Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  • 450 000 zł
  • 1 200 m²
  • 375 zł/m²

Zdjęcie

Waldemar

Skontaktuj się

Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

zaktualizowane:
17 maja 2026

450 000 zł

1 200 m²

375 zł/m²

Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki

Zaktualizowane: 17 maja 2026

450 000 zł 1 200 m² 375 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 450 000 zł (375 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 17.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1200 m² (ok. 30 x 40 m), numer działki 224/10, położona przy ul. Sąsiedzkiej w Grodzisku Mazowieckim.
Działka przeznaczona pod zabudowę domu jednorodzinnego, zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie wyłącznie zabudowa jednorodzinna.
Wszystkie media dostępne w ulicy: woda, gaz, prąd, kanalizacja.
Nieruchomość posiada bardzo dobry dojazd, w tym szybki dostęp do obwodnicy Grodziska Mazowieckiego. (...)

Agent

Waldemar

728 503...

728 503 630

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Waldemar

728 503...

728 503 630

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: