2
4
tak
bardzo dobry
do uzgodnienia
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
4Umeblowane:
takStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
do uzgodnieniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 7 900 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Preferowani lokatorzy: osoby pracujące, niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 136,10 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2009
- technika budowy: nowa technologia
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, trójstronne, narożne, szczytowe, dwupoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (50 m²), ogródek 20 m²
- Opłaty uzupełniające: 1 365 zł, kaucja: do uzgodnienia
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, suszarka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, aneks kuchenny, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: wanna z hydromasażem, prysznic, bidet, z oknem
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: WGN Warszawa, zaktualizowane: 19.05.2026
- numer ogłoszenia: 11-245
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Okulickiego, Grodzisk Mazowiecki, grodziski, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych, las