dowolna

Działki na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki - Oferty sprzedaży działek

93 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

990 000 zł1 000 m² 990 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana położona w Grodzisku Mazowieckim w pobliżu basenu miejskiego i targowiska. Jedna z niewielu pustych działek w tej okolicy. Wszystkie media miejskie. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł1 200 m² 324,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia piękne działki w bezpośrednim sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego - w Kozerkach. Działki prostokątne o wymiarach 27m x 44m. Media: prąd, woda, gaz w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

389 000 zł1 200 m² 324,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł300 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania od zaraz działka rekreacyjna położona na terenie rod Zagaje. Idealna dla osób poszukujących ciszy, odpoczynku i własnego trawnika. Działka zadbana, ogrodzona, z domkiem do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł860 m² 1 161,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni ok. 860m położona przy jednej z głównych ulic w Grodzisku Maz. Zgodnie z mpzp na terenie działki można wybudować budynki mieszkalne z usługami.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł1 200 m² 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m (ok. 30 x 40 m), numer działki 224/10, położona przy ul. Sąsiedzkiej w Grodzisku Mazowieckim. Działka przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł53 272 m² 54,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka ponad 5 ha z malowniczymi stawami - Adamowizna Idealna pod glamping, hotel, ośrodek wypoczynkowy lub sportowy (wake park). Na sprzedaż niezwykle atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 000 zł17 968 m² 445,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania 7 działek budowlanych jako całość o łącznej powierzchni 8000 m2 w Grodzisku Maz. 3 działki po 2200 m2, 1 działka 2780 m2, 2960 m2, 2336 m2 i działka 3290 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 595 000 zł3 176 m² 502,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka 3167 m na pograniczu Grodziska Mazowieckiego i Milanówka idealna pod wymarzony dom lub inwestycję. Działka 3167 metrów składa się z dwóch przylegających do siebie.

Szczegóły ogłoszenia

1 798 000 zł2 751 m² 653,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedania działka budowlana (blisko przystanku wkd) o powierzchni 2751 m2 w Grodzisku Maz. (Jordanowice). Działka częściowo ogrodzona, przy gminnej drodze asfaltowej. Działka kształtem.

Szczegóły ogłoszenia

22 500 000 zł150 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 15 ha, o wymiarach 235 x 638 m, usytuowana w miejscowości Chlebnia, na granicy Grodziska Mazowieckiego. Plan zagospodarowania w trakcie tworzenia, a w.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł2 205 m² 598,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Duża, słoneczna działka o powierzchni 2205 m2. Działka foremna, w kształcie prostokąta, wyrównany teren. Posiada aktualne warunki zabudowy na dom jednorodzinny dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł1 023 m² 874,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1023 m 4 lokale | Grodzisk Mazowiecki / Milanówek Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1023 m, położona na pograniczu Grodziska Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł2 551 m² 470,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę gruntu o charakterze inwestycyjnym, zlokalizowaną w Grodzisku Mazowieckim. Nieruchomość o łącznej powierzchni 2500 m stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł2 209 m² 588,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponuję do sprzedaży działkę w Grodzisku Mazowieckim w strefie doskonale skomunikowanej z centrum. Pow. działki 2209m2 - z możliwością podziału na dwie. Okolica cicha.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł5 579 m² 528,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 5569 m w Grodzisku Mazowieckim, w atrakcyjnej i zielonej lokalizacji. Obowiązujący mpzp, możliwość podziału na mniejsze działki. Na działce posadowiony budynek do.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł1 124 m² 1 032,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka w spokojnej okolicy zabudowy jednorodzinnej. Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko miasta, a jednocześnie cenią prywatność i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł30 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka inwestycyjna z wydanymi warunkami zabudowy na halę o powierzchni 3500m2 oraz domu jednorodzinnego o powierzchni 230m2. Działka o powierzchni 3ha w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł1 660 m² 632,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Grodzisku Mazowieckim pod zabudowę 2 budynków w zabudowie bliźniaczej, lub 4 lokali w zabudowie szeregowej. Lokalizacja Bardzo atrakcyjna pod kątem skomunikowania.

