dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Grodzisk Mazowiecki - Oferty sprzedaży i najmu

59 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

59 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

395 000 zł60 m² 6 550,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.3 m . Mieszkanie jest dwustronne, widne, z oddzielną kuchnią. Posiada duży salon, dwie sypialnie, łazienkę i osobne wc oraz duży, zadaszony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

265 000 zł28 m² 9 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Szukasz mieszkania dla Siebie w atrakcyjnej cenie? Zapraszam na prezentację tej przytulnej kawalerki, blisko wkd, przystanków autobusowych, parków, a zarazem z dala od miejskiego zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

500 000 zł78 m² 6 393,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Witam Kontakt tylko telefoniczny bądź sms. W ofercie sprzedaży mam bardzo ciekawe mieszkanie dwupoziomowe w centrum Grodziska Mazowieckiego z widokiem na miasto ( najbliższe zabudowania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

430 000 zł72 m² 5 955,68 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 4 -pokojowe mieszkanie znajdujące się w Grodzisku Mazowieckim - przy ulicy T. Bairda. Bardzo dobra oferta dla rodzin z dziećmi oraz osób, które szukają dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

420 000 zł60 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Chciałabym zaprezentować na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60m2 w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku z windą. W jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

565 000 zł57 m² 9 912,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja idealna do zamieszkania! Wszędzie blisko, a jednocześnie cisza i spokój, bardzo mili sąsiedzi. przytulne i funkcjonalne oraz przepięknie zaaranżowane i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

387 500 zł53 m² 7 311,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Witam Zapraszam do kontaktu telefonicznego (nie odpowiadam na wiadomości przesłane za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego). Współpraca z agencjami tylko pod warunkiem zakazu publikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

365 000 zł39 m² 9 358,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 mkw. w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 3 maja. Lokal znajduje się na wysokim parterze bloku mieszkalnego z 2013 r. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

470 000 zł53 m² 8 868 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przytulne trzy pokojowe mieszkanie w centrum Grodziska Mazowieckiego! Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Składa się z: -trzech nieprzechodnich pokoi; -oddzielnej kuchni; -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

830 000 zł89 m² 9 370 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Apartament z 2020 roku w centrum Grodziska Mazowieckiego o powierzchni 88.58 m2. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

649 000 zł79 m² 8 225,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie 4 pokojowe o pow. użytkowej 79 m2 usytuowane na osiedlu w Grodzisku Mazowieckim. Na pierwszym poziomie znajduje się pokój dzienny- z balkonem, widna i urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 049 000 zł100 m² 10 474,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferuję w sprzedaży nowe, rodzinne mieszkanie do zamieszkania od zaraz. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - przestronny salon z jadalnią i aneksem kuchennym - Hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

789 000 zł101 m² 7 819,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność przedstawić rzadko spotykaną nieruchomość idealnie odpowiadającą tym, którzy szukają spokoju z pełnym dostępem do bogatej infrastruktury. W sprzedaży dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

260 000 zł28 m² 9 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Bezpośrednio. Kawalerka 27,5m2 na osiedlu Bairda, do remontu, wymienione nowe okna pcv, w pokoju na podłodze mozaika do wycyklinowania lub wymiany na inny rodzaj podłogi. Kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

649 000 zł79 m² 8 225,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie 4 pokojowe o pow. użytkowej 78,9 m2 usytuowane na osiedlu w Grodzisku Mazowieckim. Na pierwszym poziomie znajduje się pokój dzienny- z balkonem, widna i urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

355 000 zł38 m² 9 366,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

** promocja! ** ** Dla Klientów, którzy zdecydują się na zakup nieruchomości dodatkowe 15% rabatu na artykuły elektroniczne w sklepie Merkurion Grodzisk Mazowiecki! ** - Posiadamy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

449 990 zł60 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

** promocja! ** ** Dla Klientów, którzy zdecydują się na zakup nieruchomości dodatkowe 15% rabatu na artykuły elektroniczne w sklepie Merkurion Grodzisk Mazowiecki! ** Jeśli szukasz mieszkania 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

565 000 zł101 m² 5 586,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

*** taka oferta tylko U nas *** Cena do negocjacji. Nowy właściciel z pewnością doceni ciszę i spokój. Odpoczynek po cięzkim dniu w pracy. Dzieci mogą swobodnie bawic się na placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

574 000 zł50 m² 11 480 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Luksusowe mieszkanie w bardzo nowoczesnym budownictwie. Parter budynku w centrum Grodziska Mazowieckiego, z tarasem i wyjściem do ogrodu. Wykończone w bardzo wysokim standardzie 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

454 000 zł60 m² 7 567 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Świetna lokalizacja. Spokojne pełne zieleni osiedle Szczerkowskiego. Mieszkanie dwustronne 60 mkw, 3 pokoje, w tym salon, dwie sypialnie, widna kuchnia, duży balkon z pięknym widokiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

