dowolna

Mieszkania z księgą wieczystą Grodzisk Mazowiecki - Oferty sprzedaży i najmu

60 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

60 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Bez pośredników. Mieszkanie własnościowe świeżo po generalnym remoncie, wymienione wszystkie rozprowadzenia hydrauliczne, nowa podłoga i terakota. Pierwsze piętro. Lokalizacja - centrum, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

245 000 zł31 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Witam mam do sprzedania ładne mieszkanie o powieszchni 31.02 m razem z miejscem garażowym, mieszkanie jest na drugim piętrze, jest to salon z aneksem kuchennym, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

- 3 pokoje (25m2, 9,5m2, 7,5m2); kuchnia (widna, oddzielna, 8m2); łazienka (2,5m2); wc (1m2); przedpokój (6,5m2); loggia - dwustronne - winda (od strony sąsiada) - piwnica (2,3 m2) - stan dobry (ew. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rumiankowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

132 300 zł27 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Pilnie sprzedam mieszkanie nr 51 w "domu W mieczykach"- grodzisk Maz. ul.Rumiankowa 1 , 1 pokój , okna pcv ,budynek oddany do użytkowania 02/2009, stan developerski- wysoki standard , budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rumiankowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

324 900 zł57 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Pilnie sprzedam mieszkanie nr 6 w "domu W mieczykach"- grodzisk Maz. ul.Rumiankowa 1 , 3 pokoje ,wykończone pod klucz , w cenie stanowisko garażowe pod budynkiem( dla innych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wólczyńska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie wykończone podłoga glazura , deska ściany gładź gipsowa. Kuchnia zostaje wyposażona. W cenie mieszkania garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Mikołaja Kopernika,Grodzisk Mazowiecki

576 000 zł72 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Kopernika w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni 72 m2. . Usytuowane na czwartym piętrze w sześciopiętrowym bloku z 1982 roku.