dowolna

Domy umeblowane Grodzisk Mazowiecki - Oferty sprzedaży i wynajmu

52 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

52 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 298 800 zł113 m² 11 494 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom Wykończony w Bardzo Wysokim Standardzie. Przedstawiamy do sprzedaży Piękny Dom parterowy o powierzchni ok. 113 m2, posadowiony na działce pięknej, przestronnej o pow. ok. 1500m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Zapraszam do zakupu wyjątkowego domu z pięknym ogrodem położonego w cichej i zielonej części Grodziska Mazowieckiego, wybudowanego w 2004 roku. Dom o powierzchni około 200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 489 000 zł160 m² 9 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:876 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 144m2, położony na działce o imponującej powierzchni 876m2 w świetnej lokalizacji Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 049 000 zł110 m² 9 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Szeregowiec w Grodzisku Mazowieckim - nasza propozycja to niepowtarzalna okazja dla tych, którzy poszukują komfortowego i nowoczesnego miejsca do życia w bliskiej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:802 m²

Duży dom wolnostojący w doskonałej lokalizacji! 10 min piechotą do centrum Grodziska Mazowieckiego! Oaza spokoju w mieście! 5 pokoi, 2 garaże, piękny ogród z tarasem, klimatyzacja! dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

850 000 zł120 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 566 m²

Na sprzedaż trafia niebywale atrakcyjna oferta 120m2 domu parterowego na działce o powierzchni 2566m2. Do domu zostały podłączone media tj. woda, prąd, kanalizacja. Nieruchomość znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

780 000 zł127 m² 6 141,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Wólce Grodziskiej. Wykończony, umeblowany, zadbany. Powierzchnia 127 m2 umieszczony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 220 000 zł144 m² 8 472 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Nowy Parterowy Dom. Piękna Okolica. Przedstawiam do sprzedaży Parterowy dom posadowiony na ładnie zagospodarowanej działce, w pięknym rejonie na peryferiach miasta. Rozkład domu jest następujący:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 220 000 zł146 m² 8 356 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

969 800 zł132 m² 7 347 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Przedstawiamy do sprzedaży ładny Segment o powierzchni ok. 130 m2, z garażem w bryle budynku. Nieruchomość zlokalizowana jest na kameralnym zamkniętym osiedlu domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 089 000 zł115 m² 9 469,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:221 m²

Więcej ofert nieruchomości na stronie www. Agencja pobiera indzwidualnie określoną prowizję od kupującego Prezentujemy nieruchomość bliźniak o powierzchni 115 m2 na działce 221 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

999 000 zł250 m² 3 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:819 m²

Bardzo atrakcyjna nieruchomość w prestiżowej lokalizacji, gotowa do zamieszkania. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 500 zł114 m² 11 399 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom Wykończony w Bardzo Wysokim Standardzie. Przedstawiamy do sprzedaży Piękny Dom parterowy o powierzchni ok. 113 m2, posadowiony na działce pięknej, przestronnej, pięknej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

970 000 zł118 m² 8 220,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż idealny, w pełni wykończony i wyposażony dom w zabudowie szeregowej położony w doskonałej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość znajduje się na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 500 zł113 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 890 000 zł207 m² 9 130 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 176 m²

Przedstawiam Państwu funkcjonalny dom o powierzchni 207m2, na dużej zielonej działce 2176m2 w świetnej lokalizacji grodziska mazowieckiego. Jest idealną propozycja dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Dom w Grodzisku Mazowieckim! Osiedle Kopernika! Dwa mieszkania w jednej ofercie! Klimatyczny, wyremontowany przedwojenny dom. Na parterze domu 91,89 mkw: - salon z widnym aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

950 000 zł195 m² 5 076,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Mamy do zaoferowania wolnostojący dom o powierzchni 195 m2 położony na 400 m2 działce. Bardzo dobra lokalizacja blisko centrum Grodziska Mazowieckiego w otoczeniu domów jednorodzinnych - oaza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 650 000 zł253 m² 10 474,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przepiękny dom w rustykalnym współczesnym stylu. Dom został pobudowany w 2022r., powierzchnia całkowita domu wynosi 253m2, powierzchnia użytkowa 203m2 Dom ma bardzo funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

