dowolna

Domy pod klucz Grodzisk Mazowiecki - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

133 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

133 ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł141,50 m² 6 996,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:511 m²

Nowa inwestycja w Grodzisku Mazowieckim, dom w zabudowie dwu-lokalowej w stanie deweloperskim wraz z przynależną działką. Lokalizacja gwarantująca jednocześnie dostęp do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 650 000 zł295 m² 5 593,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:644 m²

Na sprzedaż Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego! Dwa domy na jednej działce w centrum Grodziska Mazowieckiego idealne dla dwóch rodzin lub pod inwestycję Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł195 m² 12 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Oferta sprzedaży domu wysoki standard | 195 m | działka 1495 m | radonie | 2 450 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny typu nowoczesna stodoła, wybudowany w 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Zapraszamy Serdecznie na Prezentację - Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący gotowy do zamieszkania o powierzchni całkowitej ok. 295 m2 posadowiony na ładnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 230 000 zł105,40 m² 11 670 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Na sprzedaż nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 105 m, położony na działce 290 m w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł168,41 m² 10 088,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:637 m²

Na sprzedaż wyjątkowy bliźniak o powierzchni 156 m , położony w spokojnej i zielonej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość została wybudowana według projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 150 000 zł100,40 m² 11 454,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Wyjątkowa nieruchomość W standardzie premium Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowoczesny lokal mieszkalny w budynku w zabudowie bliźniaczej, położony w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Przedstawiamy Bardzo Ładny Segment Skrajny z dużym ogrodem. Mamy przyjemność zaprezentować atrakcyjny i funkcjonalny segment o powierzchni 93,85 m2 z dodatkowym, użytkowo.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł136,20 m² 7 334,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment środkowy! Oferujemy segment zewnętrzny o powierzchni 135 m z garażem, wykończony w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i rodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł157 m² 9 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo atrakcyjny dom wolnostojący o powierzchni ok.158 m2 posadowiony na ładnej działce o powierzchni ok. 800 m2, usytuowany w atrakcyjnym rejonie Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 900 zł128,14 m² 12 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna Bryła Budynku. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny, nowocześnie wykończony nowy bliźniak o powierzchni ok. 129m2, z garażem w bryle budynku, usytuowany na przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł84,10 m² 11 866,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie szeregowej ul. Sienna | Grodzisk Mazowiecki | rok budowy 2011 Na sprzedaż komfortowy i nowocześnie wykończony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł157 m² 9 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł150 m² 8 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

2 domy wolnostojące na jednej działce | Grodzisk Mazowiecki | idealna inwestycja Na sprzedaż nieruchomość położona w Grodzisk Mazowiecki doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł137,85 m² 9 429,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Oferuję do kupienia segment skrajny, gotowy do zamieszkania. Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji, idealnej do życia i wypoczynku. Dom zaprojektowany z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł125 m² 10 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Segment środkowy gotowy do zamieszkania. Bez nakładów finansowych , Gotowy do wprowadzenia. Oferujemy do sprzedaży przestronny i zadbany segment o pow. ok. 125 m 2 , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł92 m² 8 369,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. składająca się z 8 lokali w zabudowie bliźniaczej - budynki w stanie developerskim. Doskonała lokalizacja dostęp zarówno do stacji pkp Grodzisk Maz.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 900 zł128,14 m² 12 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 129 000 zł143 m² 7 895,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:470 m²

Wprowadź się już w tym roku! Idealny dom dla rodziny z dziećmi komfort, przestrzeń i doskonała lokalizacja Grodziska Mazowieckiego. Na sprzedaż nowoczesny dom 1/2 bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł130 m² 8 838,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Nowoczesny, bezczynszowy segment o powierzchni użytkowej 114 m2, położony na kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Przestronny, środkowy lokal w idealnym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł195 m² 12 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł120,30 m² 14 796,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom szeregowy | Grodzisk Mazowiecki | wysoki standard | 150 m potencjału Na sprzedaż wyjątkowy dom szeregowy z 2023 roku, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 900 zł128,14 m² 12 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł90 m² 13 322 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Komfortowy segment z ogrodem na zamkniętym osiedlu Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny segment o powierzchni ok. 90 m, posadowiony na działce ok. 200 m, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

859 000 zł104,12 m² 8 250,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Do sprzedania środkowy segment o powierzchni 104,12 m2 w budynku 4 lokalowym z 2026 roku. Nieruchomość położona jest w Grodzisku Maz. na granicy z miejscowością Szczęsne.

Szczegóły ogłoszenia

1 565 000 zł157 m² 9 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:805 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł241,10 m² 5 806,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom w centrum Grodziska Mazowieckiego- 241 m, działka 1200 m- duży potencjał inwestycyjny. Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji, która łączy funkcję mieszkalną z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł136,20 m² 7 334,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł117,53 m² 10 627,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż nowoczesny, bezczynszowy segment środkowy z 2019 roku, położony w Grodzisk Mazowiecki. Nieruchomość jest w pełni wykończona i gotowa do zamieszkania, bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł120,30 m² 14 796,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł120 m² 14 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Wyjątkowy segment premium | 150 m z poddaszem | garaż | ogród | Grodzisk Mazowiecki Zapraszamy do zakupu eleganckiego segmentu o podwyższonym standardzie, położonego w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł195 m² 12 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Szczegóły ogłoszenia

969 900 zł150,40 m² 6 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:445 m²

Dom wolnostojący w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska Maz. Powierzchnia całkowitej ok. 150 m2, usytuowany na działce o powierzchni 444m2. Rozkład domu : Parter : - Wiatrołap 1,55m2 - Hall.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł140 m² 6 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

- bezpośrednio od dewelopera - 0% pcc - 0% prowizji - pracujemy w weekendy Atuty lokalizacji dlaczego to miejsce jest wyjątkowe - Cisza i prywatność druga linia zabudowy, daleko od hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł296,20 m² 7 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 645 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł400 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:773 m²

Chciałabym zaprezentować do sprzedaży dom z olbrzymim potencjałem, położony przy jednej z głównych ulic w Grodzisku Mazowieckim! Dom dwurodzinny o łącznej powierzchni 400m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 900 zł149,02 m² 9 394,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 149,02 m , stanowiący część budynku dwulokalowego, położony w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł92 m² 9 782,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł134 m² 9 701 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:375 m²

Szczegóły ogłoszenia

1 299 900 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Przedstawiamy Dom na sprzedaż na Peryferiach Grodziska. Dom powierzchni ok. 200 m (pow. całkowita) / 172 m (pow. użytkowa), na przestronnej działce ponad 2000 m2. Wszystkie media miejskie. Na.