dowolna

Luksusowe mieszkania Grodzisk Mazowiecki - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Getta

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

765 000 zł52 m² 14 697 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym jak i świetne mieszkanie do prowadzenia wygodnego życia dla siebie, znajdujące się w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

885 632 zł65 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż nowe, komfortowe i wykończone mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 65,12 m z przestronną loggią (5,77 m ), położone na nowoczesnym Osiedlu Diamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Getta

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

749 999 zł52 m² 14 409 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Grodzisk Mazowiecki

697 000 zł62 m² 11 241,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Prezentujemy w swojej ofercie 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku. Super lokalizacja, blisko do wkd i pkp, niedaleko basen i hala sportowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Obrońców Getta

Centrum,Grodzisk Mazowiecki

498 400 zł28 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Sprzedam nowe w pełni umeblowane, dotychczas niezamieszkałe, jednopokojowe mieszkanie w bloku w samym centrum Grodziska Mazowieckiego. Wysoki standard wykończenia, przestronne, dużo miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Bairda,Grodzisk Mazowiecki

640 000 zł52 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na bardzo spokojnym i cichym osiedlu w Grodzisku Mazowieckim. Lokal o powierzchni 52m2, dwupokojowe na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

710 000 zł72 m² 9 833,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o pow. 72 m2, po remoncie w 2022r położone w Grodzisku Mazowieckim Szukasz przestronnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w świetnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 54 m2 w dobrej lokalizacji, blisko szkoła, przedszkole, kościół , place zabaw dla dzieci. Cicha i spokojna okolica, dużo zieleni przy jednoczesnym szybkim dojeździe do autostrady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Bairda,Grodzisk Mazowiecki

605 000 zł42 m² 14 404,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z garażem podziemnym Grodzisk Mazowiecki Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42 m , zlokalizowanego na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

575 000 zł46 m² 12 486,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentujemy eleganckie mieszkanie o powierzchni 46,05 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Łąki,Grodzisk Mazowiecki

470 000 zł30 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż kawalerka w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni ok. 30m , położona na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Bairda,Grodzisk Mazowiecki

640 000 zł52 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Centrum,Grodzisk Mazowiecki

4 500 zł78 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia apartament na piętrze, 78 m2, grodzisk Mazowiecki Opis lokalu: do wynajęcia przestronne mieszkanie przy deptaku. Mieszkanie składa się z jednego dużego pomieszczenia, oraz dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 400 zł69 m² 49,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem w Grodzisku Mazowieckim nieopodal szpitala. Pełna infrastruktura miejska na wyciągnięcie ręki. Do dyspozycji najemcy 69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

585 000 zł45 m² 13 134,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie zlokalizowane w Grodzisku Mazowieckim w atrakcyjnym miejscu z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów, szkół i terenów zielonych. Jest utrzymane w jasnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

399 000 zł40 m² 10 075,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w samym centrum Grodziska Mazowieckiego przy deptaku - 2 minuty do stacji pkp. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym i drugim oddzielnym pokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tokarzewskiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

580 000 zł63 m² 9 206,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane w ścisłym centrum Grodziska Mazowieckiego, w bezpośrednim sąsiedztwie deptaka oraz dworca kolejowego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

936 880 zł67 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Grodzisk Mazowiecki "apartamenty Sienkiewicza" - do sprzedaży trzypokojowy, komfortowy, gotowy do wprowadzenia apartament o powierzchni 67m2 z dwoma miejscami parkingowymi w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Na Laski

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

830 000 zł60 m² 13 881,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Bezczynszowe mieszkanie 60M2 Z ogródkiem! Grodzisk Mazowiecki, ok. 10 min pieszo od kolejki wkd - do sprzedaży lokal mieszkalny ok. 60 m2 z przynależnym ogródkiem ok. 212 m2! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

744 900 zł50 m² 14 898 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nie jesteśmy zainteresowani współpracą Z agencjami nieruchomości. Na sprzedaż eleganckie, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 49,6 m , zlokalizowane na prestiżowym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Stylowy apartament o powierzchni 80m2 w centrum Grodziska Mazowieckiego Agencja Nieruchomości Okazja ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny apartament, idealny dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Getta

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

780 000 zł52 m² 14 985 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tokarzewskiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

580 000 zł63 m² 9 206,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł46 m² 17 560,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż eleganckie, nowe mieszkanie w sercu Grodziska Mazowieckiego 45,5 m | 2 pokoje | taras | kominek | miejsce garażowe Na sprzedaż nowe eleganckie, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

585 900 zł63 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Centrum Grodziska Maz. - do sprzedania mieszkanie o powierzchni 63m2 na 2-gim piętrze. Kamienica z 2007 r. wybudowana z ceramiki, bardzo dobrze ocieplona (styropian 40 cm). Idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cegielniana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

590 000 zł48 m² 12 421 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mamy przyjemność zaprezentować gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy przy ul. Cegielnianej w Grodzisku Mazowieckim, z wygodnym dostępem do miejskich udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

647 000 zł51 m² 12 686,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne, 2 pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. W kuchni oraz łazience ogrzewanie podłogowe. Do mieszkania przynależą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 200 zł37 m² 85,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Grodzisk Maz. os. Diamentowe II, ul. Bałtycka - do wynajęcia apartament o powierzchni 37,28 m2, w stanie idealnym - dotychczas niezamieszkały! Osiedle monitorowane, z urządzoną zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałubińskiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

893 000 zł95 m² 9 437,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lokal mieszkalny położony w zielonej części Grodziska Mazowieckiego, z bardzo dobrym dojazdem do Centrum i wkd. Wykończony w wysokim standardzie. Lokal składa się z Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cegielniana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

595 000 zł48 m² 12 526 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Getta

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

865 000 zł52 m² 16 618 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

384 999 zł45 m² 8 555,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim po remoncie. Powierzchnia 44,87 m2. Mieszkanie położone na 2 piętrze w kameralnej kamienicy z ok.1960 roku. W budynku znajduje się łącznie 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościuszki

Centrum,Grodzisk Mazowiecki

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowiutkie mieszkanie położone w Grodzisku Maz. przy ul. Kościuszki 11. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z otwartą kuchnią, sypialni oraz łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

479 000 zł41 m² 11 818,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

R e Z E R W A C J A ! Grodzisk Mazowiecki, ok. 1 km od centrum miasta - do sprzedaży ładne, gotowe do zamieszkania, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,53m2 - doskonałe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaśminowa

Bairda,Grodzisk Mazowiecki

720 000 zł70 m² 10 271 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Grodzisk Mazowiecki, osiedle "jaśminowa", ok. 15 min pieszo do centrum i stacji pkp - do sprzedaży ciekawe, wygodne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,10m2 w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 800 zł39 m² 72,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Oferuję do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,71 m , znajdującą się na 3 piętrze w bloku z 2022 roku. To idealne miejsce dla osób ceniących wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

365 000 zł40 m² 9 217,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

5 500 zł80 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Stylowy apartament o powierzchni 80m2 w centrum Grodziska Mazowieckiego Agencja Nieruchomości ,okazja ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny apartament, idealny dla singla lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

470 000 zł30 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 30 m , wykończona w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim, idealne dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie 40m2 z balkonem znajdujące się w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Bałtyckiej. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo wysokim standardem wykończenia, dogodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

510 000 zł48 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie, położone w samym centrum Grodziska Mazowieckiego. Mieszkanie super jako inwestycja na wynajem- bardzo poszukiwany w Grodzisku metraż.