Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
- 359 000 zł
- 2 400 m²
- 149,58 zł/m²
Magdalena Ciepla...
Skontaktuj się
Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki
Zaktualizowane: 13 maja 2026
359 000 zł 2 400 m² 149,58 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 359 000 zł (149,58 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 2 400 m²
- kształt: prostokąt; długość: 38m; szerokość: 121m; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- Źródło: biuro nieruchomości: RESTART NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: RES239805
Lokalizacja
- Adres: Grodzisk Mazowiecki, grodziski, mazowieckie
Opis nieruchomości
Do sprzedaży działka położona w miejscowości Adamów na granicy z Milanówkiem.
Nieruchomość o powierzchni 2400m2 znajduje się w I linii zabudowy przy drodze asfaltowej. Doskonale usytuowana bo z jednej strony świetnie skomunikowana z Warszawą poprzez bliskość A2 a z drugiej strony bliskość Milanówka daje duże możliwości.
Teren z dużym potencjałem, w bliskiej okolicy powstaje bardzo dużo nowych domów w zabudowie jednorodzinnej i bliźniaczej. (...)
500 014...
500 014 517