dowolna

Domy pod klucz Grodzisk Mazowiecki - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

133 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 300 000 zł110 m² 11 818 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiam do sprzedaży piękny dom parterowy o powierzchni ok 110 m2 posadowiony na działce ok 1500 m2 w pięknej zielonej okolicy. Dom gotowy do zamieszkania, wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

895 000 zł118 m² 7 584,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Sprzedam segment w zabudowie szeregowej, o powierzchni 118 m2, w pełni wykończony. Usytuowany w Grodzisku Maz. Powierzchnia działki 204 m2. Rok oddania lokalu do użytku: 2012. Temat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

988 000 zł152 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:418 m²

Przedstawiam do sprzedaży ładny segment skrajny o powierzchni ok 150 m2 posadowiony na działce ok 420 m2 Rozkład pomieszczeń : Parter: ok 70 m2 - wiatrołap - hall - salon z kominkiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

565 000 zł113 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:504 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży, bardzo łady Dom - 1/2 bliźniaka o powierzchni ok. 112 m2, usytuowany w malowniczej okolicy. Bardzo Ładna działka o powierzchni ok. 500 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

768 900 zł144 m² 5 340 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiam do sprzedaży wykończony w pełnym stanie deweloperskim dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok 144 m2 z działko 375 m2 Rozmieszczenie pomieszczeń : parter: - przedsionek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Chałubińskiego

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

4 500 zł160 m² 28,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Komfortowy w pełni wykończony i wyposażony dom w zabudowie szeregowej (szerokiej). Szerokość domu 9 metrów, pełna klatka schodowa. Doskonały układ pomieszczeń. Na dole: wiatrołap,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

829 900 zł141 m² 5 886 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 210 m²

Przedstawiam do sprzedaży Dom Wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.140 m2 na dużej działce z potencjałem, o powierzchni ok 2200 m2 Parter : - wiatrołap - hall - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

900 000 zł118 m² 7 627,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

Oferuję na sprzedaż środkowy segment, który jest wykończony i urządzony w dobrym standardzie. Nieruchomość znajduje się w cichej, spokojnej okolicy w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

609 800 zł118 m² 5 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wykończony stan deweloperki. Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok 119 m2. Lokal nr.1a Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

950 000 zł118 m² 8 050,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:313 m²

Oferuję na sprzedaż skrajny segment, który jest wykończony i urządzony w wysokim standardzie. Nieruchomość znajduje się w cichej, spokojnej okolicy w Grodzisku Mazowieckim. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 060 000 zł122 m² 8 689 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Bardzo Ładny Segment. Przedstawiamy do sprzedaży b.ładny Segment gotowy do wprowadzenia o powierzchni ok.122 m2 z ogródkiem. Usytuowanie pomieszczeń : pareter : - holl - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 000 zł163 m² 7 365 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:507 m²

Przedstawiam do sprzedaży atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok 160m2, posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 500m2. Dom gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 800 zł168 m² 4 761 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 170 m2, usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok. 668 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska Maz. Dom bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 900 zł167 m² 4 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł76 m² 6 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim o powierzchni ok 80 m2 z działką ok 180 m2 Rozkład domu : Parter : ok 36,40 m2 - wiatrołap - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 950 000 zł300 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 650 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 300 m2 posadowiony na ładnej działce ok 2650 m2. Dom charakteryzuje się stylową bryłą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 949 000 zł296 m² 6 584 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 658 m²

Piękny dom. Zapraszamy serdecznie na Prezentację- przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 300 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Augustowska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

779 000 zł150 m² 7 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Bezczynszowy segment w Grodzisku Mazowieckim gotowy do zamieszkania. Własność domu i działki. Czysta strona prawna. Doskonała lokalizacja: ok. 1 km od wkd (łatwy dojazd do Centrum Warszawy), 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 390 000 zł282 m² 4 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zadbany, wykończony z dbałością o detale, wolnostojący dom w Osowcu, pod Grodziskiem Mazowieckim. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 162 m2 posadowiona na pięknej działce 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 890 000 zł247 m² 7 646 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Parterowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 192 m2. W skład domu wchodzą: - salon z jadalnią, - kuchnia otwarta, - 4 pokoje, - łazienka, - pralnia /kotłownia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

2 280 000 zł325 m² 7 015 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Jeżeli jesteście Państwo wymagający co do wykończenia i macie sprecyzowane oczekiwania co do stylu jak Wasza przyszła nieruchomość powinna wyglądać to zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nadarzyńska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 230 000 zł110 m² 11 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Wyjątkowa nieruchomość w Grodzisku Mazowieckim. Jeżeli jesteście Państwo wymagający co do wykończenia i macie sprecyzowane oczekiwania co do stylu jak Wasza przyszła nieruchomość powinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

985 000 zł110 m² 8 955 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, w doskonałej lokalizacji nieopodal Stawów Walczewskiego. Parter: salon z aneksem, gabinet, toaleta, spiżarnia, wiatrołap. Piętro: 3 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

620 000 zł108 m² 5 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w Grodzisku Mazowieckim. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 108m2 posadowiony na działce ok 200m. Dom składa się z: parteru:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

620 000 zł72 m² 8 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:842 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni około 75 m2, na działce o powierzchni 842 m2. Dom w zaizolowanej części drewnianej, powstał w roku 1937, murowana rozbudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

985 000 zł138 m² 7 138 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Oferuję do sprzedaży, środkowy segment z garażem w bryle budynku. Wysoki standard wykończenia wnętrza z dbałością o każdy szczegół, z użyciem wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 200 000 zł111 m² 10 811 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:361 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość nowy segment skrajny o powierzchni ok 112 m2 posadowioną na działce ok 365 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska Maz gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 500 zł168 m² 4 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:668 m²

Ciekawa Oferta. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 172 m2, usytuowany na ładnej działce o powierzchni ok. 668 m2 w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł167 m² 4 784 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:667 m²

Zapraszamy na Prezentację - Przedstawiam do sprzedaży przestronny Dom wolnostojący o powierzchni ok. 170 m2, usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok. 668 m2 w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

859 990 zł162 m² 5 309 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Przedstawiam do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 160 m2, posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok.410 m2, w cichym zakątku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 700 zł140 m² 6 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 201 m²

Przedstawiam dom urządzony w stylu prowansalskim o powierzchni ok 140 m2 posadowiony na bardzo atrakcyjnej działce o powierzchni ok 2200 m2 Parter: ok 83 m2 - sień - pokój dzienny - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł76 m² 6 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

900 000 zł100 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Bardzo ładny Dom wolnostojący parterowy , ok 100 m2, usytuowanym na działce o powierzchni ok.1500 m2. Dom jest wykończony na wysoki standard. Zdjęcia są wizualizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 989 800 zł390 m² 5 102 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 410 m²

Super Lokalizacja,. Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży b.ładny Dom wolnostojący, gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 420 m2 posadowiony na ładnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

799 000 zł166 m² 4 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni ok 170 m2, położony w bardzo ładnym rejonie miasta, na działce ok. 660 m2, w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska Maz. Dom bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Pięknie urządzony dom w zabudowie szeregowej na ogrodzonym osiedlu. Sprzedawany z pełnym wyposażeniem i umeblowaniem w wysokim standardzie.Spokojna i zielona część Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

980 000 zł145 m² 6 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni ok 145 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni 900 m2. Dom budowany na przełomie lat 2009-2011 pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

*** oferta top top top *** *** promocja! *** Klient kupujący zwolniony z prowizji -> 0 % *** Dla Klientów, którzy zdecydują się na zakup nieruchomości dodatkowy rabat na artykuły elektroniczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

620 000 zł108 m² 5 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

869 900 zł162 m² 5 370 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:410 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

4 200 zł126 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia segment środkowy na Osiedlu nad stawami w Szczęsnem, 2,5 km. od centrum Grodziska Mazowieckiego. Powierzchnia 126 m2, w skład której wchodzi na parterze: - salon 55 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij