dowolna

Domy wybudowane w technologii Ytong Grodzisk Mazowiecki - Sprzedaż i wynajem

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 100 000 zł131 m² 8 396,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Krótko: na sprzedaż prawa połowa domu w zabudowie bliźniaczej Gdzie: 3 km od Grodziska Mazowieckiego w cichej i spokojnej okolicy Osowca - w uliczce z widokiem na drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiamy Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł125,30 m² 9 497,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Budynek wykończony! Potrzebujesz budynku do którego możesz się wprowadzić bez konieczności prowadzenia prac wykończeniowych ? Ta oferta jest dla Ciebie! Developer wychodząc na przeciwko potrzebom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

945 000 zł135 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowa inwestycja W grodzisku mazowieckim Kameralne osiedle w zabudowie bliźniaczej, osiedle 20 lokali w zabudowie bliźniaczej. Nieruchomość w stanie developerskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Borówkowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 000 zł71,97 m² 12 491,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Nowoczesny segment w Grodzisku Mazowieckim - ul. Borówkowa - zamiennik mieszkania. Na sprzedaż wyjątkowy segment o powierzchni ok 72 m , położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł130 m² 7 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferuję 4 pokojowy lokal z garażem w Grodzisku Mazowieckim. Połowa bliźniaka o pow. użytkowej 110 m2 z działką o powierzchni 300 m2. Funkcjonalny parter wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł153 m² 6 013,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Grodzisk Mazowiecki nietypowy dom w zabudowie bliźniaczej blisko centrum miasta - na sprzedaż. Dom o powierzchni 153m2 posadowiony na działce 460 m2 na spokojnym zamkniętym osiedlu. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł134 m² 10 067,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Jeśli szukasz bliźniaka z garażem w centrum Grodziska a jednocześnie cenisz sobie spokój to ta oferta jest dla Ciebie! Znajdziesz ją tylko u nas! Parter domu to przestrzeń pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 900 zł90,60 m² 8 277 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment narożny w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 320 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. Stan deweloperski z pompą.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł130 m² 5 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:457 m²

Dom wolnostojący - Grodzisk Mazowiecki, stan surowy zamknięty Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni ok. 130 m , usytuowany na działce 457m, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł92 m² 8 369,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. składająca się z 8 lokali w zabudowie bliźniaczej - budynki w stanie developerskim. Doskonała lokalizacja dostęp zarówno do stacji pkp Grodzisk Maz.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł130 m² 8 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Nowoczesny, bezczynszowy segment o powierzchni użytkowej 114 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Przestronny, środkowy lokal w idealnym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł160 m² 3 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 034 m²

Do sprzedania rozpoczęta inwestycja polegająca na budowie domu wolnostojacego o powierzchni 140 m2, na działce 2034 m2 w Kraśniczej Woli. Lokalizacja sprawia, że do centrum miasta Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł125,30 m² 7 972,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Promocja! Do sprzedania połowa bliźniaka w świetnej lokalizacji Grodziska Maz. wśród nowej zabudowy! Blisko do wkd oraz autobusu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Parter: -wiatrołap -korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

734 900 zł90,60 m² 8 111 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w Grodzisku Mazowieckim, położony na działce o powierzchni ok. 200 m, w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. /Lokal nr 2, lokal jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł140 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji - pracujemy w weekendy Atuty lokalizacji dlaczego to miejsce jest wyjątkowe - Cisza i prywatność druga linia zabudowy, daleko od hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł92 m² 9 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł158 m² 9 905,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom rodzinny położony w jednej z najbardziej pożądanych części Grodziska Mazowieckiego spokojnej, zielonej okolicy z doskonałym dojazdem do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Kaprys,Grodzisk Mazowiecki

979 000 zł104 m² 9 413,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Dom w zabudowie szeregowej 104m2 w zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Duża działka 320m2. Nowa inwestycja w spokojnej, zalesionej części miasta. Zakup bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł92 m² 9 456,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł96 m² 11 724,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:43 m²

Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny segment powierzchni 96 m, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość wykończona pod klucz gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł129 m² 12 790,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nieruchomość Nowoczesny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2021 roku. Ten wyjątkowy dom charakteryzuje się nowoczesną architekturą oraz wysokim standardem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 210 000 zł116 m² 10 431,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Stylowy segment w Grodzisku Mazowieckim wysoki standard, świetna lokalizacja! Jeśli szukasz komfortowego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko miasta ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł96 m² 11 724,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:25 m²

Na sprzedaż komfortowy, nowocześnie wykończony segment o powierzchni 96 m, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość wykończona pod.

Szczegóły ogłoszenia

913 000 zł78 m² 11 705,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam do zakupu. Gotowy do zamieszkania Segment parterowy 78 m2 Rozkład pomieszczeń wiatrołap - 2,2 m2 aneks ze spiżarką - 9 m2, salon - 36 m2, 1 pokój - 14 m2+ mała garderoba - 3,1 m2 2 pokój - 9.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Kaprys,Grodzisk Mazowiecki

6 450 000 zł410 m² 15 731,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 183 m²

Miejska willa o powierzchni użytkowej ok. 277 m2 usytuowana w zielonej części Grodziska Mazowieckiego na działce ponad 4000m2. Wysoki standard wykończenia, prywatny sosnowy park, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł125,30 m² 7 182,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedania połowa bliźniaka w świetnej lokalizacji Grodziska Maz. wśród nowej zabudowy! Blisko do wkd oraz autobusu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Parter: -wiatrołap -korytarz -wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 900 zł90,30 m² 8 138,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²