984 800 zł132 m² 7 461 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie segmentowej - Segmet ok. 132m2, w pełni gotowy do zamieszkania, posadowiony na działce z ładnie zagospodarowanym ogródkiem. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 350 000 zł110 m² 12 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość nowy segment skrajny o powierzchni ok 112 m2 posadowioną na działce ok 365 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska Maz gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 220 000 zł146 m² 8 356 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 490 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 150 000 zł119 m² 9 699,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj dalej! Cena do negocjacji. Nieruchomość położona tylko 15 minut spacerkiem od pkp oraz Parku Skarbków. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

6 000 zł150 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję do wynajęcia wygodny 5-pokojowy dom o powierzchni 150 m2 - nowe budownictwo. Lokal znajduję się w miejscowości Osowiec, zaledwie 5km od Grodziska Mazowieckiego. Kluczowe elementy domu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

929 800 zł178 m² 5 224 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:605 m²

Wygodny Dom wolnostojący w sercu Grodziska Maz. w bardzo atrakcyjnej cenie o powierzchni całkowitej ok. 178 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 605 m2 Rozkład domu : Parter : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

990 000 zł114 m² 8 668,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Doskonała lokalizacja wszędzie blisko, w pobliżu wkd oraz Targ Miejski i Basen. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

929 900 zł180 m² 5 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:606 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 180 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 600 m2 Rozkład domu : Parter : - Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

996 000 zł151 m² 6 590,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wybudowany z wielką starannością, z pięknymi dużymi oknami i niezwykłym ogrodem Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 999 000 zł175 m² 11 422,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 830 m²

Więcej ofert nieruchomości na stronie www. Ubezpiecznie nieruchomości gratis! Prezentujemy dom wolnostojący o powierzchni 170 m2 na działce 2830 m2 w bliskiej odległości od Stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

999 900 zł180 m² 5 555 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

999 900 zł181 m² 5 524 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 180 m2, usytuowany na ładnej działce. Rozkład domu : Parter : - Przestronny salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 699 000 zł180 m² 9 439 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wygodny, parterowy dom 135 m2 powierzchni mieszkalnej, posadowiony na działce 1400 m2, blisko lasu. Niezależne media: woda i szambo. Gaz miejski. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

990 000 zł153 m² 6 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:278 m²

Oferta tylko i wyłącznie w naszym biurze! Kupujący nie ponosi kosztów związanych z wynagrodzeniem biura. Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

6 000 zł150 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferuję do wynajęcia wygodny 6-pokojowy dom o powierzchni 150 m2 - nowe budownictwo. Kluczowe elementy domu: - komfortowa odległość od innych budynków - Wygodny układ pomieszczeń, ustawny salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żółkiewskiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 690 000 zł142 m² 11 901,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:961 m²

Sprzedam wolnostojący jednorodzinny dom w Grodzisku Maz. przy ul. Na laski. Dom z dużym oddzielnym garażem położny jest na działce o powierzchni 961 m2. Składa się z sześciu pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

7 800 zł164 m² 47,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę najmu, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nowy, świeżo wybudowany i urządzony dom w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Na Laski

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł98 m² 8 061,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:165 m²

Środkowy segment obok stacji wkd Okrezna Grodzisk Mazowiecki. Droga szutrowa dojazdowa prywatna. Udzial w drodze-2/6. Miejsce postojowe przed brama, na podjeździe i w garazu. Przeddomem 31 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 299 500 zł113 m² 11 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł176 m² 4 539,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 020 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 176 m2 z działką 2219 m2 w miejscowości Tłuste, gm. Grodzisk Mazowiecki. Dom został wybudowany w 2011 roku jest gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 298 500 zł114 m² 11 390 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 170 000 zł110 m² 10 636,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, w doskonałej lokalizacji nieopodal Stawów Walczewskiego. Parter: salon z aneksem, gabinet, toaleta, spiżarnia, wiatrołap. Piętro: 3 sypialnie,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij