dowolna

Mieszkania w nowym bloku Grodzisk Mazowiecki - Oferty sprzedaży lub najmu

62 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

62 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

385 000 zł62 m² 6 219,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki. Słoneczne, zadbane mieszkanie dwupokojowe w Grodzisku Mazowieckim na zamkniętym osiedlu. Nieruchomość o powierzchni 61,90 m. Blok trzypiętrowy, wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie własnościowe z 2008 roku. Mieszkanie składa się z sypialni, pokoju dziennego wraz z aneksem kuchenny, przedpokój i łazienka. Łazienka jest nowa wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

450 000 zł76 m² 5 921 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam nowe mieszkanie o powieszchni użytkowej 70m2. Mieszkanie znajduje się na drugim parterze w dwupiętrowym nowym bloku wybudowanym w 2010roku. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okulickiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

430 000 zł65 m² 6 615 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Witam, mam do sprzedania bardzo ładne nowe mieszkanie 65m2, rok budowy 2008, dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym, balkon od strony południowej, pierwsze piętro, osiedle usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

422 000 zł62 m² 6 806 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62m2. zaprojektowane z myślą o czteroosobowej rodzinie. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (21m2), łazienki (4m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

325 000 zł60 m² 5 471 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie znajduje się w Skierniewicach na osiedlu Widok w 2 letnim bloku, na pierwszym piętrze. Blok jest ogrodzony, z własnym parkingiem i placem zabaw dla maluchów. Mieszkanie ma 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

358 500 zł56 m² 6 447,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki. Nowe, piękne mieszkanie, nowocześnie urządzone w Grodzisku Mazowieckim. Możliwość wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55,6 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

278 000 zł55 m² 5 011,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki. Inwestycja W trakcie realizacji. Termin oddania nieruchomości do użytku to 28.02.11 roku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,47m na trzecim, ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 650 zł46 m² 35,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o wysokim standardzie w nowej kamienicy przy deptaku. W budynku na parterze sklepy, apteka, księgarnia. Stacja kolejowa i pks 2 min. W pobliżu przedszkole, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

340 000 zł48 m² 7 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowe mieszkania Grodzisk Mazowiecki. Do sprzedania mieszkanie z pełnym wyposażeniem. Mieszkanie o powierzchni 47,5 m położone na nowym osiedlu Teligi w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cegielniana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

313 000 zł65 m² 4 815,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ładna cicha okolica szkoła basen hala sportowa przedszkole w okolicy pkp wkd i autobus do warszawy 10 min

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

157 398 zł38 m² 4 175,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki okolice. Mieszkanie na parterze w nowobudowanym bloku w Chrzanowie na granicy Milanówka. Blok jest budowany z pustaka ceramicznego max. Dach kryty będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

195 390 zł47 m² 4 175 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki okolice. Dwupokojowe mieszkanie na parterze w nowobudowanym bloku w Chrzanowie na granicy Milanówka.Blok jest budowany z pustaka ceramicznego max. Dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krasnali

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

900 zł25 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, pokój z aneksem kuchennym i łazienką, umeblowane. W domu, na parterze, oddzielne wejście, parking na samochód. Łazienka z prysznicem. Plastikowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

344 000 zł48 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 47,5 m2 w centrum Grodziska Mazowieckiego. Położone jest na ostatnim trzecim pietrze, blok wyposażony w windę.Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego, sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teligi

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym bloku, w dobrym stanie. Umeblowane. Na spokojnym osiedlu, z pełną infrastrukturą (parkingi, place zabaw). Łatwy dojazd do dworca pkp. Kaucja w wysokości 1000 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krasnali

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

900 zł25 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Aktualne - nowe mieszkanie, pokój z aneksem kuchennym i łazienką, umeblowany. W domu, na parterze, oddzielne wejście, parking na samochód. Łazienka z prysznicem. Plastikowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cegielniana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie połozone w spokojnej okolicy:dużo zieleni ,blisko sklepy,szkoła,przedszkole,mcdonald,do stacj pkp,wkd około 15min pieszo.Pod blokiem przystanek pks.Mieszkanie nie umeblowane,opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

395 000 zł68 m² 5 808,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Pilnie sprzedam! Blok ogrodzony, monitorowany, plac zabaw. Do mieszkania należy garaż i miejsce parkingowe obok bloku (w ogrodzonej cześci): koszt 30.000,00 zł. Czynsz: 430,00 zl. z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