Szczegóły ogłoszenia

890 750 zł1 018 m² 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 1018 m 4 lokale | Grodzisk Mazowiecki / Milanówek Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1018 m, położona na pograniczu Grodziska Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 650 000 zł5 300 m² 311,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 5300 m na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki. Świetna lokalizacja | Idealna pod inwestycję. Dostępne media. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 5300.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 449 000 zł1 768 m² 819,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1768 m w Grodzisku Mazowieckim idealna propozycja dla inwestora lub osób szukających miejsca pod nowoczesną zabudowę w świetnej lokalizacji. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł905 m² 607,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka 905 m2 z domkiem (zamieszkały) ok 51 m2 w Grodzisku Maz. (Łąki). Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi 54,5 m x ok 16,5 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł399 m² 1 375,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w centrum Grodziska Mazowieckiego 400 m Na sprzedaż działka o powierzchni ok. 400 m , położona w samym centrum Grodziska Mazowieckiego. Idealna lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł900 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni niespełna 1000m2 w samym sercu Grodziska Mazowieckiego ze świetnym dojazdem do Warszawy. Grunt: działka kwadratowa,.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł5 500 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka 5500m2 w Grodzisku Maz. na granicy z Milanówkiem Na działce znajduje się staw i starodrzew Media: - prąd w drode - Woda w drodze - Gaz w drodze - Kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł2 700 m² 111,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

*Świetna lokalizacja *droga asfaltowa * autobus *wz - do uzyskania Do sprzedaży atrakcyjna działka o powierzchni 2700 m2 - położona w miejscowości Kraśnicza Wola, gmina Grodzisk Mazowiecki nr.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł19 000 m² 121 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjny teren o powierzchni 1,900 ha położonym w spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość składa się z 5 działek o powierzchniach od ok. 3000 m . Według.

Szczegóły ogłoszenia

12 650 000 zł23 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przemysłowo usługowa możliwość prowadzenia działalności związanej Z odpadami doskonałe wymiary 117 metrów szerokości na 196 metry głębokości lokalizacja strefa przemysłowa.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł905 m² 640,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogrodzona działka budowlana w Grodzisku Maz. Wszystkie media miejskie. Na działkę została wydana decyzja o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny. Idealne miejsce dla wszystkich osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 133 000 zł568 m² 1 994,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla inwestora pod zabudowę usługową - 4 kondygnacje Zapraszam do zapoznania się z informacjami na temat oferty sprzedaży atrakcyjnie położonej nieruchomości gruntowej objętej mpzp (.

Szczegóły ogłoszenia

2 655 000 zł2 521 m² 1 053,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2521 m2 w Grodzisku Maz. (osiedle bairda/kopernika). Działka ogrodzona, zabudowana domem jednorodzinnym. Działka przy gminnej drodze asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

842 000 zł1 368 m² 615,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana z małym domkiem w Grodzisku Mazowieckim. Działka o nieregularnym kształcie i pow. 1400 m2 jest częściowo ogrodzona siatką. Na działce jest niewielki.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł700 m² 928,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia działka budowlana położona w atrakcyjnej lokalizacji, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabudowy szeregowej. Na działce znajduje się dom do.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł701 m² 740,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana z potencjałem możliwość zabudowy dwulokalowej. Na działce znajduje się dom do wyburzenia lub do generalnego remontu. Na sprzedaż działka budowlana położona w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

555 000 zł2 065 m² 268,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2065 m2 w grodzisku Maz na granicy z Milanówkiem. Działka przy utwardzonej drodze prywatnej z udziałami w cenie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł514 m² 931,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka usługowo-budowlana przy ul. Leonida Teligi róg Rusałki Do działki dorzucam koncepcyjny projekt który został oparty o treść mpzp, który to pomoże zobrazować możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł3 000 m² 433 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do kupienia działka przy autostradzie A2. Niecałe 500 metrów do węzła (438 km zjazd Grodzisk Mazowiecki, błonie). Kształt trapezu o wymiarach 64 x 65 x 47 x 55 m. Na działce prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł7 200 m² 444,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 7224 m2 pod zabudowę usługową w świetnej lokalizacji 3 min od Grodziska Mazowieckiego bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej. Na działce dopuszcza się lokalizację usług,.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł1 122 m² 1 024,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1122 m w centrum Grodziska Mazowieckiego idealna pod inwestycję lub dom jednorodzinny Na sprzedaż nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w samym centrum Grodziska.