dowolna

Domy umeblowane Grodzisk Mazowiecki - Oferty sprzedaży i wynajmu

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 250 000 zł121 m² 10 330,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Przedstawiam do zakupu skrajny segment o powierzchni 121 m2. Do posesji przynależą 2 miejsca parkingowe. Na zagospodarowanej działce ok 170 m2. Nieruchomość z 2022 r., wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wysoka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 590 000 zł142 m² 11 197,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Skrajny segment na granicy Milanówka i Grodziska. Umeblowany z garażem, 142m2 Spokojna okolica, zabudowa szeregowa-tylko 4 segmenty. Blisko do pkp Milanówek i wkd, szkoły i przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Centrum,Grodzisk Mazowiecki

1 149 000 zł96 m² 11 724,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny segment powierzchni 96 m, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość wykończona pod klucz gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł180 m² 5 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Niewielki, parterowy dom z końca lat 70-tych, w bardzo dobrym miejscu, w centrum Grodziska. Dom nadaje się do zamieszkania i jest zamieszkały, ale bez wątpienia jakiś remont by mu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 600 000 zł202 m² 7 920,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:352 m²

Przestronny i klimatyczny bliźniak 202 m w spokojnej, zielonej części Grodziska Mazowieckiego idealny dla rodzin szukających komfortu i funkcjonalnego układu. Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 990 000 zł270 m² 7 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:80 m²

Kamienica, która łączy historię z nowoczesnością Grodzisk Mazowiecki Wyobraź sobie dom w samym sercu miasta taki, który daje Ci komfort życia, a jednocześnie otwiera drzwi do biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł180 m² 5 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 549 000 zł135 m² 11 474,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:415 m²

Nowy wykończony w nowoczesnym stylu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135m2 z garażem w Grodzisku Mazowieckim! Pełne wyposażenie w cenie! Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pułaskiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

4 200 zł75 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Agencja Dobrachata prezentuje: dostępny od już dwupoziomowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 75 m2 przy ulicy Pułaskiego w Grodzisku Mazowieckim. Dom: jest to oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

830 000 zł60 m² 13 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Cena do negocjacji Wyjątkowa propozycja dla osób szukających alternatywy do mieszkania w bloku. Lokal 60m2 , 3 pokoje , salon za aneksem kuchennym, ogród , podjazd na ok 3-4 samochodów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 230 000 zł105 m² 11 747 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Do sprzedania przytulny bliźniak o powierzchni 104,7 m2 położony w Grodzisku Mazowieckim w dogodnej lokalizacji. W bryle garaż jednostanowiskowy. Teren ogrodzony, budynek na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Łąki,Grodzisk Mazowiecki

1 049 000 zł215 m² 4 879,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Są takie domy, które od pierwszego zetknięcia budzą ciepłe emocje. Dom z dawnych czasów, starannie odnowiony i otoczony pięknym, zadbanym ogrodem prawdziwa perełka na mapie Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 379 000 zł212 m² 6 504,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyobraź sobie poranek z filiżanką kawy na tarasie, wśród zieleni i śpiewu ptaków. To nie wakacyjna wizja, lecz codzienność w tym wyjątkowym, parterowym domu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

899 000 zł148 m² 6 074 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:662 m²

Dom dwurodzinny w świetnej lokalizacji blisko wkd i pełnej infrastruktury! Na sprzedaż oferujemy solidny, piętrowy dom typu kwadrat, idealny zarówno dla dwóch rodzin, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 160 000 zł132 m² 8 787,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Nieruchomość z potencjałem dom do generalnego remontu wraz z wolnostojącym garażem, który można wykorzystać lub rozebrać, w zależności od własnej wizji. Największy atut? Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rozkoszna

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 399 000 zł200 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom parterowy, blisko pkp, z którego dojazd do Warszawy koleją miejską zajmie zaledwie 28 minut. Nieruchomość znajduje się blisko centralnej części Grodziska Mazowieckiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 600 000 zł202 m² 7 920,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:352 m²

Twój nowy dom w Grodzisku Mazowieckim Wyobraź sobie poranki na tarasie z kubkiem kawy, dzieci bawiące się na własnym podwórku i salon z kominkiem, w którym zimą spędzicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł180 m² 5 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 200 000 zł242 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 267 m²

Wolnostojący dom o powierzchni 242 m, usytuowany na przepięknej działce 2267 m. To przestrzeń, w której codzienność staje się przyjemnością blisko natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kaprys,Grodzisk Mazowiecki

1 250 000 zł119 m² 10 469 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wyobraź sobie codzienność w miejscu, gdzie nowoczesny design spotyka się z funkcjonalnością, a prywatny ogród staje się Twoją strefą relaksu. Ten dom oferuje przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 680 000 zł128 m² 13 110,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesny bliźniak 128 m na pograniczu Grodziska i Milanówka wysoki standard, świetna lokalizacja Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 000 zł96 m² 12 484,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Rezerwacja Wyjątkowy skrajny segment z ogrodem i tarasem ul. Malinowa, grodzisk Mazowiecki Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży skrajnego segmentu w zabudowie szeregowej, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 290 000 zł100 m² 12 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:425 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej i zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Ten parterowy dom z poddaszem użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 218 000 zł120 m² 10 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dzień dobry, ogłoszenie prywatne. Mam do sprzedania narożny segment w Grodzisku Mazowieckim oddany do użytku w 05/2023r. Okolica cicha i spokojna. Powierzchnia użytkowa to 120m2 w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

830 000 zł60 m² 13 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:240 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży segmentu z możliwością przekształcenia na lokal mieszkalny Lokalizacja: grodzisk Mazowiecki Powierzchnia segmentu: 60 m Powierzchnia działki: 240 m Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 399 000 zł212 m² 6 599,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyobraź sobie poranek z kawą na tarasie, wśród zieleni i śpiewu ptaków a to wszystko we własnym, parterowym domu w Grodzisku Mazowieckim. Na dużej, prywatnej działce czeka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

4 830 000 zł522 m² 9 244,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:9 068 m²

Stylowa rezydencja na przedmieściach warszawy Nowy, nigdy nieużytkowany budynek | Po wstawieniu mebli gotowy do zamieszkania | Spokojna okolica | Otoczenie zieleni ***** rozkład pomieszczeń: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 050 000 zł180 m² 5 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Śląska

Łąki,Grodzisk Mazowiecki

1 450 000 zł193 m² 7 512,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 152 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką,blisko centrum Grodziska Mazowieckiego dla osób poszukujących miejsca do zamieszkania z możliwością rozwoju działalności gospodarczej, dzięki dużemu.