188 106 zł43 m² 4 395 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki okolice. Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w nowobudowanym bloku w Chrzanowie na granicy Milanówka.Blok jest budowany z pustaka ceramicznego max. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

576 100 zł166 m² 3 470,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe, przestronne mieszkanie 166,68 m2 (kuchnia, jadalnia, pokój dzienny, 5 pokoi, 2 garderoby, 2 łazienki, hol, taras, zielony dach). Atrakcyjnie usytuowane przy parku na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

185 030 zł42 m² 4 395,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

205 686 zł47 m² 4 395 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

186 788 zł43 m² 4 395,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki okolice. Dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w nowobudowanym bloku w Chrzanowie na granicy Milanówka. Blok jest budowany z pustaka ceramicznego max. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

183 272 zł42 m² 4 395,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

395 000 zł78 m² 5 064,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowe, przestronne, bez czynszowe mieszkanie w domu dwurodzinnym w zabudowie szeregowej położone na cichym osiedlu domów w Natolinie (2,5km do centrum Grodziska Mazowieckiego). Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

195 808 zł47 m² 4 175,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki okolice.Dwupokojowe mieszkanie na parterze w nowobudowanym bloku w Chrzanowie na granicy Milanówka.Blok jest budowany z pustaka ceramicznego max. Dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

204 807 zł47 m² 4 395 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki okolice. Dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w nowobudowanym bloku w Chrzanowie na granicy Milanówka.Blok jest budowany z pustaka ceramicznego max. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

203 928 zł46 m² 4 395 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki okolice. Dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w nowobudowanym bloku w Chrzanowie na granicy Milanówka.Blok jest budowany z pustaka ceramicznego max. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

230 878 zł55 m² 4 175,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

118 153 zł28 m² 4 175,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki okolice. Mieszkanie na drugim piętrze w nowobudowanym bloku w Chrzanowie na granicy Milanówka.Blok jest budowany z pustaka ceramicznego max. Dach kryty będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

245 908 zł59 m² 4 175,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki okolice.Dwupokojowe mieszkanie natrzecim piętrze w nowobudowanym bloku w Chrzanowie na granicy Milanówka.Blok jest budowany z pustaka ceramicznego max. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

221 069 zł50 m² 4 395,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkania Grodzisk Mazowiecki okolice. Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w nowobudowanym bloku w Chrzanowie na granicy Milanówka. Blok jest budowany z pustaka ceramicznego max.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

445 000 zł67 m² 6 641,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Blok ogrodzony, monitorowany, oprocz garazu, wlasne miejsce parkingowe obok bloku, wlasny plac zabaw Czynsz: 430,00 zl. z ogrzewaniem i woda. Pomieszczenia: pokoj dzienny + aneks kuchenny 31 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnali

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 300 zł65 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe, częściowo umeblowane z oddzielną kuchnią i łazienką w domu. Powierzchnia około 65m. Oddzielne wejście, miejsca parkingowe. Dojazd do centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 800 zł70 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Cena najmu 1800,- + opłaty licznikowe Wynajmę bardzo ładne mieszkanie na ogrodzonym osiedlu, w cichej, bezpiecznej okolicy. Mieszkanie skłąda się z salonu(21,7 m), dwóch sypialni (12,9m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cegielniana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

327 000 zł48 m² 6 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim na osiedlu Cegielniana o powierzchni 47,5m2. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, jest w pełni umeblowane (sprzęt agd). Rozkład pomieszczeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cegielniana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

330 000 zł48 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na cichym, zielonym osiedlu w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkanie środkowe,rozkładowe, jasne, słoneczne, bardzo zadbane. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaśminowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

455 000 zł70 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne i zadbane mieszkanie o pow. 70 m2 na nowym osiedlu w Grodzisku Maz. Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i przestronnego przedpokoju z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wólczyńska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

460 000 zł70 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Piękne 3-pokojowe bardzo ustawne mieszkanie położone w centrum Grodziska Maz., w nowym, cichym zamkniętym osiedlu (przy wjeździe brama na pilota), domofon. Klatka schodowa zadbana, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rumiankowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

48 m2 do wynajęcia nowe umeblowane mieszkanie ,grodzisk Maz. ul.Rumiankowa 1 , 2 pokoje , aneks kuchenny , garderoba , łazienka , bardzo funkcjonalne, ładnie wykończone. Do zamieszkania od 01-10-2009.