dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Grodzisk Mazowiecki - Oferty sprzedaży i najmu

29 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

29 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

145 000 zł32 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Sprzedam! Mieszkanie w kamienicy w Centrum Grodziska Mazowieckiego o pow 32m2( pokój z kuchnią).Do mieszkania przynależy ogród o pow 300m2 oraz strych o pow 32m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 350 zł46 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie częściowo umeblowane. Osiedle ciche, zielone, blisko sklep, szkoła, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 250 zł45 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie 45 m w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Bairda. Bezpośrednio. W cenie zawarty czynsz. Mieszkanie całe po remoncie. 2 pokoje, widna osobna kuchnia, łazienka, balkon, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bez pośredników, od zaraz mieszkanie. Dwa pokoje, łazienka i kuchnia (+ loggia). W Grodzisku Mazowieckim ul Bairda (nowe bloki). Mieszkanie na 2-gim piętrze budynek 3 piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

400 000 zł72 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Sprzedam mieszkanie 72 m2 4 pokoje osobno Łazienka i wc w pokojach na podlodze panele, sciany gladz gipsowa, 2 pokoje od strony wschodniej polaczone lukiem , w pokoju szafa typu komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

510 000 zł118 m² 4 322,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytowej 118 m2, a całkowitej 158m2. Poziom pierwszy to otwarta przestrzeń w składająca się z kuchni - jadalni, wc. Poziom II to trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

795 000 zł178 m² 4 466,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie położone na cichym zamkniętym osiedlu w pobliżu centrum Grodziska Mazowieckiego, o powierzchni użytkowej 178 m , powierzchni całkowitej, 230 m. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 000 zł35 m² 28,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowane mieszkanie (34,7 m2) w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Teligi 5. To zadbane mieszkanie z balkonem znajduje się na II piętrze 3 piętrowego bloku wybudowanego w 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

246 000 zł48 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki centrum. Cena do negocjacji. Mieszknaie o powierzchni 48 m położone w Centrum Grodziska Mazowieckiego. Lokal mieści się na drugim (a dokładnie 2 i 1/2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

235 000 zł49 m² 4 795,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Witam. Mam do sprzedania 3 pokojowe, przestronne mieszkanie na parterze (wysokość 1 piętra) w centrum Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie o pow. 49 mkw. składa się z pokoi: 17 mkw., 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

260 000 zł53 m² 4 905,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki. Mieszkanie na sprzedaż w centrum miasta grodzisk mazowiecki. Mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze w bloku wybudowanym z cegły w 1938 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki. Dwupokojowe mieszkanie 38 mkw w samym centrum Grodziska Mazowieckiego.Mieszkanie mieści się na 4 piętrze i ma bardzo ciekawy rozkład pomieszczeń, z których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

185 000 zł47 m² 3 936,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie w centrum Grodziska Mazowieckiego /30 km od Warszawy/ do sprzedaży od zaraz. 3 pokoje /2 małe, 1 duży/, aneks kuchenny, łazienka, w korytarzu miejsce na 2 duże szafy wnękowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

206 000 zł35 m² 5 885,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Ładna przestronna kawalerka na spokojnym osiedlu o pow.35m2, pokój 17m2, osobna kuchnia w przedpokoju szafy, łazienka razem z WC. Czynsz 236zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 150 zł44 m² 25,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 44,5 metra kwadratowego na osiedlu Bairda w Grodzisku Mazowieckim, spokojna okolica, 20 minut piechotą do stacji pkp (pociąg jedzie do Warszawy Śródmieście 40 min), jeszcze bliżej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

179 000 zł30 m² 5 966,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ładne mieszkanko jednopokojowe, kuchnia, łazienka ,przedpokój. Mieszkanie od strony południowej z balkonem. Do zrobienia kuchnia .Reszta po remoncie. Blok był ocieplany, więc jest małe zużycie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

300 000 zł76 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Pokój dzienny z półotwartą kuchnią i jadalnią, 2 sypialnie, osobna garderoba, duża łazienka z oknem, druga mała łazienka, profesjonalny system alarmowy z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł158 m² 3 158,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Sprzedam ładne, słoneczne mieszkanie dwupoziomowe w Grodzisku Mazowieckim na osiedlu Teligi. Lokal o powierzchni całkowitej 158m, a użytkowej 118.5m. Poziom pierwszy to otwarta przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

498 000 zł78 m² 6 420,01 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki. Cena do negocjacji. Segmenty - lokale mieszkalne Grodzisk Mazowiecki. Segment - lokal mieszkalny o powierzchni 77,57m w Grodzisku Mazowieckim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

295 000 zł72 m² 4 074,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Trzypokojowe mieszkania pod Grodziskiem. NA sprzedaż mieszkanie trzypokojowe do wprowadzenia w Książenicach z garażem w cenie mieszkania. Możliwość zamieszkania od zaraz bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkania grodzisk mazowiecki blisko centrum i komunikacji. Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m w Grodzisku Mazowieckim. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 490 000 zł2 000 m² 745 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Obiekt wybudowany w latach 70-tych sukcesywnie remontowany i dostosowany do współczesnych standartów. Hala produkcyjna 990 m2 przystosowana do haccp, siła 45 kw, spręzone powietrze, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

290 000 zł67 m² 4 360,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkania z małym czynszem Książenice. Ładnie urządzone, duże, przestronne mieszkanie o powierzchni 66,5 m w Książenicach. Mieszkanie 3-pokojowe znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

258 000 zł48 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki. Dwupokojowe , rozkładowe mieszkanie w centrum Grodziska Mazowieckiego. Lokalizacja mieszkania jest naprawdę znakomita. Do przystanku kolejki wkd jest stąd niecałe 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

192 000 zł37 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki centrum. Słoneczne mieszkanie dwupokojowe w Grodzisku Mazowieckim. Lokal mieszkalny o powierzchni 37,2 m znajdujący się w budynku zbudowanym w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Ładne mieszkanie w Kłudzienku pod Grodziskiem Mazowieckim, w niskiej zabudowie. Mieszkanie po remoncie. Wymienione okna, instalacja grzewcza, elektryczna, nowe ogrzewanie gazowe w miedzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie położone w centrum Grodziska Maz, po generalnym remoncie. Okna nowe pcv,na podłogach wykończone panelami, w kuchni i przedpokoju terakota, łazienka z wanną na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

254 000 zł48 m² 5 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki. Na sprzedaż zadbane mieszkanie trzypokojowe położone w centrum Grodziska Mazowieckiego. Możliwość zamieszkania od zaraz. Lokal o powierzchni 48 metrów, mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

225 000 zł47 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki. Bardzo słoneczne ,ładne mieszkanie na osiedlu xxlecia w centrum Grodziska. Mieszkanie ma 47 mkw i mieści się na IV piętrze bloku pochodzącego z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

490 000 zł100 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki. Mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim w zabudowie szeregowej o ciekawym układzie poszczególnych mieszkań. Nieruchomością zarządza wspólnota mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

259 000 zł47 m² 5 487,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkania Centrum Grodzisk Mazowiecki. Ładne, trzypokojowe mieszkanie do wprowadzenia w Centrum Grodziska Mazowieckiego. Lokal o powierzchni 47,20 m położony na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wólczyńska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

318 500 zł55 m² 5 790,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Nowe osiedle Wólczyńska w centrum - Sprzedam bezpośrednio mieszkanie dwupokojowe na wysokim parterze w bloku 3-piętrowym z 2005 r. Składa się ono z: pokoju z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

200 000 zł38 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku mieszkalnego. Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z dwóch pokoi ( 16 m2 i 8 m2 ) przedpokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

248 000 zł48 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki. Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni 48 m2. Przestronne i rozłożyste mieszkanie na wysokim parterze na os. Kopernika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

48 m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Cena do uzgodnienia .Tanio! sprzedam mieszkanie M3 , powierzchnia 48m/2 , mieszkanie położone na II pietrze , bloku 3 kondygnacyjnego w Grodzisku Mazowieckim , ul.Bairda. Mieszkanie jest świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

870 000 zł178 m² 4 887,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

249 900 zł47 m² 5 317,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

525 000 zł118 m² 4 449,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

280 000 zł44 m² 6 392,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkania os. Bairda Grodzisk Mazowiecki. Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe w Grodzisku Mazowieckim. Lokal o powierzchni 43,80 m położony na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czeremchowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

460 000 zł174 m² 2 643,68 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Sprzedam segment 95m2 - ostatni z szeregowego budynku - w Grodzisku Mazowieckim. Parter i piętro. Na dole salon, wyposażona kuchnia, łazienka, duży taras. Na górze dwa pokoje, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czeremchowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 600 zł174 m² 9,20 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 95m2 w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Czeremchowej - ostatni segment szeregowego budynku z własnym wejściem - teren działki jest ogrodzony. Obok wejścia jest pojedyncze.