dowolna

Domy Grodzisk Mazowiecki – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

546 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

546 ogłoszeń

1 780 000 zł120,30 m² 14 796,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom szeregowy | Grodzisk Mazowiecki | wysoki standard | 150 m potencjału Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy z 2023 roku, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 492 830 zł174,60 m² 8 550 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 174,6 m , położonego w I etapie inwestycji Leśny Zakątek przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 571 400 zł174,60 m² 9 000 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:kwiecień 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140 m, posadowiony na pięknej, działce ok. 466 m, w świetnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

719 000 zł84 m² 8 559,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:67 m²

Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment. Parter (39 m2): - salon o pow. 36 m2- z aneksem kuchennym - wc - wiatrołap Piętro (39 m2): - 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł220 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy do sprzedaży piękny dom położony w na osiedlu domów jednorodzinnych w bardzo dobrej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim. Cały wykończony materiałami o wysokim standarcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł120,30 m² 14 796,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Nieruchomość Na sprzedaż funkcjonalny segment o powierzchni ok. 125 m , położony na zadbanym, ogrodzonym osiedlu z bramą wjazdową, w spokojnej i bezpiecznej części Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł898 m² 1 659,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Nieruchomość na sprzedaż. Działka 898 m2, zabudowana budynkiem usługowo- mieszkalnym o powierzchni około 120 m2. Teren bez planu miejscowego - można wystąpić o wz na inny budynek np.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł117,53 m² 10 627,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny, bezczynszowy segment środkowy z 2019 roku, położony w Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość jest w pełni wykończona i gotowa do zamieszkania, bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł68 m² 22 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 235 m²

Do sprzedania działka o powierzchni 5300 m2 zabudowana domem do remontu z lat sześćdziesiątych położona w Grodzisku Mazowieckim. Nieruchomość nie jest objęta Miejscowym Planem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 900 zł132,39 m² 9 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak na Dużej działce. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 133m2, posadowiony na przestronnej, dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

779 000 zł91,40 m² 8 522,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Segment środkowy w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 90 m2 usytuowany w ładnej okolicy miasta. Zdjęcia wnętrz przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł100 m² 14 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:909 m²

Dom po generalnym remoncie | Grodzisk Mazowiecki | duża działka | gotowy do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni zmodernizowany dom jednorodzinny położony przy ul. Mariańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł104,77 m² 10 976,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Na sprzedaż segment zewnętrzny o powierzchni ok. 105m, usytuowany w Grodzisku Mazowieckim. Oferujemy Państwu bardzo ładny, komfortowy segment zewnętrzny usytuowany na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł120,30 m² 14 796,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł72,13 m² 13 309,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy o powierzchni ok.72 m. Segment położony jest w urokliwej okolicy, otoczony zielenią, w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 900 zł141,30 m² 6 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowy dom, segment ok.141 m2. Piękny, malowniczy ,zielony rejon Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 141 m, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kaprys,Grodzisk Mazowiecki

1 167 000 zł147 m² 7 938,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Dom rodzinny o powierzchni 147 m z ogrodem 280 m w spokojnej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość położona w lokalizacji wybieranej przez osoby pracujące w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

744 900 zł81 m² 9 196,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Nowoczesny segment w Grodzisku Mazowieckim | Ogródek | 2 miejsca postojowe | Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży komfortowego segmentu środkowego położonego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł690 m² 5 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:974 m²

Do sprzedaży budynek wielorodzinny / kamienica/, znajdująca się w Grodzisku Mazowieckim przy ul. J. Kilińskiego 17. Działka o powierzchni 974 m 2 , o wymiarach 29 x 25 m,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł155 m² 4 839 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 961 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 155 m2 zlokalizowany w północnej części Grodziska Mazowieckiego. Budynek z 2003r. Dom składa się z salonu z kominkiem, dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny Nowy Bliźniak w Atrakcyjnym Rejonie w bliskim sąsiedztwie Grodziska Mazowieckiego. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom - 1/2 Bliźniaka w Stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł107 m² 7 664 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowa Inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży segment środkowy w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2 usytuowany w zielonej okolicy miasta. Rozkład Domu : parter - Wiatrołap 5,84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł136,20 m² 7 334,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy! Oferujemy segment zewnętrzny o powierzchni 135 m z garażem, wykończony w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł135 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł450 m² 5 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:930 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny i funkcjonalny dom o pow. ok 450 m 2 posadowiony na działce 930 m2 zlokalizowany w Grodzisku Mazowieckim. Rozkład domu jest następujący ;.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

945 000 zł135 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowa inwestycja W grodzisku mazowieckim Kameralne osiedle w zabudowie bliźniaczej, osiedle 20 lokali w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość w stanie developerskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 219 000 zł110 m² 11 081,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż segment o powierzchni 110m2 przy ulicy 3 maja w Grodzisku Mazowieckim , z ogródkiem ok 200 m2, taras ok 18m2,oraz domkiem na narzędzia. Budynek znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł205 m² 8 292,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Przedstawiam Państwu duży dom w zabudowie bliźniaczej, położony w zachodnim rejonie Grodziska Mazowieckiego. Cena podlega negocjacji. Dom posiada 5 sypialni, duży salon, 3 garderoby, 2.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł136,20 m² 7 334,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 399 900 zł149,02 m² 9 394,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 149,02 m , stanowiący część budynku dwulokalowego, położony w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł109 m² 9 165,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:392 m²

Oferuję do kupienia 5 pokojowy segment w Grodzisku Mazowieckim. Funkcjonalny parter wraz z garażem będzie składał się z obszernego salonu z otwartą kuchnią i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł135,16 m² 6 881 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:240 m²

Idealna propozycja dla Ciebie i Twojej rodziny! Nieruchomość w stanie deweloperskim - Lokal Mieszkalny, segment Środkowy o powierzchni około 135 m2 , posadowiony na działce około 240 m2 ,.