dowolna

Mieszkania w centrum Grodzisk Mazowiecki - Oferty sprzedaży i najmu

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

179 990 zł48 m² 3 749,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uwaga! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim .Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe o powierzchni 48m2, usytuowane na parterze. Składa się z salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

198 990 zł47 m² 4 233,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Uwaga! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim w centrum miasta. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe o powierzchni 47,20m2, usytuowane na 3 piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

332 015 zł86 m² 3 844,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Osiedle Bałtycka to atrakcyjny i wyjątkowy projekt zarówno pod względem lokalizacji, jak i koncepcji. Przyjazna przestrzeń miejska daje mieszkańcom łatwy dostęp zarówno do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

278 493 zł72 m² 3 845 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

260 694 zł65 m² 3 998,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

205 590 zł49 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

189 990 zł46 m² 4 130,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uwaga! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim centrum miasta. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe o powierzchni 46m2, usytuowane na 2piętrze. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

314 482 zł82 m² 3 844,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

324 402 zł84 m² 3 844,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

188 412 zł45 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

224 990 zł47 m² 4 787,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe o powierzchni 47,2m2, usytuowane na pierwszym piętrze. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

198 990 zł47 m² 4 233,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

184 900 zł46 m² 4 019,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania przestronne mieszkanie, w bardzo atrakcyjnej cenie w bloku z 1969r. Usytuowane jest w centrum Grodziska Mazowieckiego w pobliżu deptaku, jednocześnie w cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

229 990 zł53 m² 4 323,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Uwaga! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim w centrum miasta. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 53,30m2, usytuowane na 2 piętrze. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

164 990 zł38 m² 4 341,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Uwaga!obecnie mieszkanie składa się z 1 pokoju ,natomiast właściciele przeprowadzili pierwszy etap przebudowy zmieniając układ hydrauliki i instalacji gazowej,przyszły nabywca tanim kosztem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

260 000 zł53 m² 4 905,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Uwaga! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim wraz z garażem w centrum miasta. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe o powierzchni 53m2, usytuowane na 2piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

182 390 zł53 m² 3 441,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkania w Błoniu, dostępne w programie "mieszkanie dla Młodych"! Atuty Osiedla: + Atrakcyjne ceny + Dobre połączenie z Warszawą + Czynsz 6 zł./m2 + Kameralny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

121 106 zł35 m² 3 460,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

174 990 zł38 m² 4 605 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

174 990 zł38 m² 4 605 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 38,10m2 w centrum Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie spółdzielczo- własnościowe z 1964r. Czynsz 380zł.(wliczona woda,tv,ogrzewanie) Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blok z lat 70-tych, po termoizolacji w Centrum Grodziska Mazowieckiego. Do pkp 10min. do wkd 5 min. W najbliższej okolicy znajduje się pełna infrastruktura handlowo usługowa tj. sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

179 990 zł48 m² 3 749,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe o powierzchni 48m2, usytuowane na 2piętrze. Składa się z salonu, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 52 m, 3 pokoje Piękne, słoneczne mieszkanie w centrum Grodziska Mazowieckiego, na osiedlu tuż przy kompleksie parkowym.Mieszkanie po kapitalnym remoncie (na podłodze wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

139 000 zł33 m² 4 212,12 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum Grodziska Mazowieckiego , zlokalizowane na trzecim piętrze.Składa się z pokoju, dużej kuchni, przedpokoju , balkonu i łazienki z wc. Jest to duża kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

158 000 zł38 m² 4 168,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 37,9 metrów kwadratowych składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

204 990 zł47 m² 4 361,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

229 990 zł47 m² 4 893,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

189 000 zł28 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Grodzisku Mazowieckiem, w samym centrum przy deptaku. Powierzchnia mieszkania to 28m2. Mieszkanie znajduj się na pierwszym piętrze. Ogrzewanie elektryczne. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

183 000 zł36 m² 5 013,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Blok z lat 60 - tych, po termoizolacji w 2010 roku. Dookoła jest dużo zieleni, chodniki wykostkowane, klatki schodowe czyste i zadbane. Do pkp około 10 minut. W bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

174 950 zł48 m² 3 644,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Uwaga! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim z balkonem. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe o powierzchni 48m2, usytuowane na 4piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

205 000 zł48 m² 4 270,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim. Mieszkanie o powierzchni 47,5m2, usytuowane na na wysokim parterze. Składa się z salonu, dwóch sypialni, kuchni , oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

335 000 zł67 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Grodzisku Maz 67m2, 3 pokoje. Super lokalizacja, super cena. Mieszkanie położone w centrum miasta w pobliżu stacji wkd targu szpitala licznych sklepów banków targu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

210 000 zł49 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w spokojnej okolicy ,centrum Grodziska Mazowieckiego. 49m2 przy tym metrażu 3 pokoje po 17, 12 i 10 m2. Osobna widna kuchnia, łazienka i wc razem. W pokojach na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żydowska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 000 zł31 m² 32,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kontakt bezpośrednio z właścicielem :   Wynajmę całkowicie nową kawalerke w nowo wybudowanym osiedlu Platinum w Grodzisku Mazowieckim.Dogodna lokalizacja ,blisko stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sadowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

255 000 zł48 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 na 1 piętrze, w bardzo dobrej lokalizacji w Centrum Grodziska na ul. Sadowej. Własność: spółdzielcze własnościowe, niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

226 000 zł51 m² 4 431,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Blok z lat 60-siątych ocieplony i otynkowany w 2013 roku. Budynek położony w ścisłym centrum miasta. Do pkp ok. 5 minut. Klatki schodowe czyste i zadbane. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wólczyńska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

207 000 zł39 m² 5 307,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ładne, 2 pokojowe mieszkanie w bloku na doskonale administrowanym, zamkniętym osiedlu przy ul. Wólczyńskiej w Grodzisku Maz. Mieszkanie ma 39 m2 powierzchni i składa się z widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

195 000 zł48 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na cichym, zielonym i kameralnym osiedlu w samym centrum miasta, blisko komunikacji. W pobliżu Centrum Kultury,pływalnia,kościół, szkoły, przedszkole. Trzy pokoje z ciemną ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

184 990 zł46 m² 4 021,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969