Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
- 505 000 zł
- 47,50 m²
- 10 631,58 zł/m²
Marzena Tomaszew...
Skontaktuj się
Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki
Zaktualizowane: 22 maja 2026
505 000 zł 47,50 m² 10 631,58 zł/m²
3/4
3
1969
-
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
1969Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 505 000 zł (10 631,58 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: sierpień 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 47,50 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1969
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 900 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: z oknem
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: Nettdom Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 8/19171/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Grodzisk Mazowiecki, grodziski, mazowieckie
Opis nieruchomości
3 pokoje mieszkanie w sercu Grodziska Mazowieckiego Zamieszkaj i żyj wygodnie! Szukasz mieszkania z potencjałem, które łączy urok spokojnego życia z pełnym dostępem do miejskiej infrastruktury?
Mamy dla Ciebie idealną propozycję. To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m² na 3. piętrze to przestrzeń, która od pierwszego wejrzenia urzeka funkcjonalnością, świetnym rozkładem i lokalizacją, która ułatwi Ci każdy dzień. (...)
500 854...
500 854 325