428 999 zł60 m² 7 118 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w doskonałej cenie w Grodzisku Mazowieckim! Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 60,27 m2, zlokalizowane na os. Bairda w Grodzisku Mazowieckim. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

429 000 zł60 m² 7 118 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie z widną, przestronną antresolą w Grodzisku Mazowieckim. W skład którego wchodzi ; pokój dzienny z obszerną garderobą, widna oddzielna kuchnia ( wyposażona w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

260 000 zł28 m² 9 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Kawalerka na osiedlu Bairda, do remontu, wymienione nowe okna pcv, w pokoju na podłodze mozaika do wycyklinowania lub wymiany na inny rodzaj podłogi. Kuchnia z oknem, instalacja gazowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

249 000 zł28 m² 8 892,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję w sprzedaży kawalerkę z możliwością aranżacji wnętrza. Mieszkanie znajduje się w budynku zlokalizowanym bardzo blisko centrum miasta. Mieszkanie składa się: - salon - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

249 000 zł28 m² 8 893 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka 28 m2 do remontu w centrum Grodziska Mazowieckiego. Pierwsze piętro!` Mieszkanie składa się z: - salon z półotwartą kuchnią. - łazienka z wc. - przestronna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 100 000 zł100 m² 10 983,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam! Na sprzedaż przestronny i widny apartament w centrum Grodziska Mazowieckiego. Na nieruchomość o powierzchni 100,15m2 składa się salon z częścią jadalnianą, aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

470 000 zł63 m² 7 460,32 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż świetnie skomunikowane mieszkanie w centrum Grodziska Mazowieckiego. Idealny wybór dla rodziny z dziećmi. W zasięgu kilkuset metrów wszystko co potrzebne - urzędy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narutowicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

320 000 zł33 m² 9 697 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż kawalerka o pow. 33m2. składające się z jednego pokoju (z garderobą), widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie jednostronne, do dyspozycji jest również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

590 000 zł63 m² 9 365 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowy apartament na nowym osiedlu w Grodzisku Mazowieckim o bardzo wysokim standardzie wykończenia. Świetna lokalizacja i atrakcyjna cena! Mieszkanie o powierzchni 63 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

530 000 zł81 m² 6 543,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Rezerwacja Na sprzedaż 4 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na Osiedlu Bairda, w Grodzisku Mazowieckim. Położone w cichym miejscu, wśród zieleni, dobrze skomunikowane z Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

168 990 zł38 m² 4 447,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe o powierzchni 38m2, usytuowane na wysokim parterze. Składa się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

122 000 zł18 m² 6 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie. Blisko centrum, dobra komunikacja pkp/wkd. W przedpokoju duża szafa w zabudowie. Mieszkanie jasne rozkładowe. W okolicy szkoła, basen, szpital, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Blok z 1970 roku po termoizolacji (ocieplony i otynkowany) w ścisłym centrum miasta. Do pkp i wkd około 8 minut na pieszo. W bliskiej okolicy znajdują się szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sadowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

272 000 zł48 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na 1 piętrze, w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Grodziska na ul. Sadowej. Własność: spółdzielcze własnościowe, niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

229 900 zł48 m² 4 789,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Uwaga! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim Mieszkanie własnościowe o powierzchni 48m2, usytuowane na parterze. Składa się z salonu, sypialni, kuchni w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkolna

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

204 000 zł48 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Blok z 1985 roku, ma ocieplone ściany szczytowe, dobudowane wiatrołapy, dookoła bloku wykostkowane chodniki. Do pkp około 10 minut na pieszo, do wkd 15 minut. W bliskiej okolicy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

222 000 zł61 m² 3 639,34 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Blok znajduje się w dobrym punkcie pod względem komunikacji pks 15 m, do wkd ok 5 min., do centrum miasta 5 min. W najbliższej okolicy sklepy, markety, szkoła, przedszkole, basen. Plac zabaw na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Blok z 1995 r, z cegły, ocieplony i otynkowany. Klatki schodowe czyste i zadbane, chodniki wykostkowane, dużo zieleni. Do pkp około 12-15 minut, do wkd 10 minut. W bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rumiankowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

310 000 zł55 m² 5 669,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na drugim piętrze, w Grodzisku Mazowieckim, przy ulicy Rumiankowej. Całkowita powierzchnia użytkowa to 54,68m^2. W jej skład wchodzą: salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

251 500 zł44 m² 5 715,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Budynek z 2003 roku, przy budynku miejsca parkingowe, chodnik wyłożony kostką, starannie urządzone tereny zielone w sąsiedztwie budynku. W bliskiej okolicy przystanek autobusowy, wkd.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij